<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci

Košice (19. 5. 2019)
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 79 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 07.66
2 85 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 07.67
3 115 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.74
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.00
2 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.43
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.62
150 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.85
2 34 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 20.56
3 147 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.86
300 m - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 49 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 41.44
2 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 42.57
3 14 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 43.17
300 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 45.39
2 150 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.90
3 141 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.44
600 m - Mladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:48.04
2 65 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1:49.89
3 30 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:52.50
600 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:46.49
2 52 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:46.65
3 19 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:03.05
800 m - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2:16.29
2 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:16.87
3 49 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:17.18
800 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 59 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:38.33
2 124 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:43.80
3 106 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3:01.38
2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7:31.54
2 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7:41.28
3 88 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8:00.13
3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 89 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11:18.18
2 15 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11:28.05
3 100 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 14:11.05
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 24 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 14.06
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 16.12
3 133 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18.04
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 145 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.00
2 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.10
3 54 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 19.45
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 137 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 45.64
2 64 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 47.21
3 118 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.22
300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 2 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 59.24
2 54 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 61.07
3 53 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 63.97
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 98 Mikita JurajMikita Juraj 040121 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 18:26.88
2 121 Žofčin DominikŽofčin Dominik 050408 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21:12.10
3 12 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 21:13.85
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 19:54.95
2 142 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20:27.92
3 53 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 20:48.74
4 x 60 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 113 Draganovský, Dzubák, Tokarčík, Chovanec Draganovský, Dzubák, Tokarčík, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.27
4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 129 Olejárová, Rusnáková, Kapcová, Voľanská Olejárová, Rusnáková, Kapcová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.39
2 149 Mišková, Švidová, Šoltésová, Vašková Mišková, Švidová, Šoltésová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 34.19
3 4 Chlebušová, Štempelová, Vavreková, Ďurišková Chlebušová, Štempelová, Vavreková, Ďurišková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 35.88
4 x 300 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 46 Lokšík, Basoš, Matejko, Orlej Lokšík, Basoš, Matejko, Orlej 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3:01.07
2 Tokarčík, Dzubák, Chovanec, Šima Tokarčík, Dzubák, Chovanec, Šima ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3:08.77
4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 132 Olejárová, Voľanská, Rusnáková, Kapcová Olejárová, Voľanská, Rusnáková, Kapcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3:15.09
2 54 Mihaľková, Černegová, Cipková, Polovková Mihaľková, Černegová, Cipková, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3:18.20