<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
2 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 150
3 137 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 145
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 154
2 131 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 151
3 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 151
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 596
2 48 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 545
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 536
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 511
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 427
3 116 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 519
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 501
3 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 493
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 477
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 464
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 431
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 87 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13.17
2 6 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.85
3 3 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.35
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 135 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.62
2 117 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.88
3 205 Uhľár LukášUhľár Lukáš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.82
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 135 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 37.15
2 81 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 36.98
3 118 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.61
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 23.79
2 122 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.91
3 123 Dzivá KarinDzivá Karin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.27
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 23.50
2 128 Philippiová EmmaPhilippiová Emma 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.60
3 146 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.38
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 135 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 33.07
2 117 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.17
3 120 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.09
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 47.04
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 45.53
3 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.29
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 43.28
2 19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 37.03
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 34.43
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 33.76
2 125 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.42
3 105 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 25.94
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 38.45
2 112 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.76
3 133 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.52