<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 168 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 08 10 40.67 35.0337.8535.6937.8536.0040.6736.21 11.00
2 139 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 08 8 38.26 36.5938.2635.9138.2634.9035.6734.38 9.00
3 42 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 08 9 34.56 26.2234.1031.9134.1034.5624.8428.96 8.00
4 43 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
091015 09 7 30.34 29.4029.8926.8929.8927.28x30.34 7.00
5 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 09 5 27.94 23.3127.9422.9627.9421.5126.3625.90 6.00
6 180 Šmida TeoŠmida Teo
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080807 08 1 26.80 22.8626.8025.4326.8022.1421.4922.09 5.00
7 175 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080612 08 4 26.51 25.2126.5120.4026.5122.1920.4821.85 4.00
8 162 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080826 08 6 25.18 24.9621.0025.1825.1823.6224.3522.46 3.00
9 143 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 08 3 20.87 20.8720.2720.3120.87 2.00
10 219 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 08 2 17.33 17.2716.7117.3317.33 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 08 9 35.61 33.40x30.7733.4035.6130.6427.93 11.00
2 195 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 08 6 32.46 31.9229.6530.0931.9230.2132.1032.46 9.00
3 10 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 08 8 30.06 x26.7227.5827.5830.0626.5426.05 8.00
4 193 Guláková LianaGuláková Liana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080228 08 7 29.00 26.8929.0028.5129.0027.2826.6728.38 7.00
5 60 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090224 09 4 28.24 24.4622.4028.2428.2424.7623.44x 6.00
6 150 Matejová ClaudiaMatejová Claudia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080102 08 5 23.08 20.8421.3123.0823.0820.1419.6422.40 5.00
7 201 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 08 3 22.61 22.61x19.6322.6118.5220.6819.84 4.00
8 232 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120725 12 2 07.39 06.3006.6206.8706.8707.0006.5707.39 3.00
MS 148 Babjaková SáraBabjaková Sára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070914 07 1 17.08 16.5413.4417.0817.08
Celkom 9 pretekárov