<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.44
2 139 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.85
3 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.87
4 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 19.69
5 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.39
6 119 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.39
MS 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.92
2 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 20.27
3 113 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.28
4 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.09
5 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.52
6 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 18.69
2 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.26
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.58
4 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 21.31
200 Varga MichalVarga Michal 060126 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
14 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.44
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 18.69
3 139 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.85
4 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.87
5 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.26
6 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.58
7 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 19.69
8 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.92
9 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 20.27
10 113 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.28
11 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.39
11 119 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.39
13 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.62
14 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.09
15 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 21.31
16 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.52
17 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.85
200 Varga MichalVarga Michal 060126 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
14 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ

150 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:45) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.85
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.56
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.86
4 144 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.98
5 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 21.37
6 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 21.41
7 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 21.80
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 22.09
Celkom 8 pretekárov