<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 155
2 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 145
3 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 140
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 140
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 135
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 490
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 481
3 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 459
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 477
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 440
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 431
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.15
2 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.84
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.36
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.80
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.25
3 32 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.29
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 48.12
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.59
3 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 44.21
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 39.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 38.83
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 36.81