<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12:54.21
2 43 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13:16.30
3 46 Repta RomanRepta Roman 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:03.57
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 50 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12:41.51
2 49 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13:29.64
3 51 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14:12.68
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dávid, Bojda, Král, Kovársky Dávid, Bojda, Král, Kovársky ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33.84
2 Krepop, Petríček, Kubala, Haberern Krepop, Petríček, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 35.06
3 43 Hartl, Repa, Bičan, Mészáros Hartl, Repa, Bičan, Mészáros TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 35.17
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baráth, Šinkovič, Boroš, Halász Baráth, Šinkovič, Boroš, Halász TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 36.79
2 45 Konrád, Batka, Plačko, Repta Konrád, Batka, Plačko, Repta CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 40.74
3 Repta, Sojka, Bartoš, Torák Repta, Sojka, Bartoš, Torák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 41.10
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 35.18
2 Vojteková, Valachová, Satmarová, Sýkorová Vojteková, Valachová, Satmarová, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.70
3 Šebestová, Hupková, Harantová, Králová Šebestová, Hupková, Harantová, Králová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 36.76
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vaculková, Kojšová, Príkazská, Petrovičová Vaculková, Kojšová, Príkazská, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 38.23
2 Turčeková, Bőhmová, Janíčková, Vážanová Turčeková, Bőhmová, Janíčková, Vážanová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 39.59
3 37 Bukovská, Mičániová, Hartlova, Hidvégiová Bukovská, Mičániová, Hartlova, Hidvégiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.68
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Horváthová, Karabová, Halásová, Zacharová Horváthová, Karabová, Halásová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.36
2 Chovancová, Kubová, Tokošová, Hanusová Chovancová, Kubová, Tokošová, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.41
3 Prvá, Moravčíková, Šiková, Šiková Prvá, Moravčíková, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.82