<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.66 423.00
2 116 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 381.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.32 319.00
4 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.76 59.00
5 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.38 25.00
6 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 14.93 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.56 440.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.01 366.00
3 7 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 12.00 227.00
4 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 13.03 116.00
5 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.35 89.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.56 440.00
2 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.66 423.00
3 116 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92 381.00
4 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.01 366.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.32 319.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 12.00 227.00
7 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 13.03 116.00
8 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.35 89.00
9 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.76 59.00
10 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.38 25.00
11 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 14.93 6.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.62 601.00
2 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.13 515.00
3 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.51 456.00
4 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.73 423.00
5 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.82 410.00
6 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12.26 348.00
7 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.34 337.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.49 623.00
2 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
3 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 13.16 236.00
4 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 13.25 226.00
5 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.60 189.00
6 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14.01 149.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.49 623.00
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.62 601.00
3 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.13 515.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.51 456.00
5 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.73 423.00
6 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.82 410.00
7 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12.26 348.00
8 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.34 337.00
9 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
10 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 13.16 236.00
11 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 13.25 226.00
12 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.60 189.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14.01 149.00