<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 24 615 +4.6 m/s 590 +1.8 m/s 576  +1.2590  +1.8580  +1.3590589  +1.4585  +0.3615  +4.6 11.00
2 137 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 20 549 +1.7 m/s 521  -2.2476  +1.5x521549  +1.7545  +0.5534  +0.2 9.00
3 64 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 16 549 +2.1 m/s 534 +0.9 m/s 534  +0.9539  +2.2513  +3.0539346  +2.8453  -0.1549  +2.1 8.00
4 218 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 19 542 -0.1 m/s 515  -0.2531  +3.4486  +0.5531518  +0.6542  -0.1526  +1.2 7.00
5 215 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 539 +2.6 m/s 504 -0.1 m/s 539  +2.6504  -0.1495  +1.7539467  +0.2x471  +1.6 6.00
6 163 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 23 536 -0.1 m/s 506  +0.6534  +1.9500  +0.5534534  +1.3536  -0.1481  +1.6 5.00
7 126 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 21 528 +0.2 m/s 528  +0.2514  +2.6511  +1.8528505  +0.8503  +1.2514  +0.0 4.00
8 222 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 17 527 +2.8 m/s 517 +1.3 m/s 497  +1.6473  +0.4517  +1.3517502  +0.2527  +2.8515  +0.7 3.00
9 214 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 494 +0.9 m/s 463  -0.1494  +0.9491  +0.8494 2.00
10 76 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 18 476 +1.1 m/s 475  -0.1395  +1.5476  +1.1476 1.00
11 216 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 474 +1.6 m/s 459  +2.8474  +1.6473  +0.3474
12 127 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 22 460 -0.6 m/s xx460  -0.6460
13 160 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 442 +0.3 m/s 434  +0.2373  -0.1442  +0.3442
14 84 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 4 426 +0.2 m/s 426  +0.2409  -0.1367  +2.3426
15 166 Kollárovič RadanKollárovič Radan
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 411 +1.8 m/s 411  +1.8344  +0.2395  +0.9411
16 125 Javorský LeonardJavorský Leonard
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 8 403 -0.2 m/s 403  -0.2x365  +0.9403
17 178 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 394 +0.2 m/s 371  +1.1369  -1.0394  +0.2394
18 83 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 11 383 +1.3 m/s 383  +1.3374  -0.1345  +1.7383
19 174 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 381 +0.8 m/s xx381  +0.8381
20 82 Čech AlexČech Alex
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 7 356 +0.2 m/s 355  -0.7x356  +0.2356
21 154 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 347 +2.2 m/s 328 +2.0 m/s x328  +2.0347  +2.2347
22 99 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 319 -0.1 m/s xx319  -0.1319
MS 165 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 386 +2.2 m/s 363 -0.3 m/s x363  -0.3386  +2.2386
MS 172 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 25 612 +0.4 m/s 579  +0.2x612  +0.4612
157 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 NM xx-0.0
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 18 495 +1.1 m/s x454  +2.3471  +1.8471x473  +3.9495  +1.1 11.00
2 72 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 17 486 +2.1 m/s 456 -0.1 m/s 436  +0.3445  +2.8433  +1.7445456  -0.1486  +2.1456  +1.7 9.00
3 212 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 450 +1.9 m/s 444  -0.1-450  +4.9450xx450  +1.9 8.00
4 70 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 14 438 +2.2 m/s 436 +1.6 m/s 421  +1.4438  +2.2414  +0.8438425  +0.7373  +1.3436  +1.6 7.00
5 9 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 16 432 +2.2 m/s 431 +0.4 m/s 412  -0.1432  +2.2427  +0.8432431  +0.4408  -0.1424  +1.6 6.00
6 55 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 418 +2.7 m/s 413 +0.9 m/s xx413  +0.9413357  +0.2398  +2.6418  +2.7 5.00
7 238 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 13 415 +0.7 m/s 415  +0.7353  -0.1394  +0.2415x-380  +3.3 4.00
8 73 Pažinová TerezaPažinová Tereza
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 413 +1.2 m/s 389  -0.5359  +0.9408  +3.1408413  +1.2411  +3.0409  +2.1 3.00
9 103 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 387 +4.7 m/s 375 -0.1 m/s 374  +2.0387  +4.7375  -0.1387 2.00
10 75 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 11 378 +1.4 m/s x369  +3.8378  +1.4378 1.00
11 29 Balázs RitaBalázs Rita
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 12 375 +1.5 m/s 374  +0.5352  +1.7375  +1.5375
12 110 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 364 +0.3 m/s x364  +0.3361  -0.1364
13 203 Maňková TaraMaňková Tara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 352 +0.4 m/s 352  +0.4-348  +1.5352
14 37 Jakuboci Lisakhanya NandJakuboci Lisakhanya Nand
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
05 05 1 344 +0.8 m/s 344  +0.8xx344
15 30 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 7 338 +0.5 m/s 338  +0.5-330  +2.6338
16 117 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 8 337 +2.5 m/s 317 +1.8 m/s x337  +2.5317  +1.8337
17 101 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 6 337 +0.9 m/s x337  +0.9x337
198 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 NM x-x0.0
Celkom 18 pretekárov