<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

800 m - Dorastenci

(ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
134 Baran PeterBaran Peter 030815 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:18.41
Celkom 1 pretekári

800 m - Starší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:17.51 11.00
2 133 Baran MatúšBaran Matúš 041116 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 9 2:21.54 9.00
3 170 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 2:22.18 8.00
4 221 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:23.51 7.00
5 27 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:26.25 6.00
6 98 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:29.93 5.00
7 144 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:35.93 4.00
8 68 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 2:38.55 3.00
9 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:38.97 2.00
10 178 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14 2:51.08 1.00
11 167 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:56.40
12 99 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:59.59
13 19 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:59.86
14 154 Brehuv JakubBrehuv Jakub 070727 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 3:07.39
Celkom 14 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:31.61 11.00
2 31 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:34.74 9.00
3 237 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:39.15 8.00
4 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14 2:45.35 7.00
5 130 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 15 2:46.72 6.00
6 229 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:49.57 5.00
7 106 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:54.38 4.00
8 103 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 060913 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:54.42 3.00
9 73 Pažinová TerezaPažinová Tereza 050312 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13 3:10.65 2.00
10 105 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 3:10.79 1.00
11 194 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 3:18.27
12 111 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 3:19.50
13 117 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 16 3:19.51
14 112 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 3:26.76
15 104 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 3:40.61
213 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNF
Celkom 16 pretekárov