<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 24 615 +4.6 m/s 590 +1.8 m/s 576  1,20 590  1,80 580  1,30 590 589  1,40 585  0,30 615  4,60 11.00
2 137 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 20 549 +1.7 m/s 521  -2,20 476  1,50 x 521 549  1,70 545  0,50 534  0,20 9.00
3 64 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 16 549 +2.1 m/s 534 +0.9 m/s 534  0,90 539  2,20 513  3,00 539 346  2,80 453  -0,10 549  2,10 8.00
4 218 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 19 542 -0.1 m/s 515  -0,20 531  3,40 486  0,50 531 518  0,60 542  -0,10 526  1,20 7.00
5 215 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 539 +2.6 m/s 504 -0.1 m/s 539  2,60 504  -0,10 495  1,70 539 467  0,20 x 471  1,60 6.00
6 163 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 23 536 -0.1 m/s 506  0,60 534  1,90 500  0,50 534 534  1,30 536  -0,10 481  1,60 5.00
7 126 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 21 528 +0.2 m/s 528  0,20 514  2,60 511  1,80 528 505  0,80 503  1,20 514  0,00 4.00
8 222 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 17 527 +2.8 m/s 517 +1.3 m/s 497  1,60 473  0,40 517  1,30 517 502  0,20 527  2,80 515  0,70 3.00
9 214 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 494 +0.9 m/s 463  -0,10 494  0,90 491  0,80 494 2.00
10 76 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 18 476 +1.1 m/s 475  -0,10 395  1,50 476  1,10 476 1.00
11 216 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 474 +1.6 m/s 459  2,80 474  1,60 473  0,30 474
12 127 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 22 460 -0.6 m/s x x 460  -0,60 460
13 160 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 442 +0.3 m/s 434  0,20 373  -0,10 442  0,30 442
14 84 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 4 426 +0.2 m/s 426  0,20 409  -0,10 367  2,30 426
15 166 Kollárovič RadanKollárovič Radan
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 411 +1.8 m/s 411  1,80 344  0,20 395  0,90 411
16 125 Javorský LeonardJavorský Leonard
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 8 403 -0.2 m/s 403  -0,20 x 365  0,90 403
17 178 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 394 +0.2 m/s 371  1,10 369  -1,00 394  0,20 394
18 83 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 11 383 +1.3 m/s 383  1,30 374  -0,10 345  1,70 383
19 174 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 381 +0.8 m/s x x 381  0,80 381
20 82 Čech AlexČech Alex
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 7 356 +0.2 m/s 355  -0,70 x 356  0,20 356
21 154 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 347 +2.2 m/s 328 +2.0 m/s x 328  2,00 347  2,20 347
22 99 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 319 -0.1 m/s x x 319  -0,10 319
MS 165 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 386 +2.2 m/s 363 -0.3 m/s x 363  -0,30 386  2,20 386
MS 172 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 25 612 +0.4 m/s 579  0,20 x 612  0,40 612
157 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 NM x x - -
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 18 495 +1.1 m/s x 454  2,30 471  1,80 471 x 473  3,90 495  1,10 11.00
2 72 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 17 486 +2.1 m/s 456 -0.1 m/s 436  0,30 445  2,80 433  1,70 445 456  -0,10 486  2,10 456  1,70 9.00
3 212 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 450 +1.9 m/s 444  -0,10 - 450  4,90 450 x x 450  1,90 8.00
4 70 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 14 438 +2.2 m/s 436 +1.6 m/s 421  1,40 438  2,20 414  0,80 438 425  0,70 373  1,30 436  1,60 7.00
5 9 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 16 432 +2.2 m/s 431 +0.4 m/s 412  -0,10 432  2,20 427  0,80 432 431  0,40 408  -0,10 424  1,60 6.00
6 55 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 418 +2.7 m/s 413 +0.9 m/s x x 413  0,90 413 357  0,20 398  2,60 418  2,70 5.00
7 238 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 13 415 +0.7 m/s 415  0,70 353  -0,10 394  0,20 415 x - 380  3,30 4.00
8 73 Pažinová TerezaPažinová Tereza
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 413 +1.2 m/s 389  -0,50 359  0,90 408  3,10 408 413  1,20 411  3,00 409  2,10 3.00
9 103 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 387 +4.7 m/s 375 -0.1 m/s 374  2,00 387  4,70 375  -0,10 387 2.00
10 75 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 11 378 +1.4 m/s x 369  3,80 378  1,40 378 1.00
11 29 Balázs RitaBalázs Rita
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 12 375 +1.5 m/s 374  0,50 352  1,70 375  1,50 375
12 110 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 364 +0.3 m/s x 364  0,30 361  -0,10 364
13 203 Maňková TaraMaňková Tara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 352 +0.4 m/s 352  0,40 - 348  1,50 352
14 37 Jakuboci Lisakhanya NandJakuboci Lisakhanya Nand
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
05 05 1 344 +0.8 m/s 344  0,80 x x 344
15 30 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 7 338 +0.5 m/s 338  0,50 - 330  2,60 338
16 117 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 8 337 +2.5 m/s 317 +1.8 m/s x 337  2,50 317  1,80 337
17 101 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 6 337 +0.9 m/s x 337  0,90 x 337
198 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 NM x - x -
Celkom 18 pretekárov