<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Kamenický DaliborKamenický Dalibor
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
040111 04 18 36.60 36.6034.1935.4236.6034.3934.1729.91 11.00
2 214 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 17 36.45 33.3933.87x33.8730.7936.4533.87 9.00
3 158 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 19 35.60 29.6035.56x35.5632.9122.3235.60 8.00
4 217 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 16 32.84 28.3227.4428.8528.8532.8427.30x 7.00
5 21 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050824 05 11 30.83 25.9329.8527.9329.8530.8323.8727.58 6.00
6 159 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050310 05 10 28.90 25.3228.1928.9028.9024.0625.7828.61 5.00
7 90 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
040615 04 13 27.22 23.1127.22x27.22xx21.36 4.00
8 182 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 05 14 26.17 25.9323.7724.5925.9326.1723.8923.21 3.00
9 183 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 05 9 24.31 24.3121.1221.7924.31 2.00
10 26 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 15 24.19 24.1024.1923.8024.19 1.00
11 22 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 12 22.25 21.0820.0722.2522.25
12 177 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 06 2 21.18 18.4121.1819.7321.18
13 93 Milas RobertMilas Robert
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050426 05 1 19.97 xx19.9719.97
14 98 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 05 8 19.12 18.0619.1212.0519.12
15 188 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 06 4 18.53 17.3218.2518.5318.53
16 173 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 7 17.59 xx17.5917.59
17 96 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060407 06 6 16.49 x16.4915.5516.49
18 85 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050927 05 5 10.06 10.06xx10.06
MS 184 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060318 06 3 16.01 16.0115.0914.1416.01
Celkom 19 pretekárov