<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
080801 1 366 -0.1 m/s 341  -0.1366  -0.1364  +0.2366337  -0.1356  -0.7358  -2.2 11.00
2 169 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 10 364 -1.3 m/s 350  -0.1347  +0.2353  -1.0353x340  -0.3364  -1.3 9.00
3 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 11 359 -0.2 m/s 328  -0.1x341  -1.3341348  +0.4359  -0.2343  +0.2 8.00
4 168 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 8 357 -0.7 m/s x357  -0.7355  -0.5357348  -0.1348  -1.8351  -1.3 7.00
5 219 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 7 338 -0.4 m/s 320  -0.1338  -0.4326  -0.4338335  +1.0333  -0.1290  +1.5 6.00
6 161 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080517 9 325 +1.0 m/s xx319  -0.2319325  +1.0301  -0.1320  -0.1 5.00
7 176 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080613 6 287 -1.1 m/s x265  -0.2287  -1.1287x265  -0.1256  -1.7 4.00
8 4 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
100129 3 285 -0.1 m/s 285  -0.1272  +0.2x285251  -0.1258  -0.2259  +0.2 3.00
9 3 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 5 267 -1.6 m/s 266  -0.1x267  -1.6267 2.00
10 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
111027 4 259 +0.2 m/s 258  -0.1259  +0.2243  -0.8259 1.00
11 47 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110810 2 213 -0.2 m/s 200  -0.1213  -0.2200  -0.9213
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 24 406 +0.6 m/s 373  -0.1395  -0.1406  +0.6406366  -0.1376  +1.8- 11.00
2 54 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080903 4 402 +0.3 m/s 402  +0.3380  +0.3399  -0.1402392  +0.9395  +0.7387  +1.1 9.00
3 12 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 22 377 +1.9 m/s 336  +0.3320  +2.2345  +1.9345357  +0.2356  +1.4377  +1.9 8.00
4 230 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090829 23 375 +0.8 m/s 359  +0.2370  +1.2375  +0.8375355  -0.1364  +1.9352  +1.8 7.00
5 59 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080701 8 350 -0.1 m/s 342  +0.2327  +2.0350  -0.1350343  -0.1348  +2.4348  +2.6 6.00
6 8 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 15 334 -0.3 m/s 314  +1.0319  +1.7334  -0.3334317  +0.5277  +3.4314  +0.8 5.00
7 39 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 21 332 +1.7 m/s 324  -0.1331  +1.5332  +1.7332312  +0.8316  +2.2308  +1.4 4.00
8 190 Cingeľová NinaCingeľová Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080220 14 326 +0.9 m/s 326  +0.9324  -0.2312  +0.3326324  +1.5297  +1.3319  +2.3 3.00
9 241 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 20 325 +1.8 m/s 312  +0.8308  +2.0325  +1.8325 2.00
10 120 Borošová AdelkaBorošová Adelka
ŠŠAK Malá IdaŠŠAK Malá Ida
080626 1 323 +1.4 m/s 298  +0.5213  -0.1323  +1.4323 1.00
11 38 Mrštinová KarinMrštinová Karin
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
080713 17 322 +1.2 m/s 322  +1.2320  +1.6321  -0.1322
12 243 Fodorová LíviaFodorová Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080229 2 307 +0.6 m/s 291  +1.5303  -0.1307  +0.6307
13 13 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 18 300 +1.1 m/s 300  +1.1x297  +0.3300
14 244 Grivalská NatáliaGrivalská Natália
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
090925 5 295 -0.2 m/s 279  +0.8295  -0.2285  -0.2295
15 201 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 19 288 +0.6 m/s 288  +0.6x286  +3.0288
16 200 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080917 6 284 +1.2 m/s 284  +1.2x263  -0.1284
17 7 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
ABC HumennéABC Humenné
100711 7 282 +0.6 m/s 282  +0.6243  -0.1266  -0.1282
18 58 Madejová DorotkaMadejová Dorotka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090626 12 279 +1.5 m/s 246  +0.6279  +1.5242  +1.7279
19 227 Fodorová LuciaFodorová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100126 3 274 -0.2 m/s x274  -0.2x274
20 10 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 16 273 +1.4 m/s 256  +1.3273  +1.4230  -0.1273
21 40 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 13 262 +0.3 m/s 252  +0.2250  +0.9262  +0.3262
22 6 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 11 256 +1.1 m/s 245  -0.2254  +1.6256  +1.1256
23 61 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110508 10 212 +0.2 m/s 212  +0.2212  +1.8204  +1.4212
24 232 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120725 9 182 +1.0 m/s 177  -0.1182  +1.0177  -0.1182
Celkom 24 pretekárov