<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 15 11.15 10.7511.1510.5611.1510.31x10.77 11.00
2 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 14 08.84 08.8408.5008.5708.8407.18xx 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 12 08.36 07.0407.6806.9107.6808.3607.8107.63 8.00
4 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 08.08 07.4507.85x07.8507.5708.08x 7.00
5 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 08.08 07.2507.7508.0808.08x07.4006.81 6.00
6 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 11 07.91 07.7507.8907.4907.8907.9107.5507.50 5.00
7 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 13 07.48 07.2207.4806.3107.4807.46x07.06 4.00
8 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 7 07.44 07.3507.3607.3507.36x07.4406.19 3.00
9 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 10 07.08 06.8406.4907.0807.08 2.00
10 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 06.93 06.9306.4006.6906.93 1.00
11 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 2 06.79 06.6906.3706.7906.79
12 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 1 06.72 06.7205.1306.1906.72
13 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 5 06.31 06.2506.3105.8806.31
14 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 3 05.51 05.5104.4904.6005.51
15 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 05.25 04.6005.2505.1705.25
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 18 08.80 08.80x08.6208.8007.8508.3308.42 11.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 16 08.25 07.9308.2508.0008.2506.0006.3806.82 9.00
3 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 15 07.29 05.6007.2906.9707.2905.3104.5506.23 8.00
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 06.98 06.2306.6506.7706.7705.9006.8206.98 7.00
5 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 11 06.95 04.4506.2106.1906.2105.7506.2506.95 6.00
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 17 06.82 05.6606.6106.3906.6106.0006.3806.82 5.00
7 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 14 06.76 06.5005.9306.5106.5106.5406.6706.76 4.00
8 33 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 06.46 06.2806.2006.4606.4606.3306.1506.27 3.00
9 Bonová ZoéBonová Zoé
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 1 05.80 05.8005.6405.1205.80 2.00
10 Granátová VeronikaGranátová Veronika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 4 05.59 05.2405.4005.5905.59 1.00
11 29 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 05.25 04.6905.1205.2505.25
12 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 2 05.18 05.0505.1805.0005.18
13 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 04.81 04.4504.81x04.81
14 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 7 04.65 04.5004.6504.0704.65
Celkom 14 pretekárov