<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

600 m - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 1:48.04 699.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:49.89 668.00
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 1:52.50 625.00
4 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:54.06 600.00
5 7 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:00.26 505.00
6 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:02.61 471.00
7 116 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:04.38 446.00
8 110 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 2:14.39 318.00
9 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 2:16.39 294.00
10 27 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:19.09 264.00
11 13 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.04 244.00
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:46.49 726.00
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:46.65 723.00
3 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:03.05 465.00
4 73 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:05.23 434.00
5 72 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:08.86 386.00
6 38 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 2:09.46 378.00
7 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 060117 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 2:09.71 375.00
8 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:12.35 342.00
9 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:14.14 321.00
10 33 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 2:19.93 255.00
11 76 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 2:22.79 226.00
12 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:27.75 178.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:28.19 174.00
Celkom 13 pretekárov