<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:44.30 11.00
2 87 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:44.36 9.00
3 186 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:45.79 7.00
4 214 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:48.16 6.00
5 159 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:48.87 5.00
6 21 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 050824 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:51.89 1.00
7 19 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 0:54.32
179 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:44.99 8.00
2 28 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:49.75 4.00
3 171 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:51.38 3.00
4 164 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:51.75 2.00
5 93 Milas RobertMilas Robert 050426 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:54.51
6 91 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:55.33
7 94 Mirón MatejMirón Matej 060312 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:04.29
MS 181 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:56.46
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:44.30 11.00
2 87 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:44.36 9.00
3 78 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:44.99 8.00
4 186 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:45.79 7.00
5 214 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:48.16 6.00
6 159 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:48.87 5.00
7 28 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:49.75 4.00
8 171 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:51.38 3.00
9 164 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:51.75 2.00
10 21 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 050824 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:51.89 1.00
11 19 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 0:54.32
12 93 Milas RobertMilas Robert 050426 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:54.51
13 91 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:55.33
14 181 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:56.46
15 94 Mirón MatejMirón Matej 060312 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:04.29
179 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:50.17 11.00
2 118 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:54.07 9.00
3 211 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:54.44 8.00
4 75 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 0:59.53 7.00
5 33 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:59.75 6.00
6 34 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:59.85 5.00
236 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/7b
Celkom 7 pretekárov