<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.84 Q
2 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.86 q
3 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.12
4 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.16
5 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.26
6 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.35
7 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 08.58
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 Q
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 07.94 q
3 48 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.97 q
4 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 q
5 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.00
6 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.16
200 Varga MichalVarga Michal 060126 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 07.63 Q
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.67 q
3 92 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14
4 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.17
5 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46
6 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.53
Poznámky:
Postup do Finále: víťazi z rozbehov (Q) a ďalší s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 07.63 Q
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.67 q
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 Q
4 139 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.84 Q
5 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.86 q
6 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 07.94 q
7 48 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.97 q
8 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.00 q
8 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.00
10 134 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.12
11 92 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14
12 25 Fedorčuk EduardFedorčuk Eduard 041030 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.16
12 50 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.16
14 26 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.17
15 43 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.26
16 94 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.35
17 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46
18 101 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.53
19 80 Vavrek JánVavrek Ján 051206 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 08.58
200 Varga MichalVarga Michal 060126 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 11:55) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 07.66
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.67
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.74
4 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.78
5 139 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.82
6 48 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.00
7 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.03
8 136 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.06
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.52 418.00
2 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85 338.00
3 7 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.25 251.00
4 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.45 212.00
5 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.01 119.00
6 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.05 113.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.21 500.00
2 116 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 401.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93 320.00
4 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.02 117.00
5 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.22 90.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.21 500.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.52 418.00
3 116 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 401.00
4 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85 338.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93 320.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.25 251.00
7 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.45 212.00
8 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.01 119.00
9 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.02 117.00
10 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.05 113.00
11 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.22 90.00

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q
2 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.78 q
3 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 q
4 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 08.92 q
5 129 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
6 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
7 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.38
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazky z rozbehov (Q) a ďalšie s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 Q
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 q
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.63 q
4 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.75 q
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.99
6 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.02
MS 95 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.52
Poznámky:
Postup do Finále: víťazky z rozbehov (Q) a ďalšie s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 Q
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 q
4 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.63 q
5 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.75 q
6 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.78 q
7 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 q
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 08.92 q
9 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.99
10 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.02
11 129 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
12 149 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
13 57 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.38
14 95 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.52
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 12:05) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.00
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.43
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.62
4 39 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.70
5 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.74
6 17 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.86
7 77 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 08.88
34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.56 684.00
2 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.64 662.00
3 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 582.00
4 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 548.00
5 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.15 528.00
6 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.21 513.00
7 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21 513.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.61 670.00
2 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.47 451.00
3 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.56 431.00
4 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74 391.00
5 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.01 334.00
6 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.39 261.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.56 684.00
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.61 670.00
3 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.64 662.00
4 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 582.00
5 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 548.00
6 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.15 528.00
7 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.21 513.00
7 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21 513.00
9 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.47 451.00
10 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.56 431.00
11 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74 391.00
12 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.01 334.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.39 261.00