<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163166169172175178181182 Body
1 136 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
041012 04 9 172 ----oooo-oooxxx 11.00
2 158 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 11 172 -------xo-ooo-xxx 9.00
3 220 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 10 169 -----ooxoo-xxoxxx 8.00
4 216 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 7 155 ---xoxoxxoxxoxxx 7.00
5 122 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 8 150 ---oooxxx 6.00
6 87 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 05 5 150 oooooxoxxx 5.00
7 27 Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060210 06 2 145 oooxoxoxxx 4.00
8 26 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 6 140 ooooxxx 3.00
9 24 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 3 130 oxxoxxx 2.00
10 84 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041112 04 4 125 xoxxx 1.00
MS 121 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
991214 99 1 160 -o-o-ooxoxxr
MS 172 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 00 12 178 ------o--xooxooo-xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154157160 Body
1 211 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 9 154 ------o-xoo-xxx 11.00
2 74 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 8 151 -----oo-oxxx 9.00
3= 109 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 5 135 ---ooxxx 7.50
3= 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 4 135 --oooxxx 7.50
5 33 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 7 135 -ooxooxxx 6.00
6 70 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 3 135 -oooxoxxx 5.00
7 206 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 05 2 130 o-xxoxoxxx 4.00
8 72 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 6 125 --oxxx 3.00
9 111 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 1 120 ooxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120123126129 Body
1 139 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 08 1 126 oooooxoxxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120 Body
1 150 Matejová ClaudiaMatejová Claudia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080102 08 2 115 ooxoxxooxxx 11.00
2 39 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 09 3 110 ooxoxoxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov