<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.66 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.45 9.00
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.49 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 20.97 5.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 21.86 4.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.94 2.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.07 1.00
8 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.91 6.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.50
3 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.69
4 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.85
5 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.85
6 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 23.05
7 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.18
MS Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.94
2 Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 23.03
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.18
4 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.56
5 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.72
6 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.85
7 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
8 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 24.86
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.31
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.69
3 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 26.24
4 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 26.90
5 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.52
6 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.91
7 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 20.69 7.00
2 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.75
3 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.11
4 Horník MarekHorník Marek 071207 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.98
5 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.33
Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 12:35) official Vietor: -3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavadil FilipZavadil Filip 060421 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 21.91 3.00
2 Akay OskarAkay Oskar 060924 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.88
3 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.08
4 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.87
5 Sládek FilipSládek Filip 070212 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.43
6 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.66 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.45 9.00
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.49 8.00
4 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 20.69 7.00
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.91 6.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 20.97 5.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 21.86 4.00
8 Zavadil FilipZavadil Filip 060421 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 21.91 3.00
9 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.94 2.00
10 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.07 1.00
11 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.50
12 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.69
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.85
13 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.85
15 Akay OskarAkay Oskar 060924 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.88
16 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.94
17 Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 23.03
18 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 23.05
19 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.08
20 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.18
20 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.18
22 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.56
23 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.72
24 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.75
25 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.85
26 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.97
27 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
28 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.11
29 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.31
30 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.42
31 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 24.86
32 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.69
33 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.87
34 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 26.24
35 Sládek FilipSládek Filip 070212 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.43
36 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.60
37 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 26.90
38 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.52
39 Horník MarekHorník Marek 071207 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.98
40 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.91
41 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.33
42 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.81
Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.12 9.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.18 8.00
3 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.53 7.00
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.70 6.00
5 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 21.74 5.00
6 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.11 1.00
7 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.65
8 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05 4.00
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.10 3.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 22.53
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
5 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.61
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.71
7 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.68
Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.57
2 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.00
3 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.29
4 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.40
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.52
6 37 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.79
7 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 24.41
Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.45
2 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 24.85
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.28
4 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.35
5 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.49
6 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 26.05
7 47 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.79
8 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.47
2 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.59
3 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.31
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.42
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.21
6 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 071122 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 27.89
7 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.99
8 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 32.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.67 11.00
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.11 2.00
3 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.36
4 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.69
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.13
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
7 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.40
Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.87
2 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 23.40
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.23
4 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 24.67
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.75
6 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.26
7 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 070817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.40
8 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 22.81
2 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.79
3 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.10
4 Granátová VeronikaGranátová Veronika 060815 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.88
5 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.70
6 Cablková JanaCablková Jana 091001 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 33.31
Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.67 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.12 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.18 8.00
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.53 7.00
5 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.70 6.00
6 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 21.74 5.00
7 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.05 4.00
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.10 3.00
9 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 22.11 1.00
9 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.11 2.00
11 40 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.36
12 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 22.53
13 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
14 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.57
15 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.61
16 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.65
17 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.69
17 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.69
19 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.71
20 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 22.81
21 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.87
22 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.00
23 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 23.13
24 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.29
25 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.40
25 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 23.40
27 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.52
28 31 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.68
29 37 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.79
29 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.79
31 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
32 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.10
33 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.23
34 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 24.41
35 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.45
36 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.47
37 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 24.67
38 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.75
39 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 24.85
40 Granátová VeronikaGranátová Veronika 060815 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.88
41 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.26
42 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.28
43 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.35
44 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.40
45 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.49
46 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.59
47 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.70
48 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 26.05
49 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.31
50 Majerníková KristínaMajerníková Kristína 070817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.40
51 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.42
52 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 26.70
53 47 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.79
54 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.21
55 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 071122 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 27.89
56 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.99
57 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.15
58 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 32.66
59 Cablková JanaCablková Jana 091001 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 33.31
Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS