<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (15. 9. 2019)

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 15.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 08 ABC HumennéABC Humenné 4 2:01.39 11.00
2 168 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:03.58 9.00
3 49 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:05.54 8.00
4 42 Baran SamuelBaran Samuel 080115 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:05.85 7.00
5 43 Eštok MichalEštok Michal 091015 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:06.89 6.00
6 175 Pangrác SamuelPangrác Samuel 080612 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:07.10 5.00
7 48 Mády PatrikMády Patrik 090812 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:22.08 4.00
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 15.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:06.28 11.00
2 195 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:09.44 9.00
3 12 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:20.17 8.00
4 8 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:25.71 7.00
5 7 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 10 ABC HumennéABC Humenné 6 2:31.13 6.00
6 62 Varga ChristinaVarga Christina 130426 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:32.70 5.00
7 113 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:46.74 4.00
8 61 Varga BenettaVarga Benetta 110508 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:48.16 3.00
Celkom 8 pretekárov