<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 596 +0.2 m/s 565  +0.2596  +0.2562  +1.0596576  +1.0x584  -0.3
2 48 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 545 +1.5 m/s 494  +0.2522  -0.7545  +1.5545540  +1.2539  +1.0486  -0.8
3 84 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 536 +0.2 m/s 534  +0.2xx534523  +0.2536  +0.2535  -0.4
4 85 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 525 +0.6 m/s xx507  +1.6507525  +0.6504  +0.2x
5 92 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 521 +1.1 m/s 470  -0.1x521  +1.1521xx489  -0.2
6 136 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 516 +0.7 m/s 480  +0.2516  +0.7514  +2.5516494  +1.2475  -0.2502  -0.4
7 139 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 515 +1.3 m/s 448  -0.4492  +0.2515  +1.3515x499  -0.1459  +0.2
8 137 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 512 +1.1 m/s 511  +0.2478  +0.2460  +1.3511508  +1.4512  +1.1x
9 26 Klima JakubKlima Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
040811 488 -0.1 m/s 488  -0.1478  +0.2488  +1.5488
10 134 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 487 +0.2 m/s 458  -0.2487  +0.2x487
11 115 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 451 +0.2 m/s 451  +0.2--451
12 100 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051224 426 -0.2 m/s 426  -0.2xx426
13 63 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041112 347 -0.1 m/s 347  -0.1xx347
MS 28 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 490 +0.4 m/s 471  +0.2468  +0.2490  +0.4490
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 11 511 -0.5 m/s 499  +0.2509  +0.2511  -0.5511 404.00
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 7 427 +0.9 m/s 427  +0.9xx427 250.00
3 116 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 8 404 -0.1 m/s x404  -0.1389  +0.2404 212.00
4 30 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060807 9 392 +0.2 m/s 392  +0.2367  -0.1x392 193.00
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 6 390 +0.2 m/s 390  +0.2389  +0.2387  +0.2390 190.00
6 7 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060310 4 357 +0.6 m/s 357  +0.6349  -0.1303  +0.2357 140.00
7 40 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061103 1 321 +1.8 m/s xx321  +1.8321 91.00
8 13 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 10 315 +0.2 m/s 315  +0.2x312  -0.1315 84.00
9 110 Dubecký MartinDubecký Martin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
080812 2 313 +1.3 m/s 276  +2.3185  +0.2313  +1.3313 81.00
10 27 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060803 5 307 -0.1 m/s 282  +1.6307  -0.1x307 74.00
11 109 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
070824 3 290 +0.2 m/s 253  +1.0282  -0.1290  +0.2290 54.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 13 519 -0.1 m/s x519  -0.1x519xxx
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 11 501 +1.9 m/s 426  -1.1451  +0.2x451466  +0.5457  +0.4501  +1.9
3 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 12 493 -0.1 m/s 483  -0.5491  +0.2491  +1.6491493  -0.1492  +0.4472  +1.0
4 1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 8 482 +0.2 m/s 458  -0.2468  +0.2460  +0.9468482  +0.2482  +1.0482  +1.1
5 39 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 9 461 +2.1 m/s 455 +0.2 m/s 431  +0.7425  +0.2455  +0.2455429  +1.7430  +1.6461  +2.1
6 132 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 10 454 +1.5 m/s 452  -1.0437  +0.9451  +0.3452451  +1.4454  +1.5x
7 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 1 437 +2.2 m/s 429 +0.1 m/s 429  +0.1376  -0.7394  +1.9429386  +3.6429  +1.6437  +2.2
8 77 Kaminská LeaKaminská Lea
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
050813 3 431 +0.6 m/s 431  +0.6392  +0.2409  +1.3431388  +1.0405  +1.9379  +2.1
9 2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 7 425 -0.1 m/s 422  +0.2423  -0.9425  -0.1425
10 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 6 411 -0.7 m/s x411  -0.7x411
11 127 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 4 409 +2.7 m/s 405 +0.7 m/s 405  +0.7391  -0.6409  +2.7409
12 107 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040129 5 403 +1.0 m/s 403  +1.0x395  +0.3403
13 148 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 2 377 +0.3 m/s x370  -0.6377  +0.3377
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 12 477 -0.1 m/s 449  +0.7458  +2.3477  -0.1477 498.00
2 33 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 1 464 +0.2 m/s 412  -0.1x464  +0.2464 464.00
3 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 2 431 -0.3 m/s 424  +0.3419  +1.8431  -0.3431 381.00
4 19 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 3 403 -0.1 m/s 403  -0.1403  +1.8402  +0.2403 315.00
5 73 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 13 399 -0.1 m/s 399  -0.1363  +1.3393  -0.1399 306.00
6 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060127 6 396 -0.1 m/s 396  -0.1396  +1.8396  +0.2396 299.00
7 75 Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060117 4 385 -0.1 m/s 385  -0.1361  +1.1339  +0.4385 274.00
8 72 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 9 383 +1.1 m/s 380  +0.2364  +1.8383  +1.1383 270.00
9 130 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 11 364 +0.3 m/s 321  -0.1331  +1.4364  +0.3364 229.00
10 76 Horváthová SašaHorváthová Saša
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
060617 5 361 +0.3 m/s 361  +0.3337  +1.3274  +0.2361 223.00
11 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 8 339 +0.4 m/s 339  +0.4323  +0.8339  +2.2339 178.00
12 126 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 10 339 -0.4 m/s xx339  -0.4339 178.00
13 21 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 7 255 +0.7 m/s 255  +0.7241  +1.8251  -0.2255 40.00
Celkom 13 pretekárov