<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 30.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 28 490 -1.4 m/s 427  -2.3411  -3.6458  -2.1458461  -2.1467  -1.7490  -1.4 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 29 481 -2.6 m/s 469  -2.4410  -1.9443  -0.6469473  -2.3478  -1.5481  -2.6 9.00
3 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 23 459 -1.1 m/s 443  -0.9437  -0.6418  -1.7443435  -2.3459  -1.1x 8.00
4 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 9 452 +0.0 m/s xx441  -0.3441431  -2.4452  +0.0428  -2.6 7.00
5 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060505 5 443 -0.5 m/s 441  -0.6443  -0.5422  -1.8443434  -1.3415  -2.2x 6.00
6 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 25 437 -1.2 m/s 433  -2.2415  -1.8421  -3.2433413  -4.2408  -2.5437  -1.2 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 26 433 -1.7 m/s 376  -1.2396  -2.2401  -2.5401393  -2.6429  -2.5433  -1.7 4.00
8 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060427 24 415 -0.9 m/s 390  +0.0412  -3.0404  -2.6412389  -1.2411  -2.3415  -0.9 3.00
9 Ranostaj ErikRanostaj Erik
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060115 6 389 -3.4 m/s 366  -2.4x389  -3.4389 2.00
10 1 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070108 8 388 -1.5 m/s 363  -0.3373  -2.0388  -1.5388 1.00
11 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080822 18 386 -1.7 m/s x382  -1.5386  -1.7386
12 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060909 27 375 -4.1 m/s 375  -4.1x371  -1.7375
13 Holý DominikHolý Dominik
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090518 4 375 -0.7 m/s 359  -2.2375  -0.7343  -1.7375
MS Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
071108 19 372 -1.0 m/s x372  -1.0358  -1.7372
15 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 21 371 -0.5 m/s 369  -2.8371  -0.5336  -2.5371
16 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 22 367 -1.6 m/s 347  -0.5367  -1.6363  -1.6367
17 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080623 3 360 +0.0 m/s 347  -1.1360  +0.0x360
18 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
081107 17 358 +0.0 m/s 358  +0.0338  -3.4337  -0.4358
19 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060825 2 354 -0.7 m/s 339  -2.9x354  -0.7354
20 41 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070114 11 352 -2.1 m/s 327  -1.4352  -2.1330  -1.3352
21 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
060924 13 351 -2.2 m/s 334  -0.2284  -1.7351  -2.2351
22 Šandrik MarekŠandrik Marek
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
081119 20 343 +0.0 m/s 343  +0.0324  -1.8312  -2.4343
23 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070709 16 338 -1.9 m/s 337  -2.8338  -1.9337  -1.7338
24 20 Petríček ŠimonPetríček Šimon
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
071006 15 338 -2.7 m/s 333  +0.0338  -2.7x338  -1.6
25 24 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080517 7 327 -2.1 m/s 327  -2.1x320  -2.4327
26 44 Bartoš JurajBartoš Juraj
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070906 1 304 -2.8 m/s 299  -1.5304  -2.8286  -2.3304
27 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 12 296 -2.9 m/s x274  -0.4296  -2.9296
28 9 Valko JurajValko Juraj
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070201 10 280 -1.1 m/s 280  -1.1249  -1.1x280
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 30.6.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 36 477 -1.1 m/s 305  -1.6469  -3.3477  -1.1477453  -0.8461  -1.4453  -1.7 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 37 440 -3.3 m/s x440  -3.3x440433  -0.8xx 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 35 431 -1.7 m/s 413  -2.2xx413x431  -1.7x 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 34 423 -4.5 m/s 396  -1.1412  -1.8412  -2.3412417  -2.3423  -4.5408  -2.3 7.00
5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070714 26 410 -2.0 m/s 403  -1.3382  -3.5x403377  -3.4391  -2.9410  -2.0 6.00
6 Kučerová EmmaKučerová Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060828 4 407 -1.9 m/s 407  -1.9385  -2.2381  -1.7407399  -1.7370  -3.2x 5.00
7 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 3 403 -0.8 m/s 376  -2.0393  -0.2389  -1.3393403  -0.8393  -2.2384  -2.5 4.00
8 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060603 30 402 -2.3 m/s 394  -2.2-402  -1.5402402  -2.3295  -1.4380  -2.3 3.00
9 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
071004 29 392 -1.4 m/s -x392  -1.4392 2.00
10 26 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060109 33 386 -3.5 m/s 386  -3.5365  -0.5-386 1.00
11 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
080315 21 379 -0.6 m/s 372  -2.6356  -1.4379  -0.6379
12 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 23 373 +0.0 m/s 373  +0.0355  -3.2361  -2.8373
13 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060424 22 365 -1.4 m/s 330  -1.3365  -1.4358  -0.6365
14 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 7 362 +0.0 m/s 362  +0.0336  +0.0352  -0.4362
15 Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070221 16 360 -1.7 m/s 360  -1.7x332  -1.5360
16 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 20 354 -0.3 m/s 335  -1.7354  -0.3349  -2.0354
17 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060911 14 352 -1.9 m/s 323  -1.7352  -1.9327  -1.4352
18 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071229 18 351 -1.4 m/s 351  -1.4335  -2.0321  +0.0351
19 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060930 27 348 -1.9 m/s 240  -0.9297  -3.2348  -1.9348
20 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070402 24 346 -0.7 m/s 311  -0.8321  -0.1346  -0.7346
21 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
061116 19 343 -2.4 m/s 327  -1.3343  -2.4342  -4.2343
22 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 25 321 -1.4 m/s x321  -1.4291  -2.0321
23 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090827 10 320 -1.2 m/s 320  -1.2x-320
24 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080117 8 316 +0.0 m/s 312  -1.3297  -1.3316  +0.0316
25 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070412 1 303 -1.8 m/s 292  -1.5-303  -1.8303
26 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070928 17 281 -2.6 m/s 281  -2.6267  -2.2267  -3.6281
27 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071219 11 264 -1.7 m/s x264  -1.7x264
28 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070522 9 259 -3.0 m/s 251  -2.0259  -3.0248  -0.7259
29 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070725 5 259 -2.1 m/s 239  -2.3259  -2.1x259
Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
070620 13 NM xr0.0
Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080112 2 NM xxx0.0
Celkom 31 pretekárov