<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.84 Q
2 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.86 q
3 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.12
4 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.16
5 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.26
6 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.35
7 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 08.58
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 Q
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 07.94 q
3 48 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.97 q
4 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 q
5 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.00
6 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.16
200 Varga MichalVarga Michal 060126 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 07.63 Q
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.67 q
3 92 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14
4 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.17
5 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46
6 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.53
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 07.63 Q
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.67 q
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 Q
4 139 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.84 Q
5 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.86 q
6 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 07.94 q
7 48 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.97 q
8 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 q
8 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.00
10 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.12
11 92 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14
12 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.16
12 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.16
14 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.17
15 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.26
16 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.35
17 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46
18 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.53
19 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 08.58
200 Varga MichalVarga Michal 060126 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 07.66
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.67
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.74
4 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.78
5 139 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.82
6 48 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.00
7 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.03
8 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.06
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.52 418.00
2 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85 338.00
3 7 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.25 251.00
4 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.45 212.00
5 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.01 119.00
6 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.05 113.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.21 500.00
2 116 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 401.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93 320.00
4 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.02 117.00
5 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.22 90.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.21 500.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.52 418.00
3 116 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 401.00
4 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85 338.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93 320.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.25 251.00
7 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.45 212.00
8 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.01 119.00
9 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.02 117.00
10 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.05 113.00
11 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.22 90.00

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q
2 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.78 q
3 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 q
4 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 08.92 q
5 129 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
6 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
7 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.38
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazky z rozbehov (Q) a ďalšie s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 Q
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 q
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.63 q
4 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.75 q
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.99
6 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.02
MS 95 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.52
Poznámky:
Postup do Finále: víťazky z rozbehov (Q) a ďalšie s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 Q
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 q
4 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.63 q
5 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.75 q
6 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.78 q
7 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 q
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 08.92 q
9 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.99
10 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.02
11 129 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
12 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
13 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.38
14 95 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.52
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 12:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.00
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.43
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.62
4 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.70
5 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.74
6 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.86
7 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 08.88
34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.56 684.00
2 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.64 662.00
3 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 582.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 548.00
5 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.15 528.00
6 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.21 513.00
7 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21 513.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.61 670.00
2 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.47 451.00
3 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.56 431.00
4 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74 391.00
5 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.01 334.00
6 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.39 261.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.56 684.00
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.61 670.00
3 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.64 662.00
4 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 582.00
5 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 548.00
6 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.15 528.00
7 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.21 513.00
7 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21 513.00
9 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.47 451.00
10 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.56 431.00
11 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74 391.00
12 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.01 334.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.39 261.00

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.44
2 139 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.85
3 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.87
4 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 19.69
5 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.39
6 119 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.39
MS 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.92
2 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 20.27
3 113 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.28
4 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.09
5 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.52
6 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 18.69
2 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.26
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.58
4 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 21.31
200 Varga MichalVarga Michal 060126 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
14 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.44
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 18.69
3 139 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.85
4 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.87
5 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.26
6 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.58
7 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 19.69
8 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.92
9 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 20.27
10 113 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.28
11 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.39
11 119 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.39
13 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.62
14 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.09
15 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 21.31
16 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.52
17 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.85
200 Varga MichalVarga Michal 060126 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
14 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ

150 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.85
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.56
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.86
4 144 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.98
5 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 21.37
6 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 21.41
7 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 21.80
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 22.09
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.44
2 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 42.57
3 14 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 43.17
4 15 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 45.96
138 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.39
2 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.90
3 141 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 47.44
4 20 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 48.63
5 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 48.92
6 148 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 50.11
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 1:48.04 699.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:49.89 668.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 1:52.50 625.00
4 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:54.06 600.00
5 7 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:00.26 505.00
6 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:02.61 471.00
7 116 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:04.38 446.00
8 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 2:14.39 318.00
9 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 2:16.39 294.00
10 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:19.09 264.00
11 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.04 244.00
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:46.49 726.00
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:46.65 723.00
3 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:03.05 465.00
4 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:05.23 434.00
5 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:08.86 386.00
6 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 2:09.46 378.00
7 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 2:09.71 375.00
8 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:12.35 342.00
9 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:14.14 321.00
10 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 2:19.93 255.00
11 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 2:22.79 226.00
12 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:27.75 178.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:28.19 174.00
Celkom 13 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 2:16.29
2 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:16.87
3 49 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:17.18
4 11 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:24.48
5 46 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:42.87
6 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:51.07
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:38.33
2 124 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:43.80
3 106 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:01.38
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 7:31.54
2 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 7:41.28
3 88 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 8:00.13
4 104 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 8:23.12
5 143 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 8:53.85
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 11:18.18
2 15 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 11:28.05
3 100 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 14:11.05
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.66 423.00
2 116 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 381.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.32 319.00
4 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.76 59.00
5 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.38 25.00
6 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 14.93 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.56 440.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.01 366.00
3 7 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 12.00 227.00
4 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 13.03 116.00
5 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.35 89.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.56 440.00
2 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.66 423.00
3 116 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 381.00
4 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.01 366.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.32 319.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 12.00 227.00
7 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 13.03 116.00
8 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.35 89.00
9 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.76 59.00
10 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.38 25.00
11 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 14.93 6.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.62 601.00
2 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.13 515.00
3 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.51 456.00
4 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.73 423.00
5 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.82 410.00
6 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12.26 348.00
7 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.34 337.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.49 623.00
2 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
3 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 13.16 236.00
4 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 13.25 226.00
5 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.60 189.00
6 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14.01 149.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.49 623.00
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.62 601.00
3 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.13 515.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.51 456.00
5 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.73 423.00
6 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.82 410.00
7 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12.26 348.00
8 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.34 337.00
9 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
10 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 13.16 236.00
11 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 13.25 226.00
12 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.60 189.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14.01 149.00

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.06
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 16.12
3 133 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.04
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.00
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.10
3 54 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.45
4 36 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.25
2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:45.64
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:47.21
3 118 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.22
4 11 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:49.31
5 133 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:51.89
6 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:54.91
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 0:59.24
2 54 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:01.07
3 53 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:03.97
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Mikita JurajMikita Juraj 040121 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 18:26.88
2 121 Žofčin DominikŽofčin Dominik 050408 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21:12.10
3 12 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 21:13.85
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 19:54.95
2 142 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 20:27.92
3 53 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20:48.74
MS 203 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15:45.67
MS 204 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15:42.92
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160 Body
1 112 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 6 160 -------o
2 134 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 4 150 --xxooxoxoxxx
3 137 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 5 145 --oooxxx
4 80 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
051206 05 2 140 ooooxxx
MS 31 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 01 3 155 ----xoooxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154162 Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 6 154 -----oooooxxx
2 131 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 5 151 ------o-oxxx
3 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 7 151 -----oxxoooxxx
4 36 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 4 148 ---o-oooxxx
5 37 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 3 140 --ooooxxx
6 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
040528 04 1 125 xxooxxoxxx
71 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 2 NM ---xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400 Body
MS 31 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 01 380 --ooxxx
MS 29 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 03 340 xxoxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 04 596 +0.2 m/s 565  +0.2596  +0.2562  +1.0596576  +1.0x584  -0.3
2 48 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 04 545 +1.5 m/s 494  +0.2522  -0.7545  +1.5545540  +1.2539  +1.0486  -0.8
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 04 536 +0.2 m/s 534  +0.2xx534523  +0.2536  +0.2535  -0.4
4 85 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 04 525 +0.6 m/s xx507  +1.6507525  +0.6504  +0.2x
5 92 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 05 521 +1.1 m/s 470  -0.1x521  +1.1521xx489  -0.2
6 136 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 516 +0.7 m/s 480  +0.2516  +0.7514  +2.5516494  +1.2475  -0.2502  -0.4
7 139 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 04 515 +1.3 m/s 448  -0.4492  +0.2515  +1.3515x499  -0.1459  +0.2
8 137 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 512 +1.1 m/s 511  +0.2478  +0.2460  +1.3511508  +1.4512  +1.1x
9 26 Klima JakubKlima Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
040811 04 488 -0.1 m/s 488  -0.1478  +0.2488  +1.5488
10 134 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 487 +0.2 m/s 458  -0.2487  +0.2x487
11 115 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 04 451 +0.2 m/s 451  +0.2--451
12 100 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051224 05 426 -0.2 m/s 426  -0.2xx426
13 63 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041112 04 347 -0.1 m/s 347  -0.1xx347
MS 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 03 490 +0.4 m/s 471  +0.2468  +0.2490  +0.4490
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 06 11 511 -0.5 m/s 499  +0.2509  +0.2511  -0.5511 404.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 06 7 427 +0.9 m/s 427  +0.9xx427 250.00
3 116 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 07 8 404 -0.1 m/s x404  -0.1389  +0.2404 212.00
4 30 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060807 06 9 392 +0.2 m/s 392  +0.2367  -0.1x392 193.00
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 6 390 +0.2 m/s 390  +0.2389  +0.2387  +0.2390 190.00
6 7 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060310 06 4 357 +0.6 m/s 357  +0.6349  -0.1303  +0.2357 140.00
7 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061103 06 1 321 +1.8 m/s xx321  +1.8321 91.00
8 13 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 06 10 315 +0.2 m/s 315  +0.2x312  -0.1315 84.00
9 110 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
080812 08 2 313 +1.3 m/s 276  +2.3185  +0.2313  +1.3313 81.00
10 27 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060803 06 5 307 -0.1 m/s 282  +1.6307  -0.1x307 74.00
11 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
070824 07 3 290 +0.2 m/s 253  +1.0282  -0.1290  +0.2290 54.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 13 519 -0.1 m/s x519  -0.1x519xxx
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 11 501 +1.9 m/s 426  -1.1451  +0.2x451466  +0.5457  +0.4501  +1.9
3 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 12 493 -0.1 m/s 483  -0.5491  +0.2491  +1.6491493  -0.1492  +0.4472  +1.0
4 1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 8 482 +0.2 m/s 458  -0.2468  +0.2460  +0.9468482  +0.2482  +1.0482  +1.1
5 39 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 9 461 +2.1 m/s 455 +0.2 m/s 431  +0.7425  +0.2455  +0.2455429  +1.7430  +1.6461  +2.1
6 132 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 06 10 454 +1.5 m/s 452  -1.0437  +0.9451  +0.3452451  +1.4454  +1.5x
7 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 1 437 +2.2 m/s 429 +0.1 m/s 429  +0.1376  -0.7394  +1.9429386  +3.6429  +1.6437  +2.2
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
050813 05 3 431 +0.6 m/s 431  +0.6392  +0.2409  +1.3431388  +1.0405  +1.9379  +2.1
9 2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 05 7 425 -0.1 m/s 422  +0.2423  -0.9425  -0.1425
10 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 6 411 -0.7 m/s x411  -0.7x411
11 127 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 05 4 409 +2.7 m/s 405 +0.7 m/s 405  +0.7391  -0.6409  +2.7409
12 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040129 04 5 403 +1.0 m/s 403  +1.0x395  +0.3403
13 148 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 2 377 +0.3 m/s x370  -0.6377  +0.3377
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 12 477 -0.1 m/s 449  +0.7458  +2.3477  -0.1477 498.00
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 1 464 +0.2 m/s 412  -0.1x464  +0.2464 464.00
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 06 2 431 -0.3 m/s 424  +0.3419  +1.8431  -0.3431 381.00
4 19 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 3 403 -0.1 m/s 403  -0.1403  +1.8402  +0.2403 315.00
5 73 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 07 13 399 -0.1 m/s 399  -0.1363  +1.3393  -0.1399 306.00
6 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060127 06 6 396 -0.1 m/s 396  -0.1396  +1.8396  +0.2396 299.00
7 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060117 06 4 385 -0.1 m/s 385  -0.1361  +1.1339  +0.4385 274.00
8 72 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 9 383 +1.1 m/s 380  +0.2364  +1.8383  +1.1383 270.00
9 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 07 11 364 +0.3 m/s 321  -0.1331  +1.4364  +0.3364 229.00
10 76 Horváthová SašaHorváthová Saša
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060617 06 5 361 +0.3 m/s 361  +0.3337  +1.3274  +0.2361 223.00
11 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 07 8 339 +0.4 m/s 339  +0.4323  +0.8339  +2.2339 178.00
12 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 07 10 339 -0.4 m/s xx339  -0.4339 178.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 06 7 255 +0.7 m/s 255  +0.7241  +1.8251  -0.2255 40.00
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 9 13.17 11.48x11.8111.81x12.5813.17
2 6 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 04 8 11.85 11.0511.47x11.4711.8511.7111.52
3 3 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 05 7 10.35 09.8309.7910.3510.3509.4709.5709.67
4 123 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040412 04 4 09.34 08.9508.9008.9308.9509.3409.0308.64
5 122 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 6 08.95 08.9508.9508.3208.9507.3808.0308.16
6 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 04 5 08.95 08.2508.6008.9508.9508.6908.52x
7 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 3 07.43 07.1606.7607.4307.4306.8606.4806.69
8 103 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051001 05 2 06.26 05.3005.8405.5805.8405.8006.2606.25
MS 202 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 1 06.33 06.3306.0105.9406.33
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 11.62 11.1911.6211.1811.6210.9710.90x
2 117 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 10.88 10.26x10.2110.2610.8510.0410.88
3 205 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040811 04 10.82 10.6610.5210.8210.8210.70xx
4 97 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051107 05 09.70 09.2009.5408.9609.5409.7008.7809.40
5 8 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 09.68 09.6809.3509.1709.6809.0009.2708.91
6 81 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 09.02 08.8508.6409.0209.0208.35xx
7 69 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 05 08.46 08.3208.4607.5608.4608.3308.19x
8 96 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051107 05 07.69 07.1707.6907.4607.6907.2407.1506.36
90 Balog PatrikBalog Patrik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050912 05 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 82 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 09.70 09.3409.7008.6409.70
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 37.15 36.0835.9737.1537.1537.14xx
2 81 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 36.98 x36.9836.6636.9835.10xx
3 118 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 35.61 xxx0.032.8735.6135.61
4 117 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 29.90 x25.6729.9029.9027.94xx
5 205 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040811 04 25.27 25.27x22.8725.2722.0724.7824.27
6 8 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 22.53 22.5320.80x22.53xxx
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 23.79 22.4923.7921.7323.7919.67x23.79
2 122 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 22.91 x22.91x22.91x21.26x
3 123 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040412 04 22.27 x21.6122.2722.2718.9518.24x
4 4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 06 21.04 17.6521.0418.1821.04xx17.02
5 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 19.68 17.6619.6817.2519.6817.54xx
6 201 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 19.55 11.9815.3419.5519.5513.7314.32x
7 3 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 05 18.91 x17.2418.9118.91x16.7717.20
8 87 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 18.30 x18.3017.7218.30xxx
MS 202 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 12.48 11.4612.4812.3312.48
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 83 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030221 03 42.16 42.16x40.9142.16
MS 82 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 21.60 17.94x21.6021.60
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 05 23.50 22.21xx22.2123.5021.3622.13
2 128 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040104 04 22.60 21.4122.60x22.6019.89x22.23
3 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 20.38 x20.1718.6020.1718.1317.2220.38
4 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 04 19.38 x18.3819.3419.3418.7018.4719.38
5 201 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 17.35 10.2011.3514.9714.9715.8217.3516.30
MS 202 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 20.53 20.10x20.5320.53
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 33.07 30.1928.8030.4030.4033.0730.61x
2 117 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 23.17 23.1720.0921.1723.1720.9519.41x
3 120 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050307 05 12.09 x12.09x12.09xxx
205 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040811 04 NM xxx0.0
200 Varga MichalVarga Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060126 06 NM xxx0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 82 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 24.20 x21.2424.2024.20
MS 83 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030221 03 28.40 xx28.4028.40
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 06 11 47.04 47.0447.04 283.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 06 7 45.53 45.5345.53 270.00
3 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 6 45.29 45.2945.29 268.00
4 13 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 06 10 37.65 37.6537.65 205.00
5 116 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 07 8 36.52 36.5236.52 196.00
6 110 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
080812 08 2 30.13 30.1330.13 144.00
7 7 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060310 06 4 28.47 28.4728.47 131.00
8 27 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060803 06 5 25.42 25.4225.42 108.00
9 30 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060807 06 9 20.65 20.6520.65 71.00
10 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
070824 07 3 19.31 19.3119.31 62.00
11 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061103 06 1 05.75 05.7505.75 0.00
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 12 43.28 43.2843.28 396.00
2 19 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 3 37.03 37.0337.03 319.00
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 06 2 34.43 34.4334.43 288.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 07 10 33.35 33.3533.35 275.00
5 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 07 8 33.07 33.0733.07 272.00
6 73 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 07 13 31.72 31.7231.72 256.00
7 33 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 1 31.40 31.4031.40 252.00
8 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060127 06 6 30.82 30.8230.82 245.00
9 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 06 7 30.70 30.7030.70 243.00
10 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060117 06 4 29.47 29.4729.47 229.00
11 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 07 11 28.90 28.9028.90 222.00
12 72 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 9 27.08 27.0827.08 201.00
13 76 Horváthová SašaHorváthová Saša
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060617 06 5 21.56 21.5621.56 138.00
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 05 4 33.76 30.5229.95x30.52x33.76x
2 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 04 3 27.42 24.0522.33x24.0526.0027.4225.07
3 105 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051022 05 1 25.94 25.8023.1223.7825.8025.9425.6325.94
4 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 2 24.54 19.8521.4523.2223.2224.1024.54x
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
040111 04 8 38.45 34.3536.6036.8736.8738.4534.3736.16
2 112 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 9 36.76 36.7635.16x36.7634.5326.9331.28
3 133 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 7 32.52 29.48x32.5232.5227.7731.7828.56
4 102 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050923 05 6 30.02 29.3024.9828.1029.3028.4830.0227.54
5 12 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 5 29.23 23.5424.7426.4626.4625.2429.23x
6 9 Jančik DanielJančik Daniel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050817 05 2 28.81 20.7628.8128.7028.8119.2326.4825.60
7 8 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 4 20.44 20.4420.3719.2720.44xxx
8 63 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041112 04 1 18.56 x15.4517.4517.4515.5018.56x
9 69 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 05 3 16.50 16.5016.3015.9616.50---
Celkom 9 pretekárov
Pätboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné{8} 2309
2 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1972
3 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1836
4 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1636
5 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU Košice{8} 1528
6 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 1254
7 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 06 1.Atletický klub Humenné{8} 0799
8 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 0768
9 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU Košice{8} 0652
10 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA Seňa{8} 0639
11 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 07 SOPKA Seňa{8} 0582
Celkom 11 pretekárov
Pätboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU Košice{8} 2557
2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné{8} 2399
3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné{8} 2262
4 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2103
5 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU Košice{8} 2100
6 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 1960
7 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1800
8 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1799
9 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 06 MŠK 1895 Kežmarok{8} 1565
10 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1437
11 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 06 MŠK 1895 Kežmarok{8} 1244
12 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1236
13 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 0867
Celkom 13 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Draganovský, Dzubák, Tokarčík, Chovanec Draganovský, Dzubák, Tokarčík, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 32.27
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Olejárová, Rusnáková, Kapcová, Voľanská Olejárová, Rusnáková, Kapcová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 33.39
2 149 Mišková, Švidová, Šoltésová, Vašková Mišková, Švidová, Šoltésová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 34.19
3 4 Chlebušová, Štempelová, Vavreková, Ďurišková Chlebušová, Štempelová, Vavreková, Ďurišková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 35.88
Celkom 3 pretekári

4 x 300 m kluby - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Lokšík, Basoš, Matejko, Orlej Lokšík, Basoš, Matejko, Orlej 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 3:01.07
2 Tokarčík, Dzubák, Chovanec, Šima Tokarčík, Dzubák, Chovanec, Šima ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 3:08.77
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Olejárová, Voľanská, Rusnáková, Kapcová Olejárová, Voľanská, Rusnáková, Kapcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:15.09
2 54 Mihaľková, Černegová, Cipková, Polovková Mihaľková, Černegová, Cipková, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 3:18.20
Celkom 2 pretekári