<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.84 Q
2 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.86 q
3 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.12
4 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.16
5 43 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.26
6 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.35
7 80 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 08.58
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 Q
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 07.94 q
3 48 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.97 q
4 136 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 q
5 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.00
6 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.16
200 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 07.63 Q
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.67 q
3 92 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14
4 26 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.17
5 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46
6 101 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.53
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 07.63 Q
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.67 q
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 Q
4 139 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.84 Q
5 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.86 q
6 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 07.94 q
7 48 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.97 q
8 136 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 q
8 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.00
10 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.12
11 92 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14
12 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.16
12 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.16
14 26 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.17
15 43 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.26
16 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.35
17 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46
18 101 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.53
19 80 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 08.58
200 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 07.66
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.67
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.74
4 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.78
5 139 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.82
6 48 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.00
7 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.03
8 136 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.06
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.52 418.00
2 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85 338.00
3 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.25 251.00
4 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.45 212.00
5 13 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.01 119.00
6 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.05 113.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.21 500.00
2 116 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 401.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93 320.00
4 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.02 117.00
5 110 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.22 90.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.21 500.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.52 418.00
3 116 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 401.00
4 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85 338.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93 320.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.25 251.00
7 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.45 212.00
8 13 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.01 119.00
9 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.02 117.00
10 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.05 113.00
11 110 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.22 90.00

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q
2 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.78 q
3 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 q
4 77 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 08.92 q
5 129 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
6 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
7 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.38
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazky z rozbehov (Q) a ďalšie s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 Q
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 q
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.63 q
4 150 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.75 q
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.99
6 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.02
MS 95 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.52
Poznámky:
Postup do Finále: víťazky z rozbehov (Q) a ďalšie s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 Q
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 q
4 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.63 q
5 150 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.75 q
6 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.78 q
7 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 q
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 08.92 q
9 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.99
10 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.02
11 129 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
12 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
13 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.38
14 95 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.52
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 12:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.00
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.43
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.62
4 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.70
5 150 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.74
6 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.86
7 77 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 08.88
34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.56 684.00
2 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.64 662.00
3 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 582.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 548.00
5 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.15 528.00
6 19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.21 513.00
7 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21 513.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.61 670.00
2 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.47 451.00
3 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.56 431.00
4 72 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74 391.00
5 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.01 334.00
6 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.39 261.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.56 684.00
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.61 670.00
3 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.64 662.00
4 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 582.00
5 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 548.00
6 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.15 528.00
7 19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.21 513.00
7 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21 513.00
9 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.47 451.00
10 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.56 431.00
11 72 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74 391.00
12 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.01 334.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.39 261.00

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.44
2 139 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.85
3 136 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.87
4 26 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 19.69
5 101 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.39
6 119 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.39
MS 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.92
2 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 20.27
3 113 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.28
4 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.09
5 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.52
6 43 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 18.69
2 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.26
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.58
4 80 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 21.31
200 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
14 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 18.44
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 18.69
3 139 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.85
4 136 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.87
5 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.26
6 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.58
7 26 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 19.69
8 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.92
9 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 20.27
10 113 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.28
11 101 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.39
11 119 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.39
13 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.62
14 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.09
15 80 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 21.31
16 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 22.52
17 43 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.85
200 Varga MichalVarga Michal 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
14 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 DQ

150 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.85
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.56
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.86
4 144 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.98
5 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 21.37
6 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 21.41
7 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 21.80
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 22.09
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.44
2 9 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 42.57
3 14 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 43.17
4 15 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 45.96
138 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.39
2 150 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.90
3 141 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 47.44
4 20 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 48.63
5 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 48.92
6 148 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 50.11
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 1:48.04 699.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:49.89 668.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 1:52.50 625.00
4 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:54.06 600.00
5 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:00.26 505.00
6 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:02.61 471.00
7 116 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:04.38 446.00
8 110 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 2:14.39 318.00
9 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 2:16.39 294.00
10 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:19.09 264.00
11 13 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.04 244.00
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:46.49 726.00
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:46.65 723.00
3 19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:03.05 465.00
4 73 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:05.23 434.00
5 72 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:08.86 386.00
6 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 2:09.46 378.00
7 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 2:09.71 375.00
8 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:12.35 342.00
9 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:14.14 321.00
10 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 2:19.93 255.00
11 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 2:22.79 226.00
12 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:27.75 178.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:28.19 174.00
Celkom 13 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 2:16.29
2 9 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:16.87
3 49 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:17.18
4 11 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:24.48
5 46 Lokšík JánLokšík Ján 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:42.87
6 42 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:51.07
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:38.33
2 124 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:43.80
3 106 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:01.38
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 7:31.54
2 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 7:41.28
3 88 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 8:00.13
4 104 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 8:23.12
5 143 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 8:53.85
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 11:18.18
2 15 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 11:28.05
3 100 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 14:11.05
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.66 423.00
2 116 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 381.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.32 319.00
4 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.76 59.00
5 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.38 25.00
6 110 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 14.93 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.56 440.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.01 366.00
3 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 12.00 227.00
4 13 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 13.03 116.00
5 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.35 89.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.56 440.00
2 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.66 423.00
3 116 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 381.00
4 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.01 366.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.32 319.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 12.00 227.00
7 13 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 13.03 116.00
8 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.35 89.00
9 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.76 59.00
10 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.38 25.00
11 110 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 14.93 6.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.62 601.00
2 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.13 515.00
3 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.51 456.00
4 73 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.73 423.00
5 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.82 410.00
6 19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12.26 348.00
7 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.34 337.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.49 623.00
2 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
3 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 13.16 236.00
4 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 13.25 226.00
5 72 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.60 189.00
6 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14.01 149.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.49 623.00
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.62 601.00
3 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.13 515.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.51 456.00
5 73 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.73 423.00
6 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.82 410.00
7 19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12.26 348.00
8 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.34 337.00
9 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
10 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 13.16 236.00
11 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 13.25 226.00
12 72 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.60 189.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14.01 149.00

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.06
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 16.12
3 133 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.04
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.00
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.10
3 54 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.45
4 36 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.25
2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:45.64
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:47.21
3 118 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.22
4 11 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:49.31
5 133 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:51.89
6 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:54.91
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 0:59.24
2 54 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:01.07
3 53 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:03.97
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Mikita JurajMikita Juraj 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 18:26.88
2 121 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21:12.10
3 12 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 21:13.85
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 19:54.95
2 142 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 20:27.92
3 53 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20:48.74
MS 203 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15:45.67
MS 204 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15:42.92
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160 Body
1 112 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 6 160 -------o
2 134 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 150 --xxooxoxoxxx
3 137 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 145 --oooxxx
4 80 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 2 140 ooooxxx
MS 31 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 155 ----xoooxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154162 Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 154 -----oooooxxx
2 131 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 151 ------o-oxxx
3 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 7 151 -----oxxoooxxx
4 36 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 4 148 ---o-oooxxx
5 37 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 3 140 --ooooxxx
6 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 1 125 xxooxxoxxx
71 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 NM ---xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400 Body
MS 31 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 380 --ooxxx
MS 29 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 340 xxoxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 596 +0.2 m/s 565  +0.2596  +0.2562  +1.0596576  +1.0x584  -0.3
2 48 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 545 +1.5 m/s 494  +0.2522  -0.7545  +1.5545540  +1.2539  +1.0486  -0.8
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 536 +0.2 m/s 534  +0.2xx534523  +0.2536  +0.2535  -0.4
4 85 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 525 +0.6 m/s xx507  +1.6507525  +0.6504  +0.2x
5 92 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 521 +1.1 m/s 470  -0.1x521  +1.1521xx489  -0.2
6 136 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 516 +0.7 m/s 480  +0.2516  +0.7514  +2.5516494  +1.2475  -0.2502  -0.4
7 139 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 515 +1.3 m/s 448  -0.4492  +0.2515  +1.3515x499  -0.1459  +0.2
8 137 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 512 +1.1 m/s 511  +0.2478  +0.2460  +1.3511508  +1.4512  +1.1x
9 26 Klima JakubKlima Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 488 -0.1 m/s 488  -0.1478  +0.2488  +1.5488
10 134 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 487 +0.2 m/s 458  -0.2487  +0.2x487
11 115 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 451 +0.2 m/s 451  +0.2--451
12 100 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 426 -0.2 m/s 426  -0.2xx426
13 63 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 347 -0.1 m/s 347  -0.1xx347
MS 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 490 +0.4 m/s 471  +0.2468  +0.2490  +0.4490
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 11 511 -0.5 m/s 499  +0.2509  +0.2511  -0.5511 404.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 427 +0.9 m/s 427  +0.9xx427 250.00
3 116 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 404 -0.1 m/s x404  -0.1389  +0.2404 212.00
4 30 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 392 +0.2 m/s 392  +0.2367  -0.1x392 193.00
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 390 +0.2 m/s 390  +0.2389  +0.2387  +0.2390 190.00
6 7 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 4 357 +0.6 m/s 357  +0.6349  -0.1303  +0.2357 140.00
7 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 321 +1.8 m/s xx321  +1.8321 91.00
8 13 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 10 315 +0.2 m/s 315  +0.2x312  -0.1315 84.00
9 110 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 2 313 +1.3 m/s 276  +2.3185  +0.2313  +1.3313 81.00
10 27 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 5 307 -0.1 m/s 282  +1.6307  -0.1x307 74.00
11 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 3 290 +0.2 m/s 253  +1.0282  -0.1290  +0.2290 54.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 13 519 -0.1 m/s x519  -0.1x519xxx
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 501 +1.9 m/s 426  -1.1451  +0.2x451466  +0.5457  +0.4501  +1.9
3 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 12 493 -0.1 m/s 483  -0.5491  +0.2491  +1.6491493  -0.1492  +0.4472  +1.0
4 1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 482 +0.2 m/s 458  -0.2468  +0.2460  +0.9468482  +0.2482  +1.0482  +1.1
5 39 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 9 461 +2.1 m/s 455 +0.2 m/s 431  +0.7425  +0.2455  +0.2455429  +1.7430  +1.6461  +2.1
6 132 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 454 +1.5 m/s 452  -1.0437  +0.9451  +0.3452451  +1.4454  +1.5x
7 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 437 +2.2 m/s 429 +0.1 m/s 429  +0.1376  -0.7394  +1.9429386  +3.6429  +1.6437  +2.2
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
05 05 3 431 +0.6 m/s 431  +0.6392  +0.2409  +1.3431388  +1.0405  +1.9379  +2.1
9 2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 425 -0.1 m/s 422  +0.2423  -0.9425  -0.1425
10 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 411 -0.7 m/s x411  -0.7x411
11 127 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 409 +2.7 m/s 405 +0.7 m/s 405  +0.7391  -0.6409  +2.7409
12 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 5 403 +1.0 m/s 403  +1.0x395  +0.3403
13 148 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 377 +0.3 m/s x370  -0.6377  +0.3377
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 12 477 -0.1 m/s 449  +0.7458  +2.3477  -0.1477 498.00
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 464 +0.2 m/s 412  -0.1x464  +0.2464 464.00
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 431 -0.3 m/s 424  +0.3419  +1.8431  -0.3431 381.00
4 19 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 403 -0.1 m/s 403  -0.1403  +1.8402  +0.2403 315.00
5 73 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 13 399 -0.1 m/s 399  -0.1363  +1.3393  -0.1399 306.00
6 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 396 -0.1 m/s 396  -0.1396  +1.8396  +0.2396 299.00
7 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
06 06 4 385 -0.1 m/s 385  -0.1361  +1.1339  +0.4385 274.00
8 72 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 383 +1.1 m/s 380  +0.2364  +1.8383  +1.1383 270.00
9 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 364 +0.3 m/s 321  -0.1331  +1.4364  +0.3364 229.00
10 76 Horváthová SašaHorváthová Saša
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
06 06 5 361 +0.3 m/s 361  +0.3337  +1.3274  +0.2361 223.00
11 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 339 +0.4 m/s 339  +0.4323  +0.8339  +2.2339 178.00
12 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 339 -0.4 m/s xx339  -0.4339 178.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 255 +0.7 m/s 255  +0.7241  +1.8251  -0.2255 40.00
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 9 13.17 11.48x11.8111.81x12.5813.17
2 6 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 8 11.85 11.0511.47x11.4711.8511.7111.52
3 3 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 10.35 09.8309.7910.3510.3509.4709.5709.67
4 123 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 09.34 08.9508.9008.9308.9509.3409.0308.64
5 122 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 08.95 08.9508.9508.3208.9507.3808.0308.16
6 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 08.95 08.2508.6008.9508.9508.6908.52x
7 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 07.43 07.1606.7607.4307.4306.8606.4806.69
8 103 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 2 06.26 05.3005.8405.5805.8405.8006.2606.25
MS 202 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 06.33 06.3306.0105.9406.33
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11.62 11.1911.6211.1811.6210.9710.90x
2 117 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10.88 10.26x10.2110.2610.8510.0410.88
3 205 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 10.82 10.6610.5210.8210.8210.70xx
4 97 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 09.70 09.2009.5408.9609.5409.7008.7809.40
5 8 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 09.68 09.6809.3509.1709.6809.0009.2708.91
6 81 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 09.02 08.8508.6409.0209.0208.35xx
7 69 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 08.46 08.3208.4607.5608.4608.3308.19x
8 96 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 07.69 07.1707.6907.4607.6907.2407.1506.36
90 Balog PatrikBalog Patrik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 82 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 09.70 09.3409.7008.6409.70
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 37.15 36.0835.9737.1537.1537.14xx
2 81 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 36.98 x36.9836.6636.9835.10xx
3 118 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 35.61 xxx0.032.8735.6135.61
4 117 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 29.90 x25.6729.9029.9027.94xx
5 205 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 25.27 25.27x22.8725.2722.0724.7824.27
6 8 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 22.53 22.5320.80x22.53xxx
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 23.79 22.4923.7921.7323.7919.67x23.79
2 122 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 22.91 x22.91x22.91x21.26x
3 123 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 22.27 x21.6122.2722.2718.9518.24x
4 4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 21.04 17.6521.0418.1821.04xx17.02
5 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 19.68 17.6619.6817.2519.6817.54xx
6 201 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 19.55 11.9815.3419.5519.5513.7314.32x
7 3 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 18.91 x17.2418.9118.91x16.7717.20
8 87 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 18.30 x18.3017.7218.30xxx
MS 202 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 12.48 11.4612.4812.3312.48
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 83 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 42.16 42.16x40.9142.16
MS 82 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 21.60 17.94x21.6021.60
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 23.50 22.21xx22.2123.5021.3622.13
2 128 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 22.60 21.4122.60x22.6019.89x22.23
3 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 20.38 x20.1718.6020.1718.1317.2220.38
4 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 19.38 x18.3819.3419.3418.7018.4719.38
5 201 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17.35 10.2011.3514.9714.9715.8217.3516.30
MS 202 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 20.53 20.10x20.5320.53
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 33.07 30.1928.8030.4030.4033.0730.61x
2 117 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 23.17 23.1720.0921.1723.1720.9519.41x
3 120 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12.09 x12.09x12.09xxx
205 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 NM xxx0.0
200 Varga MichalVarga Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 NM xxx0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 82 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 24.20 x21.2424.2024.20
MS 83 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 28.40 xx28.4028.40
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 11 47.04 47.0447.04 283.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 45.53 45.5345.53 270.00
3 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 45.29 45.2945.29 268.00
4 13 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 10 37.65 37.6537.65 205.00
5 116 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 36.52 36.5236.52 196.00
6 110 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 2 30.13 30.1330.13 144.00
7 7 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 4 28.47 28.4728.47 131.00
8 27 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 5 25.42 25.4225.42 108.00
9 30 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 20.65 20.6520.65 71.00
10 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 3 19.31 19.3119.31 62.00
11 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 05.75 05.7505.75 0.00
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 12 43.28 43.2843.28 396.00
2 19 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 37.03 37.0337.03 319.00
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 34.43 34.4334.43 288.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 33.35 33.3533.35 275.00
5 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 33.07 33.0733.07 272.00
6 73 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 13 31.72 31.7231.72 256.00
7 33 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 31.40 31.4031.40 252.00
8 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 30.82 30.8230.82 245.00
9 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 30.70 30.7030.70 243.00
10 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
06 06 4 29.47 29.4729.47 229.00
11 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 28.90 28.9028.90 222.00
12 72 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 27.08 27.0827.08 201.00
13 76 Horváthová SašaHorváthová Saša
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
06 06 5 21.56 21.5621.56 138.00
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 4 33.76 30.5229.95x30.52x33.76x
2 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 27.42 24.0522.33x24.0526.0027.4225.07
3 105 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 25.94 25.8023.1223.7825.8025.9425.6325.94
4 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 2 24.54 19.8521.4523.2223.2224.1024.54x
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
04 04 8 38.45 34.3536.6036.8736.8738.4534.3736.16
2 112 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 36.76 36.7635.16x36.7634.5326.9331.28
3 133 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 32.52 29.48x32.5232.5227.7731.7828.56
4 102 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 6 30.02 29.3024.9828.1029.3028.4830.0227.54
5 12 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 5 29.23 23.5424.7426.4626.4625.2429.23x
6 9 Jančik DanielJančik Daniel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 2 28.81 20.7628.8128.7028.8119.2326.4825.60
7 8 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 4 20.44 20.4420.3719.2720.44xxx
8 63 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 1 18.56 x15.4517.4517.4515.5018.56x
9 69 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 3 16.50 16.5016.3015.9616.50---
Celkom 9 pretekárov
Pätboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 2309
2 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1972
3 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1836
4 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1636
5 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU Košice{8} 1528
6 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 1254
7 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 0799
8 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 0768
9 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU Košice{8} 0652
10 Dubecký MartinDubecký Martin 08 08 SOPKA Seňa{8} 0639
11 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA Seňa{8} 0582
Celkom 11 pretekárov
Pätboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU Košice{8} 2557
2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 2399
3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 2262
4 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2103
5 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU Košice{8} 2100
6 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 1960
7 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1800
8 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1799
9 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 Kežmarok{8} 1565
10 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1437
11 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 Kežmarok{8} 1244
12 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1236
13 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou{8} 0867
Celkom 13 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Draganovský, Dzubák, Tokarčík, Chovanec Draganovský, Dzubák, Tokarčík, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 32.27
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Olejárová, Rusnáková, Kapcová, Voľanská Olejárová, Rusnáková, Kapcová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 33.39
2 149 Mišková, Švidová, Šoltésová, Vašková Mišková, Švidová, Šoltésová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 34.19
3 4 Chlebušová, Štempelová, Vavreková, Ďurišková Chlebušová, Štempelová, Vavreková, Ďurišková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 35.88
Celkom 3 pretekári

4 x 300 m kluby - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Lokšík, Basoš, Matejko, Orlej Lokšík, Basoš, Matejko, Orlej 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 3:01.07
2 Tokarčík, Dzubák, Chovanec, Šima Tokarčík, Dzubák, Chovanec, Šima ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 3:08.77
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Olejárová, Voľanská, Rusnáková, Kapcová Olejárová, Voľanská, Rusnáková, Kapcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:15.09
2 54 Mihaľková, Černegová, Cipková, Polovková Mihaľková, Černegová, Cipková, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 3:18.20
Celkom 2 pretekári