<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
08 08 1 366 -0.1 m/s 341  -0,10 366  -0,10 364  0,20 366 337  -0,10 356  -0,70 358  -2,20 11.00
2 169 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 364 -1.3 m/s 350  -0,10 347  0,20 353  -1,00 353 x 340  -0,30 364  -1,30 9.00
3 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 11 359 -0.2 m/s 328  -0,10 x 341  -1,30 341 348  0,40 359  -0,20 343  0,20 8.00
4 168 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 8 357 -0.7 m/s x 357  -0,70 355  -0,50 357 348  -0,10 348  -1,80 351  -1,30 7.00
5 219 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 7 338 -0.4 m/s 320  -0,10 338  -0,40 326  -0,40 338 335  1,00 333  -0,10 290  1,50 6.00
6 161 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 9 325 +1.0 m/s x x 319  -0,20 319 325  1,00 301  -0,10 320  -0,10 5.00
7 176 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 6 287 -1.1 m/s x 265  -0,20 287  -1,10 287 x 265  -0,10 256  -1,70 4.00
8 4 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
10 10 3 285 -0.1 m/s 285  -0,10 272  0,20 x 285 251  -0,10 258  -0,20 259  0,20 3.00
9 3 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 5 267 -1.6 m/s 266  -0,10 x 267  -1,60 267 2.00
10 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
11 11 4 259 +0.2 m/s 258  -0,10 259  0,20 243  -0,80 259 1.00
11 47 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 2 213 -0.2 m/s 200  -0,10 213  -0,20 200  -0,90 213
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 24 406 +0.6 m/s 373  -0,10 395  -0,10 406  0,60 406 366  -0,10 376  1,80 - 11.00
2 54 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 402 +0.3 m/s 402  0,30 380  0,30 399  -0,10 402 392  0,90 395  0,70 387  1,10 9.00
3 12 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 22 377 +1.9 m/s 336  0,30 320  2,20 345  1,90 345 357  0,20 356  1,40 377  1,90 8.00
4 230 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 23 375 +0.8 m/s 359  0,20 370  1,20 375  0,80 375 355  -0,10 364  1,90 352  1,80 7.00
5 59 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 8 350 -0.1 m/s 342  0,20 327  2,00 350  -0,10 350 343  -0,10 348  2,40 348  2,60 6.00
6 8 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 15 334 -0.3 m/s 314  1,00 319  1,70 334  -0,30 334 317  0,50 277  3,40 314  0,80 5.00
7 39 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 21 332 +1.7 m/s 324  -0,10 331  1,50 332  1,70 332 312  0,80 316  2,20 308  1,40 4.00
8 190 Cingeľová NinaCingeľová Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 14 326 +0.9 m/s 326  0,90 324  -0,20 312  0,30 326 324  1,50 297  1,30 319  2,30 3.00
9 241 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 20 325 +1.8 m/s 312  0,80 308  2,00 325  1,80 325 2.00
10 120 Borošová AdelkaBorošová Adelka
ŠŠAK Malá IdaŠŠAK Malá Ida
08 08 1 323 +1.4 m/s 298  0,50 213  -0,10 323  1,40 323 1.00
11 38 Mrštinová KarinMrštinová Karin
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
08 08 17 322 +1.2 m/s 322  1,20 320  1,60 321  -0,10 322
12 243 Fodorová LíviaFodorová Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 307 +0.6 m/s 291  1,50 303  -0,10 307  0,60 307
13 13 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 18 300 +1.1 m/s 300  1,10 x 297  0,30 300
14 244 Grivalská NatáliaGrivalská Natália
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 5 295 -0.2 m/s 279  0,80 295  -0,20 285  -0,20 295
15 201 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 19 288 +0.6 m/s 288  0,60 x 286  3,00 288
16 200 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 6 284 +1.2 m/s 284  1,20 x 263  -0,10 284
17 7 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
ABC HumennéABC Humenné
10 10 7 282 +0.6 m/s 282  0,60 243  -0,10 266  -0,10 282
18 58 Madejová DorotkaMadejová Dorotka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 12 279 +1.5 m/s 246  0,60 279  1,50 242  1,70 279
19 227 Fodorová LuciaFodorová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 3 274 -0.2 m/s x 274  -0,20 x 274
20 10 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 16 273 +1.4 m/s 256  1,30 273  1,40 230  -0,10 273
21 40 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 13 262 +0.3 m/s 252  0,20 250  0,90 262  0,30 262
22 6 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
12 12 11 256 +1.1 m/s 245  -0,20 254  1,60 256  1,10 256
23 61 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 10 212 +0.2 m/s 212  0,20 212  1,80 204  1,40 212
24 232 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 9 182 +1.0 m/s 177  -0,10 182  1,00 177  -0,10 182
Celkom 24 pretekárov