<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 27 48.12 48.1248.1247.76 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 26 46.59 46.5946.5943.84 9.00
3 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071008 21 44.21 42.6242.6244.21 8.00
4 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070328 20 42.49 39.9339.9342.49 7.00
5 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060311 24 42.34 41.9241.9242.34 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060519 25 41.65 37.4937.4941.65 5.00
7 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060424 8 40.70 40.7040.7040.06 4.00
8 Zavadil FilipZavadil Filip
ŠK JablonicaŠK Jablonica
060421 9 39.22 38.9738.9739.22 3.00
9 Sládek FilipSládek Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070212 7 37.01 37.0137.01 2.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080409 19 36.38 36.3836.38 1.00
11 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080801 23 36.36 36.3636.36
12 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060720 17 34.73 34.7334.73
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080912 15 33.97 33.9733.97
14 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061019 22 33.19 33.1933.19
15 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080526 18 32.68 32.6832.68
16 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070806 1 32.01 32.0132.01
17 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 16 31.44 31.4431.44
18 11 Batka ŠimonBatka Šimon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070215 2 31.14 31.1431.14
19 46 Repta RomanRepta Roman
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
080919 6 29.04 29.0429.04
20 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
100602 5 26.50 26.5026.50
21 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070824 11 26.07 26.0726.07
22 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070107 13 22.13 22.1322.13
23 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070330 14 22.03 22.0322.03
24 6 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070924 4 20.47 20.4720.47
25 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110509 10 17.92 17.9217.92
Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070709 12 DNS -0.0
Huňavý TomášHuňavý Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060516 3 NM x0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061016 33 39.00 37.9737.9739.00 11.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 30 38.83 38.8338.8336.94 9.00
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 32 36.81 35.3135.3136.81 8.00
4 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 31 36.71 36.7136.7134.41 7.00
5 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060328 29 35.62 32.6632.6635.62 6.00
6 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 28 35.59 35.5935.5935.26 5.00
7 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080806 25 33.11 31.5731.5733.11 4.00
8 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060616 26 31.00 31.0031.0026.93 3.00
9 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070826 23 30.10 30.1030.10 2.00
10 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080428 27 30.07 30.0730.07 1.00
11 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070721 24 30.05 30.0530.05
12 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061006 21 28.82 28.8228.82
13 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 22 28.65 28.6528.65
14 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 19 28.37 28.3728.37
15 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060421 20 27.80 27.8027.80
16 Švachová PetraŠvachová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070408 6 27.30 27.3027.30
17 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
090502 4 26.87 26.8726.87
18 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061001 16 25.82 25.8225.82
19 Veselá VeronikaVeselá Veronika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070803 8 25.00 25.0025.00
20 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070112 18 24.06 24.0624.06
21 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070529 14 23.53 23.5323.53
22 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 17 22.33 22.3322.33
23 Střelcová EmaStřelcová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070808 15 20.66 20.6620.66
24 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091104 1 19.12 19.1219.12
25 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
100129 5 18.50 18.5018.50
26 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071122 13 17.79 17.7917.79
27 Veselá MonikaVeselá Monika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
091007 7 17.31 17.3117.31
28 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090312 11 16.84 16.8416.84
29 Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070803 12 16.20 16.2016.20
30 Lisyová SofiaLisyová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061213 10 15.40 15.4015.40
31 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100601 9 14.97 14.9714.97
32 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
100430 3 13.36 13.3613.36
33 Cablková JanaCablková Jana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
091001 2 11.49 11.4911.49
Celkom 33 pretekárov