<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:05) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.89 11.00
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.91 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.18 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.33 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.65 6.00
6 2 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.70 5.00
7 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.09 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:05) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.65 3.00
2 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.92 2.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.25 1.00
4 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.35
5 7 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.56
6 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.89 11.00
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.91 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.18 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.33 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.65 6.00
6 2 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.70 5.00
7 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.09 4.00
8 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.65 3.00
9 10 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.92 2.00
10 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.25 1.00
11 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.35
12 7 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.56
13 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.72

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 11:15) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.52 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.61 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.95 8.00
4 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 11.12 7.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.81 6.00
6 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.17 4.00
7 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.18 3.00
8 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 12.19 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 11:15) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.00 5.00
2 Čačková LeaČačková Lea 070429 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.80 1.00
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.24
4 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.32
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.6.2019 - 11:15) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.80
2 Švachová PetraŠvachová Petra 070408 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.81
3 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 13.12
4 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.17
5 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.21
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.52 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.61 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.95 8.00
4 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 11.12 7.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.81 6.00
6 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.00 5.00
7 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.17 4.00
8 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.18 3.00
9 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 12.19 2.00
10 Čačková LeaČačková Lea 070429 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.80 1.00
10 39 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.80
12 Švachová PetraŠvachová Petra 070408 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.81
13 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 13.12
14 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.17
15 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.21
16 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.24
17 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 070304 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.32
18 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.07