<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 5:12.04 11.00
MS 3 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 5:12.32
3 1 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:15.20 9.00
4 4 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:44.34 8.00
5 7 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:45.50 7.00
6 6 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:46.27 6.00
7 19 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 5:47.65 5.00
8 24 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 16 5:49.14 4.00
9 15 Chladoň AdamChladoň Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 5:50.70 3.00
10 20 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 5:54.22 2.00
11 11 Batka ŠimonBatka Šimon 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 6:01.29 1.00
12 23 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 15 6:06.21
13 8 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 6:07.20
14 9 Valko JurajValko Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 6:21.56
15 14 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 6:36.86
16 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 6:45.09
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:28.39 11.00
2 26 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 5:29.14 9.00
3 39 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 5:29.20 8.00
4 27 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 5:43.34 7.00
5 28 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 5:53.59 6.00
6 55 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 6:06.04 5.00
7 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 6:06.83 4.00
8 29 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 6:08.82 3.00
9 35 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 6:20.04 2.00
10 36 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 6:25.55 1.00
11 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 6:28.40
12 33 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:36.71
13 34 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 6:51.68
Celkom 13 pretekárov