<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.70 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.32 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.41 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.47 7.00
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.52 6.00
6 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.56 4.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.57 3.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.69 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53 5.00
2 Zavadil FilipZavadil Filip 060421 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.75 1.00
3 Repa SamuelRepa Samuel 070709 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.90
4 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.97
6 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.07
7 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.11
8 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.12
2 Záležák MatejZáležák Matej 070709 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.14
3 Válek DavidVálek David 071008 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.42
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.45
5 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.53
6 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.63
MS Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.82
8 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.56
2 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.62
3 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.81
4 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.92
5 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.93
6 8 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03
7 14 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 10.14
8 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.23
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.40
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.41
3 Horný JakubHorný Jakub 070330 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.45
4 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.61
5 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.92
6 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.13
7 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.18
Novotný DominikNovotný Dominik 080721 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.09
2 43 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.69
3 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.30
4 23 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.44
5 19 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.70
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.74
7 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.70 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.32 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.41 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.47 7.00
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.52 6.00
6 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53 5.00
7 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.56 4.00
8 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.57 3.00
9 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.69 2.00
10 Zavadil FilipZavadil Filip 060421 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.75 1.00
11 Repa SamuelRepa Samuel 070709 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.90
12 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96
13 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.97
14 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.07
15 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.09
16 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.11
17 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.12
18 Záležák MatejZáležák Matej 070709 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.14
19 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.31
20 Válek DavidVálek David 071008 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.42
21 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.45
22 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.53
23 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.56
24 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.62
25 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.63
26 43 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.69
27 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.81
28 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.82
29 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.83
30 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.92
31 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.93
32 8 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03
33 14 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 10.14
34 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.23
35 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.30
36 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.40
37 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.41
38 23 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.44
39 Horný JakubHorný Jakub 070330 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.45
40 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.61
41 19 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.70
42 Horník MarekHorník Marek 071207 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.92
43 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.13
44 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.18
45 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.74
46 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.75
Novotný DominikNovotný Dominik 080721 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.55 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.67 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.71 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95 6.00
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.97 4.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.03 3.00
7 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.06
8 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.94 7.00
2 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.96 5.00
3 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.04 2.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.04 1.00
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.11
6 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.15
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.22
8 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.06
2 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.08
3 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.10
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.10
5 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.18
6 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.23
7 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.52
8 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.26
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.35
3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.47
4 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.48
5 28 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.58
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.70
7 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.92
Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.43
2 Švachová PetraŠvachová Petra 070408 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.51
3 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.64
4 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.75
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.75
6 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.78
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.88
8 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.24
2 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.83
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.91
4 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.06
5 35 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.15
6 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
7 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.30
8 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.02
2 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.06
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08
4 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.11
5 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.21
6 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.28
7 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.32
8 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.89
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.15
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.21
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.45
5 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.72
6 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.80
7 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.05
8 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselá VeronikaVeselá Veronika 070803 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.14
2 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia 100430 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.38
3 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.50
4 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.75
5 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.68
6 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.89
2 Kojšová HelenaKojšová Helena 061001 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.90
3 Michálková NatáliaMichálková Natália 070803 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.05
4 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 070817 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.42
5 Čemanová LeaČemanová Lea 060906 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.71
6 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.77
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.06
3 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.37
4 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.40
5 Veselá MonikaVeselá Monika 091007 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.07
6 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.82
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.55 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.67 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.71 8.00
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.94 7.00
5 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95 6.00
6 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.96 5.00
7 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.97 4.00
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.03 3.00
9 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.04 2.00
9 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.04 1.00
11 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.06
11 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.06
13 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.08
14 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.10
14 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.10
16 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.11
17 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.15
18 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.18
19 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.22
20 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.23
21 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.24
22 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.26
23 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.35
24 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.40
25 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.43
26 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.47
27 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.48
28 Švachová PetraŠvachová Petra 070408 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.51
29 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.52
30 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.57
31 28 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.58
32 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.64
33 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.67
34 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.70
35 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.75
35 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.75
37 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.77
38 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.78
39 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.83
40 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.88
41 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.89
41 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.89
43 Kojšová HelenaKojšová Helena 061001 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.90
44 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.91
45 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.92
46 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.02
47 Michálková NatáliaMichálková Natália 070803 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.05
48 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.06
48 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.06
48 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.06
51 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08
52 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.11
53 Veselá VeronikaVeselá Veronika 070803 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.14
54 35 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.15
54 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.15
56 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.21
56 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.21
56 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.21
59 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.28
60 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
60 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.30
62 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.32
63 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.37
64 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia 100430 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.38
65 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.40
66 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.42
66 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 070817 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.42
68 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.45
69 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.50
70 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.51
71 Čemanová LeaČemanová Lea 060906 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.71
72 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.72
73 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.75
74 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.80
75 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.92
76 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.05
77 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.06
78 Veselá MonikaVeselá Monika 091007 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.07
79 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.68
80 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.70
81 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.82
Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS