<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

60 m - Muži

(ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 3 07.87
2 69 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.94
128 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.87 QA
2 137 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.09 qA
3 218 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.13 qA
4 215 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.33 qB
5 65 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.49 qB
6 166 Kollárovič RadanKollárovič Radan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.86
7 185 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.15
8 178 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.97 QA
2 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.97 qA
3 157 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.37 qB
4 45 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.79
5 68 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.02
6 171 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.22
7 99 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.60
163 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7 POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.99 QA
2 76 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.22 qA
3 63 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.28 qB
4 140 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.63 qB
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.09
6 66 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.34
7 50 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.02
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.99 QA
2 23 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.32 qB
3 170 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.35 qB
4 146 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.47 qB
5 125 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.24
6 82 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.26
MS 35 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.47
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.87 QA
2 126 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.97 QA
2 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.97 qA
4 222 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.99 QA
4 78 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.99 QA
6 137 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.09 qA
7 218 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.13 qA
8 76 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.22 qA
9 63 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.28 qB
10 23 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.32 qB
11 215 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.33 qB
12 170 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.35 qB
13 157 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.37 qB
14 146 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.47 qB
14 35 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.47
16 65 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.49 qB
17 140 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.63 qB
18 45 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.79
19 166 Kollárovič RadanKollárovič Radan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.86
20 68 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.02
21 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.09
22 185 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.15
23 171 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.22
24 178 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.23
25 125 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.24
26 82 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.26
27 66 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.34
28 99 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.60
29 50 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.02
163 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.88 11.00
2 126 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.93 9.00
3 78 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.94 8.00
4 222 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.05 7.00
5 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.12 6.00
6 218 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.17 5.00
7 137 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.25 4.00
8 76 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.42 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 15.9.2019 - 12:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 2.00
2 170 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.25 1.00
3 63 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.31
4 157 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.40
5 146 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.50
6 65 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.54
140 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... DNS
23 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:05) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.66
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.83
3 109 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.87
4 31 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.81
5 110 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.86
6 104 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.96
7 197 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.04
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 3 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.79
2 9 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.13
3 55 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.25
4 199 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.54
5 11 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 09.74
6 205 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.95
106 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7 POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 3 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.67
2 70 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.00
3 242 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.03
4 34 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.03
5 130 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.59
6 107 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.08
7 204 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.20
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 3 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 15.9.2019 - 11:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.76
2 240 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.86
3 29 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.02
4 234 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.17
5 116 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.68
6 37 Jakuboci Lisakhanya NandJakuboci Lisakhanya Nand 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.92
7 115 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.94
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 3 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 15.9.2019 - 11:05) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 233 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.96
3 101 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.23
4 102 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.45
5 75 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.77
6 117 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.56
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 3 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.66
2 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.67
3 212 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.76
4 213 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.79
5 118 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
6 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.83
7 240 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.86
8 109 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.87
9 233 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.96
10 70 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.00
11 29 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.02
12 242 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.03
12 34 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.03
14 9 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.13
15 234 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.17
16 101 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.23
17 55 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.25
18 102 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.45
19 199 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.54
20 130 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.59
21 116 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.68
22 11 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 09.74
23 75 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.77
24 31 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.81
25 110 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.86
26 37 Jakuboci Lisakhanya NandJakuboci Lisakhanya Nand 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.92
27 115 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.94
28 205 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.95
29 107 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.08
30 204 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.20
31 117 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.56
32 104 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.96
33 197 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.04
106 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.48 11.00
2 213 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.67 9.00
3 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.69 8.00
4 109 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.78 7.00
5 240 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.79 6.00
6 212 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.85 5.00
7 118 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.09 4.00
8 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.06 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 15.9.2019 - 12:15) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.05 2.00
2 29 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.16 1.00
3 101 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.18
4 242 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.19
5 9 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.31
6 234 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.36
70 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ
34 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ
Poznámky:
šč. 70: DQ podľa pravidla 162/7 šč. 34: DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 15.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.02 QA
2 41 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.43 qA
3 2 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.70 qA
4 162 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.98 qA
5 51 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.84 qB
139 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 15.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.02 QA
2 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.83 qA
3 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 3 10.20 qB
4 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.30 qB
5 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 2 11.52 qB
6 180 Šmida TeoŠmida Teo 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.76 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 15.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.76 QA
2 219 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.11 qA
3 147 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.37 qB
4 47 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.05 qB
5 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.53 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.02 QA
1 169 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.02 QA
3 41 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.43 qA
4 2 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.70 qA
5 161 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.76 QA
6 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.83 qA
7 162 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.98 qA
8 219 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.11 qA
9 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 3 10.20 qB
10 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.30 qB
11 147 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.37 qB
12 51 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.84 qB
13 47 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.05 qB
14 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 2 11.52 qB
15 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.53 qB
16 180 Šmida TeoŠmida Teo 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.76 qB
139 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.89 11.00
2 169 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.14 9.00
3 41 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.72 8.00
4 2 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 6 09.76 7.00
5 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.01 6.00
6 161 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.05 5.00
7 162 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.06 4.00
8 219 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.16 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 15.9.2019 - 11:45) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 10.20 2.00
2 147 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.26 1.00
3 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 5 10.39
4 51 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.99
5 47 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.09
6 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 8 11.50
7 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 7 11.61
8 180 Šmida TeoŠmida Teo 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.96
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 15.9.2019 - 10:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.16
2 12 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.47
3 39 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.19
4 38 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.21
5 227 Fodorová LuciaFodorová Lucia 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.84
6 10 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.06
7 62 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.92
8 61 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.33
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 15.9.2019 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.05 QA
2 54 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.06 qA
3 210 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.69 qA
4 241 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.78 qB
5 150 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.83 qB
6 190 Cingeľová NinaCingeľová Nina 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.42 qB
7 243 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.87
8 232 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.74
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 15.9.2019 - 10:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.44 QA
2 56 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.75 qB
3 13 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.98 qB
4 244 Grivalská NatáliaGrivalská Natália 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.69
5 113 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.74
6 7 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.98
7 58 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.32
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 15.9.2019 - 10:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.68 QA
2 53 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.74 qA
3 120 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 ŠŠAK Malá IdaŠŠAK Malá Ida 7 10.08 qB
4 8 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 10.49
5 40 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.86
6 200 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.06
7 6 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 2 11.59
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.05 QA
2 54 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.06 qA
3 57 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.16
4 59 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.44 QA
5 12 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.47
6 230 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.68 QA
7 210 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.69 qA
8 53 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.74 qA
9 56 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.75 qB
10 241 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.78 qB
11 150 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.83 qB
12 13 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.98 qB
13 120 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 ŠŠAK Malá IdaŠŠAK Malá Ida 7 10.08 qB
14 39 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.19
15 38 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.21
16 190 Cingeľová NinaCingeľová Nina 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.42 qB
17 8 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 10.49
18 244 Grivalská NatáliaGrivalská Natália 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.69
19 113 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.74
20 227 Fodorová LuciaFodorová Lucia 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.84
21 40 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.86
22 243 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.87
23 7 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.98
24 10 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.06
24 200 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.06
26 58 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.32
27 6 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 2 11.59
28 62 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.92
29 61 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.33
30 232 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.74

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.08 11.00
2 52 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.21 9.00
3 57 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.47 8.00
4 12 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.64 7.00
5 59 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.74 6.00
6 230 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.74 5.00
7 210 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.87 4.00
8 53 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.68 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 15.9.2019 - 11:55) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.90 2.00
2 120 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 ŠŠAK Malá IdaŠŠAK Malá Ida 2 09.96 1.00
3 241 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.01
4 13 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.26
5 38 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.55
6 39 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.57
7 190 Cingeľová NinaCingeľová Nina 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.62
150 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov