<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 27 48.12 48.12 48.12 47.76 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 26 46.59 46.59 46.59 43.84 9.00
3 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 21 44.21 42.62 42.62 44.21 8.00
4 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 20 42.49 39.93 39.93 42.49 7.00
5 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 24 42.34 41.92 41.92 42.34 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 25 41.65 37.49 37.49 41.65 5.00
7 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 40.70 40.70 40.70 40.06 4.00
8 Zavadil FilipZavadil Filip
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 39.22 38.97 38.97 39.22 3.00
9 Sládek FilipSládek Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 7 37.01 37.01 37.01 2.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 36.38 36.38 36.38 1.00
11 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 23 36.36 36.36 36.36
12 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 17 34.73 34.73 34.73
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 15 33.97 33.97 33.97
14 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 22 33.19 33.19 33.19
15 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 18 32.68 32.68 32.68
16 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 32.01 32.01 32.01
17 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 16 31.44 31.44 31.44
18 11 Batka ŠimonBatka Šimon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 2 31.14 31.14 31.14
19 46 Repta RomanRepta Roman
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 6 29.04 29.04 29.04
20 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 5 26.50 26.50 26.50
21 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 11 26.07 26.07 26.07
22 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 13 22.13 22.13 22.13
23 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 22.03 22.03 22.03
24 6 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 20.47 20.47 20.47
25 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 10 17.92 17.92 17.92
Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 12 DNS -
Huňavý TomášHuňavý Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 NM x -
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 33 39.00 37.97 37.97 39.00 11.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 30 38.83 38.83 38.83 36.94 9.00
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 32 36.81 35.31 35.31 36.81 8.00
4 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 31 36.71 36.71 36.71 34.41 7.00
5 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 29 35.62 32.66 32.66 35.62 6.00
6 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 28 35.59 35.59 35.59 35.26 5.00
7 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 25 33.11 31.57 31.57 33.11 4.00
8 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 26 31.00 31.00 31.00 26.93 3.00
9 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 23 30.10 30.10 30.10 2.00
10 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 27 30.07 30.07 30.07 1.00
11 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 24 30.05 30.05 30.05
12 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 21 28.82 28.82 28.82
13 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 22 28.65 28.65 28.65
14 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 28.37 28.37 28.37
15 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 20 27.80 27.80 27.80
16 Švachová PetraŠvachová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 27.30 27.30 27.30
17 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 4 26.87 26.87 26.87
18 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 16 25.82 25.82 25.82
19 Veselá VeronikaVeselá Veronika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 25.00 25.00 25.00
20 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 24.06 24.06 24.06
21 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 14 23.53 23.53 23.53
22 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 17 22.33 22.33 22.33
23 Střelcová EmaStřelcová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 20.66 20.66 20.66
24 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 1 19.12 19.12 19.12
25 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 5 18.50 18.50 18.50
26 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 13 17.79 17.79 17.79
27 Veselá MonikaVeselá Monika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 7 17.31 17.31 17.31
28 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 16.84 16.84 16.84
29 Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 12 16.20 16.20 16.20
30 Lisyová SofiaLisyová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 15.40 15.40 15.40
31 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 14.97 14.97 14.97
32 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 3 13.36 13.36 13.36
33 Cablková JanaCablková Jana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 2 11.49 11.49 11.49
Celkom 33 pretekárov