<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 12 44.60 35.9239.13x39.1344.6039.9540.25 11.00
2 179 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 11 42.16 x42.1640.4342.16xxx 9.00
3 122 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 10 39.08 38.7938.1238.7738.7939.08xx 8.00
4 173 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 9 36.35 31.4236.3533.7236.35xxx 7.00
5 156 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 05 7 25.23 23.29xx23.2921.9923.6725.23 6.00
6 182 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 05 8 22.68 x19.3718.7719.3721.4021.7322.68 5.00
7 22 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 6 22.01 xx22.0122.0119.3716.95x 4.00
8 174 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 05 5 21.81 x19.9021.8121.8120.2121.58x 3.00
9 28 Tóth MatejTóth Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040212 04 2 19.31 19.3117.6615.7119.31 2.00
10 25 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 07 3 15.37 x15.37x15.37 1.00
11 19 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060310 06 1 14.01 09.1212.6614.0114.01
MS 153 Adamuščin AdamAdamuščin Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050531 05 4 14.36 14.3614.1113.9514.36
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 191 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 9 23.38 22.80x21.9522.8023.3820.01x 11.00
2 129 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 6 22.73 x22.73x22.73xx21.33 9.00
3 9 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 8 22.62 19.8321.12-21.12-21.7722.62 8.00
4 11 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 05 7 21.77 x20.68-20.68-21.77x 7.00
5 196 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 05 4 19.24 17.6416.5616.4617.6418.1119.2417.06 6.00
6 235 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 5 18.91 18.91x17.2618.9116.6717.79x 5.00
7 32 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050521 05 2 15.82 10.04x14.0414.0415.8213.3313.09 4.00
8 206 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 05 3 14.43 xx13.2813.28x14.4314.40 3.00
101 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041107 04 1 DNS ---0
Celkom 9 pretekárov