<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 06 11 47.04 47.0447.04 283.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 06 7 45.53 45.5345.53 270.00
3 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 6 45.29 45.2945.29 268.00
4 13 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 06 10 37.65 37.6537.65 205.00
5 116 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 07 8 36.52 36.5236.52 196.00
6 110 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
080812 08 2 30.13 30.1330.13 144.00
7 7 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060310 06 4 28.47 28.4728.47 131.00
8 27 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060803 06 5 25.42 25.4225.42 108.00
9 30 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060807 06 9 20.65 20.6520.65 71.00
10 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
070824 07 3 19.31 19.3119.31 62.00
11 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061103 06 1 05.75 05.7505.75 0.00
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 12 43.28 43.2843.28 396.00
2 19 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 3 37.03 37.0337.03 319.00
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 06 2 34.43 34.4334.43 288.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 07 10 33.35 33.3533.35 275.00
5 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 07 8 33.07 33.0733.07 272.00
6 73 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 07 13 31.72 31.7231.72 256.00
7 33 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 1 31.40 31.4031.40 252.00
8 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060127 06 6 30.82 30.8230.82 245.00
9 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 06 7 30.70 30.7030.70 243.00
10 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060117 06 4 29.47 29.4729.47 229.00
11 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 07 11 28.90 28.9028.90 222.00
12 72 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 9 27.08 27.0827.08 201.00
13 76 Horváthová SašaHorváthová Saša
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060617 06 5 21.56 21.5621.56 138.00
Celkom 13 pretekárov