<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.70 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.32 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.41 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.47 7.00
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.52 6.00
6 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.56 4.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.57 3.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.69 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53 5.00
2 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.75 1.00
3 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.90
4 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.97
6 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.07
7 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.11
8 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.12
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.14
3 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.42
4 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.45
5 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.53
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.63
MS Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.82
8 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.56
2 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.62
3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.81
4 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.92
5 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.93
6 8 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03
7 14 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 10.14
8 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.23
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.40
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.41
3 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.45
4 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.61
5 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.92
6 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.13
7 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.18
Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.09
2 43 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.69
3 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.30
4 23 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.44
5 19 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.70
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.74
7 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.70 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.32 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.41 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.47 7.00
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.52 6.00
6 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53 5.00
7 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.56 4.00
8 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.57 3.00
9 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.69 2.00
10 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.75 1.00
11 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.90
12 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96
13 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.97
14 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.07
15 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.09
16 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.11
17 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.12
18 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.14
19 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.31
20 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.42
21 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.45
22 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.53
23 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.56
24 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.62
25 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.63
26 43 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.69
27 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.81
28 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.82
29 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.83
30 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.92
31 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.93
32 8 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03
33 14 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 10.14
34 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.23
35 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.30
36 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.40
37 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.41
38 23 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.44
39 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.45
40 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.61
41 19 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.70
42 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.92
43 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.13
44 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.18
45 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.74
46 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.75
Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.55 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.67 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.71 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95 6.00
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.97 4.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.03 3.00
7 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.06
8 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.94 7.00
2 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.96 5.00
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.04 2.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.04 1.00
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.11
6 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.15
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.22
8 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.06
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.08
3 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.10
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.10
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.18
6 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.23
7 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.52
8 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.26
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.35
3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.47
4 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.48
5 28 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.58
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.70
7 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.92
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.43
2 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.51
3 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.64
4 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.75
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.75
6 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.78
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.88
8 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.24
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.83
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.91
4 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.06
5 35 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.15
6 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
7 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.30
8 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.02
2 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.06
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08
4 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.11
5 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.21
6 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.28
7 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.32
8 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.89
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.15
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.21
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.45
5 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.72
6 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.80
7 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.05
8 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselá VeronikaVeselá Veronika 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.14
2 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.38
3 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.50
4 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.75
5 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.68
6 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.89
2 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.90
3 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.05
4 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.42
5 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.71
6 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 30.6.2019 - 11:55) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.77
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.06
3 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.37
4 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.40
5 Veselá MonikaVeselá Monika 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.07
6 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.82
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.55 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.67 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.71 8.00
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.94 7.00
5 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.95 6.00
6 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.96 5.00
7 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.97 4.00
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.03 3.00
9 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.04 2.00
9 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.04 1.00
11 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.06
11 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.06
13 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.08
14 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.10
14 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.10
16 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.11
17 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.15
18 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.18
19 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.22
20 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.23
21 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.24
22 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.26
23 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.35
24 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.40
25 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.43
26 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.47
27 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.48
28 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.51
29 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.52
30 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.57
31 28 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.58
32 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.64
33 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.67
34 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.70
35 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.75
35 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.75
37 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.77
38 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.78
39 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.83
40 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.88
41 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.89
41 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.89
43 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.90
44 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.91
45 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.92
46 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.02
47 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.05
48 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.06
48 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.06
48 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.06
51 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08
52 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.11
53 Veselá VeronikaVeselá Veronika 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.14
54 35 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.15
54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.15
56 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.21
56 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.21
56 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.21
59 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.28
60 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.30
60 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.30
62 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.32
63 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.37
64 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.38
65 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.40
66 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.42
66 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.42
68 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.45
69 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.50
70 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.51
71 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.71
72 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.72
73 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.75
74 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.80
75 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.92
76 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.05
77 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.06
78 Veselá MonikaVeselá Monika 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.07
79 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.68
80 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.70
81 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.82
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.66 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.45 9.00
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.49 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 20.97 5.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 21.86 4.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.94 2.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.07 1.00
8 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.91 6.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.50
3 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.69
4 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.85
5 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.85
6 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 23.05
7 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.18
MS Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.94
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 23.03
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.18
4 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.56
5 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.72
6 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.85
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
8 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 24.86
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.31
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.69
3 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 26.24
4 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 26.90
5 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.52
6 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.91
7 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 20.69 7.00
2 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.75
3 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.11
4 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.98
5 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.33
Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 21.91 3.00
2 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.88
3 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.08
4 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.87
5 Sládek FilipSládek Filip 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.43
6 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.66 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.45 9.00
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.49 8.00
4 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 20.69 7.00
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.91 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 20.97 5.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 21.86 4.00
8 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 21.91 3.00
9 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.94 2.00
10 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.07 1.00
11 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.50
12 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.69
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.85
13 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.85
15 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.88
16 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.94
17 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 23.03
18 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 23.05
19 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.08
20 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.18
20 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.18
22 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.56
23 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.72
24 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.75
25 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.85
26 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.97
27 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
28 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.11
29 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.31
30 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.42
31 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 24.86
32 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.69
33 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.87
34 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 26.24
35 Sládek FilipSládek Filip 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.43
36 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.60
37 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 26.90
38 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.52
39 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.98
40 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.91
41 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.33
42 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.81
Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.12 9.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.18 8.00
3 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.53 7.00
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.70 6.00
5 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 21.74 5.00
6 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.11 1.00
7 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.65
8 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05 4.00
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.10 3.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 22.53
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
5 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.61
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.71
7 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.68
Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.57
2 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.00
3 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.29
4 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.40
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.52
6 37 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.79
7 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 24.41
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.45
2 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 24.85
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.28
4 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.35
5 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.49
6 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 26.05
7 47 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.79
8 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.47
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.59
3 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.31
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.42
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.21
6 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 27.89
7 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.99
8 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 32.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.67 11.00
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.11 2.00
3 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.36
4 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.69
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.13
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
7 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.40
Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.87
2 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 23.40
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.23
4 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 24.67
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.75
6 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.26
7 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.40
8 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 22.81
2 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.79
3 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.10
4 Granátová VeronikaGranátová Veronika 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.88
5 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.70
6 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 33.31
Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.67 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.12 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.18 8.00
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.53 7.00
5 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.70 6.00
6 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 21.74 5.00
7 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05 4.00
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.10 3.00
9 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.11 1.00
9 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.11 2.00
11 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.36
12 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 22.53
13 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
14 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.57
15 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.61
16 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.65
17 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.69
17 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.69
19 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.71
20 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 22.81
21 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.87
22 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.00
23 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.13
24 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.29
25 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.40
25 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 23.40
27 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.52
28 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.68
29 37 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.79
29 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.79
31 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
32 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.10
33 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.23
34 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 24.41
35 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.45
36 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.47
37 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 24.67
38 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.75
39 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 24.85
40 Granátová VeronikaGranátová Veronika 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.88
41 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.26
42 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.28
43 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.35
44 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.40
45 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.49
46 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.59
47 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.70
48 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 26.05
49 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.31
50 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.40
51 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.42
52 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.70
53 47 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.79
54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.21
55 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 27.89
56 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.99
57 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.15
58 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 32.66
59 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 33.31
Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 5:12.04 11.00
MS 3 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 5:12.32
3 1 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:15.20 9.00
4 4 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:44.34 8.00
5 7 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:45.50 7.00
6 6 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:46.27 6.00
7 19 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 5:47.65 5.00
8 24 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 16 5:49.14 4.00
9 15 Chladoň AdamChladoň Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 5:50.70 3.00
10 20 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 5:54.22 2.00
11 11 Batka ŠimonBatka Šimon 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 6:01.29 1.00
12 23 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 15 6:06.21
13 8 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 6:07.20
14 9 Valko JurajValko Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 6:21.56
15 14 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 6:36.86
16 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 6:45.09
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:28.39 11.00
2 26 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 5:29.14 9.00
3 39 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 5:29.20 8.00
4 27 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 5:43.34 7.00
5 28 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 5:53.59 6.00
6 55 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 6:06.04 5.00
7 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 6:06.83 4.00
8 29 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 6:08.82 3.00
9 35 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 6:20.04 2.00
10 36 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 6:25.55 1.00
11 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 6:28.40
12 33 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:36.71
13 34 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 6:51.68
Celkom 13 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.89 11.00
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.91 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.18 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.33 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.65 6.00
6 2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.70 5.00
7 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.09 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:05) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.65 3.00
2 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.92 2.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.25 1.00
4 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.35
5 7 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.56
6 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.89 11.00
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.91 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.18 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.33 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.65 6.00
6 2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.70 5.00
7 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.09 4.00
8 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.65 3.00
9 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.92 2.00
10 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.25 1.00
11 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.35
12 7 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.56
13 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.72

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:15) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.52 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.61 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.95 8.00
4 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 11.12 7.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.81 6.00
6 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.17 4.00
7 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.18 3.00
8 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 12.19 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.00 5.00
2 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.80 1.00
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.24
4 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.32
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 11:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.80
2 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.81
3 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 13.12
4 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.17
5 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.21
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.52 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.61 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.95 8.00
4 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 11.12 7.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.81 6.00
6 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.00 5.00
7 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.17 4.00
8 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.18 3.00
9 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 12.19 2.00
10 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.80 1.00
10 39 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.80
12 Švachová PetraŠvachová Petra 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.81
13 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 13.12
14 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.17
15 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.21
16 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.24
17 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.32
18 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.07

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 12:54.21 11.00
2 43 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 13:16.30 9.00
3 46 Repta RomanRepta Roman 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 14:03.57 8.00
4 42 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 14:07.10 7.00
5 45 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 14:14.63 6.00
6 41 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 15:35.35 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12:41.51 11.00
2 49 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13:29.64 9.00
3 51 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14:12.68 8.00
4 48 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15:15.50 7.00
5 54 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 16:25.37 6.00
47 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 164 167 170 Body
1 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 11 155 - - o o o o o o xxo xxx 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 10 145 o o o o o o o xxx 9.00
3 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 140 o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 135 o o o o o xxx 7.00
5 2 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 130 o o xo o r 6.00
6 4 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 7 130 o o o xo xxx 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 125 o o o xxx 4.00
8 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 1 125 o xo o xxx 3.00
9 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 120 o xo xxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 148 151 154 Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 140 - - o o o o o xo xxx 11.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 140 - - - - o xxo xxo xxo xxx 9.00
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 135 - o o o o o o xxx 8.00
4= Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 130 o o o o o o xxx 6.00
4= Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 130 o o o o o o xxx 6.00
4= Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 8 130 - - o o o o xxx 6.00
7= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 130 o o o o xo o xxx 3.50
7= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 130 - o o o xo o xxx 3.50
9 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 125 - xo o xo o xxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 28 490 -1.4 m/s 427  -2,30 411  -3,60 458  -2,10 458 461  -2,10 467  -1,70 490  -1,40 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 29 481 -2.6 m/s 469  -2,40 410  -1,90 443  -0,60 469 473  -2,30 478  -1,50 481  -2,60 9.00
3 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 23 459 -1.1 m/s 443  -0,90 437  -0,60 418  -1,70 443 435  -2,30 459  -1,10 x 8.00
4 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 9 452 +0.0 m/s x x 441  -0,30 441 431  -2,40 452  0,00 428  -2,60 7.00
5 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 5 443 -0.5 m/s 441  -0,60 443  -0,50 422  -1,80 443 434  -1,30 415  -2,20 x 6.00
6 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 25 437 -1.2 m/s 433  -2,20 415  -1,80 421  -3,20 433 413  -4,20 408  -2,50 437  -1,20 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 26 433 -1.7 m/s 376  -1,20 396  -2,20 401  -2,50 401 393  -2,60 429  -2,50 433  -1,70 4.00
8 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 24 415 -0.9 m/s 390  0,00 412  -3,00 404  -2,60 412 389  -1,20 411  -2,30 415  -0,90 3.00
9 Ranostaj ErikRanostaj Erik
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 6 389 -3.4 m/s 366  -2,40 x 389  -3,40 389 2.00
10 1 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 388 -1.5 m/s 363  -0,30 373  -2,00 388  -1,50 388 1.00
11 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 18 386 -1.7 m/s x 382  -1,50 386  -1,70 386
12 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 27 375 -4.1 m/s 375  -4,10 x 371  -1,70 375
13 Holý DominikHolý Dominik
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 4 375 -0.7 m/s 359  -2,20 375  -0,70 343  -1,70 375
MS Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 19 372 -1.0 m/s x 372  -1,00 358  -1,70 372
15 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 371 -0.5 m/s 369  -2,80 371  -0,50 336  -2,50 371
16 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 22 367 -1.6 m/s 347  -0,50 367  -1,60 363  -1,60 367
17 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 3 360 +0.0 m/s 347  -1,10 360  0,00 x 360
18 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 17 358 +0.0 m/s 358  0,00 338  -3,40 337  -0,40 358
19 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 2 354 -0.7 m/s 339  -2,90 x 354  -0,70 354
20 41 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 11 352 -2.1 m/s 327  -1,40 352  -2,10 330  -1,30 352
21 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 13 351 -2.2 m/s 334  -0,20 284  -1,70 351  -2,20 351
22 Šandrik MarekŠandrik Marek
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 20 343 +0.0 m/s 343  0,00 324  -1,80 312  -2,40 343
23 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 16 338 -1.9 m/s 337  -2,80 338  -1,90 337  -1,70 338
24 20 Petríček ŠimonPetríček Šimon
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 15 338 -2.7 m/s 333  0,00 338  -2,70 x 338  -1,60
25 24 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 7 327 -2.1 m/s 327  -2,10 x 320  -2,40 327
26 44 Bartoš JurajBartoš Juraj
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 304 -2.8 m/s 299  -1,50 304  -2,80 286  -2,30 304
27 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 12 296 -2.9 m/s x 274  -0,40 296  -2,90 296
28 9 Valko JurajValko Juraj
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 10 280 -1.1 m/s 280  -1,10 249  -1,10 x 280
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 36 477 -1.1 m/s 305  -1,60 469  -3,30 477  -1,10 477 453  -0,80 461  -1,40 453  -1,70 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 37 440 -3.3 m/s x 440  -3,30 x 440 433  -0,80 x x 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 35 431 -1.7 m/s 413  -2,20 x x 413 x 431  -1,70 x 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 34 423 -4.5 m/s 396  -1,10 412  -1,80 412  -2,30 412 417  -2,30 423  -4,50 408  -2,30 7.00
5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 26 410 -2.0 m/s 403  -1,30 382  -3,50 x 403 377  -3,40 391  -2,90 410  -2,00 6.00
6 Kučerová EmmaKučerová Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 4 407 -1.9 m/s 407  -1,90 385  -2,20 381  -1,70 407 399  -1,70 370  -3,20 x 5.00
7 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 3 403 -0.8 m/s 376  -2,00 393  -0,20 389  -1,30 393 403  -0,80 393  -2,20 384  -2,50 4.00
8 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 30 402 -2.3 m/s 394  -2,20 - 402  -1,50 402 402  -2,30 295  -1,40 380  -2,30 3.00
9 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 29 392 -1.4 m/s - x 392  -1,40 392 2.00
10 26 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 33 386 -3.5 m/s 386  -3,50 365  -0,50 - 386 1.00
11 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 21 379 -0.6 m/s 372  -2,60 356  -1,40 379  -0,60 379
12 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 23 373 +0.0 m/s 373  0,00 355  -3,20 361  -2,80 373
13 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 22 365 -1.4 m/s 330  -1,30 365  -1,40 358  -0,60 365
14 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 7 362 +0.0 m/s 362  0,00 336  0,00 352  -0,40 362
15 Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 16 360 -1.7 m/s 360  -1,70 x 332  -1,50 360
16 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 20 354 -0.3 m/s 335  -1,70 354  -0,30 349  -2,00 354
17 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 14 352 -1.9 m/s 323  -1,70 352  -1,90 327  -1,40 352
18 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 351 -1.4 m/s 351  -1,40 335  -2,00 321  0,00 351
19 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 27 348 -1.9 m/s 240  -0,90 297  -3,20 348  -1,90 348
20 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 24 346 -0.7 m/s 311  -0,80 321  -0,10 346  -0,70 346
21 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 19 343 -2.4 m/s 327  -1,30 343  -2,40 342  -4,20 343
22 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 25 321 -1.4 m/s x 321  -1,40 291  -2,00 321
23 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 10 320 -1.2 m/s 320  -1,20 x - 320
24 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 8 316 +0.0 m/s 312  -1,30 297  -1,30 316  0,00 316
25 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 303 -1.8 m/s 292  -1,50 - 303  -1,80 303
26 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 17 281 -2.6 m/s 281  -2,60 267  -2,20 267  -3,60 281
27 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 264 -1.7 m/s x 264  -1,70 x 264
28 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 9 259 -3.0 m/s 251  -2,00 259  -3,00 248  -0,70 259
29 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 5 259 -2.1 m/s 239  -2,30 259  -2,10 x 259
Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
07 07 13 NM x x x -
Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 2 NM x r -
Celkom 31 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 15 11.15 10.75 11.15 10.56 11.15 10.31 x 10.77 11.00
2 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 14 08.84 08.84 08.50 08.57 8.84 07.18 x x 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 12 08.36 07.04 07.68 06.91 7.68 08.36 07.81 07.63 8.00
4 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 08.08 07.45 07.85 x 7.85 07.57 08.08 x 7.00
5 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 08.08 07.25 07.75 08.08 8.08 x 07.40 06.81 6.00
6 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 11 07.91 07.75 07.89 07.49 7.89 07.91 07.55 07.50 5.00
7 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 13 07.48 07.22 07.48 06.31 7.48 07.46 x 07.06 4.00
8 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 7 07.44 07.35 07.36 07.35 7.36 x 07.44 06.19 3.00
9 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 10 07.08 06.84 06.49 07.08 7.08 2.00
10 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 06.93 06.93 06.40 06.69 6.93 1.00
11 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 2 06.79 06.69 06.37 06.79 6.79
12 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 1 06.72 06.72 05.13 06.19 6.72
13 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 5 06.31 06.25 06.31 05.88 6.31
14 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 3 05.51 05.51 04.49 04.60 5.51
15 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 05.25 04.60 05.25 05.17 5.25
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 18 08.80 08.80 x 08.62 8.80 07.85 08.33 08.42 11.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 16 08.25 07.93 08.25 08.00 8.25 06.00 06.38 06.82 9.00
3 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 15 07.29 05.60 07.29 06.97 7.29 05.31 04.55 06.23 8.00
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 06.98 06.23 06.65 06.77 6.77 05.90 06.82 06.98 7.00
5 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 11 06.95 04.45 06.21 06.19 6.21 05.75 06.25 06.95 6.00
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 17 06.82 05.66 06.61 06.39 6.61 06.00 06.38 06.82 5.00
7 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 14 06.76 06.50 05.93 06.51 6.51 06.54 06.67 06.76 4.00
8 33 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 06.46 06.28 06.20 06.46 6.46 06.33 06.15 06.27 3.00
9 Bonová ZoéBonová Zoé
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 1 05.80 05.80 05.64 05.12 5.80 2.00
10 Granátová VeronikaGranátová Veronika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 4 05.59 05.24 05.40 05.59 5.59 1.00
11 29 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 05.25 04.69 05.12 05.25 5.25
12 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 2 05.18 05.05 05.18 05.00 5.18
13 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 04.81 04.45 04.81 x 4.81
14 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 7 04.65 04.50 04.65 04.07 4.65
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 27 48.12 48.12 48.12 47.76 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 26 46.59 46.59 46.59 43.84 9.00
3 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 21 44.21 42.62 42.62 44.21 8.00
4 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 20 42.49 39.93 39.93 42.49 7.00
5 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 24 42.34 41.92 41.92 42.34 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 25 41.65 37.49 37.49 41.65 5.00
7 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 40.70 40.70 40.70 40.06 4.00
8 Zavadil FilipZavadil Filip
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 39.22 38.97 38.97 39.22 3.00
9 Sládek FilipSládek Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 7 37.01 37.01 37.01 2.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 36.38 36.38 36.38 1.00
11 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 23 36.36 36.36 36.36
12 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 17 34.73 34.73 34.73
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 15 33.97 33.97 33.97
14 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 22 33.19 33.19 33.19
15 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 18 32.68 32.68 32.68
16 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 32.01 32.01 32.01
17 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 16 31.44 31.44 31.44
18 11 Batka ŠimonBatka Šimon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 2 31.14 31.14 31.14
19 46 Repta RomanRepta Roman
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 6 29.04 29.04 29.04
20 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 5 26.50 26.50 26.50
21 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 11 26.07 26.07 26.07
22 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 13 22.13 22.13 22.13
23 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 22.03 22.03 22.03
24 6 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 20.47 20.47 20.47
25 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 10 17.92 17.92 17.92
Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 12 DNS -
Huňavý TomášHuňavý Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 NM x -
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 33 39.00 37.97 37.97 39.00 11.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 30 38.83 38.83 38.83 36.94 9.00
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 32 36.81 35.31 35.31 36.81 8.00
4 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 31 36.71 36.71 36.71 34.41 7.00
5 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 29 35.62 32.66 32.66 35.62 6.00
6 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 28 35.59 35.59 35.59 35.26 5.00
7 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 25 33.11 31.57 31.57 33.11 4.00
8 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 26 31.00 31.00 31.00 26.93 3.00
9 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 23 30.10 30.10 30.10 2.00
10 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 27 30.07 30.07 30.07 1.00
11 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 24 30.05 30.05 30.05
12 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 21 28.82 28.82 28.82
13 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 22 28.65 28.65 28.65
14 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 28.37 28.37 28.37
15 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 20 27.80 27.80 27.80
16 Švachová PetraŠvachová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 27.30 27.30 27.30
17 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 4 26.87 26.87 26.87
18 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 16 25.82 25.82 25.82
19 Veselá VeronikaVeselá Veronika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 25.00 25.00 25.00
20 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 24.06 24.06 24.06
21 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 14 23.53 23.53 23.53
22 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 17 22.33 22.33 22.33
23 Střelcová EmaStřelcová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 20.66 20.66 20.66
24 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 1 19.12 19.12 19.12
25 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 5 18.50 18.50 18.50
26 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 13 17.79 17.79 17.79
27 Veselá MonikaVeselá Monika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 7 17.31 17.31 17.31
28 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 16.84 16.84 16.84
29 Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 12 16.20 16.20 16.20
30 Lisyová SofiaLisyová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 15.40 15.40 15.40
31 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 14.97 14.97 14.97
32 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 3 13.36 13.36 13.36
33 Cablková JanaCablková Jana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 2 11.49 11.49 11.49
Celkom 33 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 30.6.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid, Bojda, Král, Kovársky Dávid, Bojda, Král, Kovársky ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.84 11.00
2 Krepop, Petríček, Kubala, Haberern Krepop, Petríček, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 35.06 9.00
3 43 Hartl, Repa, Bičan, Mészáros Hartl, Repa, Bičan, Mészáros TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 35.17 8.00
4 7