<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

Vrh guľou 5 kg - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
02 02 16.36 16,36xx16,36xxx
2 Gallay IgorGallay Igor
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
02 02 14.35 14,3513,44x14,3513,37xx
3 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
99 99 13.92 11,6112,5911,1312,5912,6512,5113,92
4 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
03 03 13.58 x13,1511,9013,1511,99x13,58
5 Tilesch DenisTilesch Denis
SG KremnicaSG Kremnica
02 02 13.00 10,9912,9011,3712,9010,9311,6413,00
6 Prokein Jozef Prokein Jozef
SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica
02 02 12.96 12,9612,6612,0012,9611,9812,8312,43
7 Baran AndrejBaran Andrej
SŠ DetvaSŠ Detva
00 00 12.85 11,5311,4512,4812,4812,8512,1411,98
8 Ostrihoň DenisOstrihoň Denis
SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen
00 00 12.55 11,7911,9412,5512,5512,0611,7211,24
9 Ťavoda AdamŤavoda Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
01 01 11.90 10,4510,8811,9011,90
10 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
02 02 11.63 10,619,4211,639,42
11 Hoza PavolHoza Pavol
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
02 02 10.89 9,5710,8910,749,57
12 Laššák AdamLaššák Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
03 03 10.20 x9,5310,209,53
13 Šutinský JánŠutinský Ján
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
01 01 09.96 9,969,87x9,96
14 Bohumeľ MartinBohumeľ Martin
SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica
02 02 09.87 9,878,909,199,87
15 Ihring AdriánIhring Adrián
SG KremnicaSG Kremnica
01 01 09.86 9,369,459,869,86
16 Sklenka David Sklenka David
SG KremnicaSG Kremnica
01 01 09.50 8,249,159,509,50
17 Čerevka PatrikČerevka Patrik
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
03 03 09.30 9,307,48x9,30
18 Janík PavolJaník Pavol
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
02 02 08.78 8,78x7,708,78
19 Adamec AndrejAdamec Andrej
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
01 01 08.38 8,138,38x8,38
Medveď MichalMedveď Michal
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
02 02 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [5kg] - Študenti
Celkom 20 pretekárov