<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 30.4.2019 - 09:55) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 8 12.09
2 Filander MartinFilander Martin 011224 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 1 12.13
3 Čela ArisČela Aris 020904 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 7 12.47
4 Adam AlexanderAdam Alexander 020212 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 12.48
5 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno 2 13.21
6 Beníček AlexBeníček Alex 001019 SG KremnicaSG Kremnica 5 14.10
Bystriansky MarekBystriansky Marek 030605 SŠ DetvaSŠ Detva 6 DNS
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 010724 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 30.4.2019 - 09:57) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 3 11.48
2 Hric MatúšHric Matúš 020621 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 12.45
3 Kicko AdamKicko Adam 030205 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 8 12.81
4 Kovačík IvanKovačík Ivan 021225 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 1 13.04
5 Jančo FabienJančo Fabien 020220 SOŠ technická ZvolenSOŠ technická Zvolen 2 13.39
6 Hrnčiarik JakubHrnčiarik Jakub 021125 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 6 13.92
7 Katko FilipKatko Filip 030410 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 7 15.35
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh B
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 30.4.2019 - 09:59) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magula MarekMagula Marek 020418 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 8 12.10
2 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.30
3 Lasheen Marwan MohamedLasheen Marwan Mohamed 011102 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 12.84
4 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 4 12.96
5 Matonok MarekMatonok Marek 020928 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 1 13.11
6 Kuzma MichalKuzma Michal 021208 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 13.55
7 Ličko AdriánLičko Adrián 010307 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 13.65
Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 30.4.2019 - 10:01) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 12.05
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 SPŠ stavebná LučenecSPŠ stavebná Lučenec 4 12.20
3 Orlíček Filip Orlíček Filip 020418 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 13.09
4 Môcik MartinMôcik Martin 001028 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 13.29
5 Sarvaš JakubSarvaš Jakub 020404 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 13.65
6 Slavkov MichalSlavkov Michal 030630 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 13.75
7 Nociar ŠtefanNociar Štefan 030523 SŠ DetvaSŠ Detva 3 14.03
Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh D
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (ut, 30.4.2019 - 10:03) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tkáč Jozef Tkáč Jozef 000920 SŠ DetvaSŠ Detva 2 12.58
2 Svitek RobertSvitek Robert 011212 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 12.79
3 Šandor NorbertŠandor Norbert 000805 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 5 12.90
4 Valach JakubValach Jakub 020815 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 8 13.00
5 Végh HugoVégh Hugo 020425 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 1 13.01
6 Tuček AdriánTuček Adrián 011228 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 13.73
Šutinský JánŠutinský Ján 010528 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 6 DNS
Šuba DanielŠuba Daniel 020117 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh E
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (ut, 30.4.2019 - 10:05) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrťo Adam Vrťo Adam 020902 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 12.40
2 Židík MiroslavŽidík Miroslav 990404 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 12.91
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh F
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 3 11.48
2 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 12.05
3 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 8 12.09
4 Magula MarekMagula Marek 020418 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 8 12.10
5 Filander MartinFilander Martin 011224 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 1 12.13
6 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 SPŠ stavebná LučenecSPŠ stavebná Lučenec 4 12.20
7 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.30
8 Vrťo Adam Vrťo Adam 020902 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 12.40
9 Hric MatúšHric Matúš 020621 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 12.45
10 Čela ArisČela Aris 020904 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 7 12.47
11 Adam AlexanderAdam Alexander 020212 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 12.48
12 Tkáč Jozef Tkáč Jozef 000920 SŠ DetvaSŠ Detva 2 12.58
13 Svitek RobertSvitek Robert 011212 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 12.79
14 Kicko AdamKicko Adam 030205 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 8 12.81
15 Lasheen Marwan MohamedLasheen Marwan Mohamed 011102 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 12.84
16 Šandor NorbertŠandor Norbert 000805 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 5 12.90
17 Židík MiroslavŽidík Miroslav 990404 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 12.91
18 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 4 12.96
19 Valach JakubValach Jakub 020815 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 8 13.00
20 Végh HugoVégh Hugo 020425 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 1 13.01
21 Kovačík IvanKovačík Ivan 021225 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 1 13.04
22 Orlíček Filip Orlíček Filip 020418 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 13.09
23 Matonok MarekMatonok Marek 020928 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 1 13.11
24 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno 2 13.21
25 Môcik MartinMôcik Martin 001028 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 13.29
26 Jančo FabienJančo Fabien 020220 SOŠ technická ZvolenSOŠ technická Zvolen 2 13.39
27 Kuzma MichalKuzma Michal 021208 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 13.55
28 Ličko AdriánLičko Adrián 010307 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 13.65
28 Sarvaš JakubSarvaš Jakub 020404 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 13.65
30 Tuček AdriánTuček Adrián 011228 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 13.73
31 Slavkov MichalSlavkov Michal 030630 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 13.75
32 Hrnčiarik JakubHrnčiarik Jakub 021125 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 6 13.92
33 Nociar ŠtefanNociar Štefan 030523 SŠ DetvaSŠ Detva 3 14.03
34 Beníček AlexBeníček Alex 001019 SG KremnicaSG Kremnica 5 14.10
35 Katko FilipKatko Filip 030410 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 7 15.35
Bystriansky MarekBystriansky Marek 030605 SŠ DetvaSŠ Detva 6 DNS
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 010724 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS
Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 DNS
Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Šutinský JánŠutinský Ján 010528 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 6 DNS
Šuba DanielŠuba Daniel 020117 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále 1 (ut, 30.4.2019 - 12:00) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 4 11.34
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 SPŠ stavebná LučenecSPŠ stavebná Lučenec 7 11.88
3 Magula MarekMagula Marek 020418 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 11.92
4 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 11.94
5 Filander MartinFilander Martin 011224 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 2 12.00
6 Vrťo Adam Vrťo Adam 020902 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 1 12.22
7 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.27
Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 3 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 30.4.2019 - 10:10) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrašková TimeaHrašková Timea 030210 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 13.30
2 Koniarová DianaKoniarová Diana 030627 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 1 13.91
3 Grúberová SáraGrúberová Sára 010827 HA BreznoHA Brezno 5 14.26
4 Kantáriková ErikaKantáriková Erika 030628 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 14.56
5 Guliková SáraGuliková Sára 030319 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 15.14
6 Hazuchová NikolaHazuchová Nikola 001012 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 6 15.22
7 Chlebničanová KatarínaChlebničanová Katarína 030214 SŠ DetvaSŠ Detva 7 15.70
8 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 030813 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 16.97
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 30.4.2019 - 10:12) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 2 13.30
2 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 1 13.91
3 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 5 14.26
4 Murgašová EmaMurgašová Ema 010102 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 14.56
5 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 3 15.14
6 Lukácsová NatáliaLukácsová Natália 020729 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 15.22
7 Moravčíková BiankaMoravčíková Bianka 020627 SŠ DetvaSŠ Detva 7 15.70
8 Korepanová AnastasiaKorepanová Anastasia 010412 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 4 16.97
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 30.4.2019 - 10:14) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 12.95
2 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia 020524 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 13.72
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 13.78
4 Tóthová AdrianaTóthová Adriana 020304 HA BreznoHA Brezno 7 15.48
5 Turčanová SoňaTurčanová Soňa 001127 SG KremnicaSG Kremnica 8 15.94
6 Sudimáková KristínaSudimáková Kristína 020717 SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom 3 16.29
Uhrinová MichaelaUhrinová Michaela 020513 SŠ DetvaSŠ Detva 1 DNS
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 010819 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 5 DNS
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 30.4.2019 - 10:16) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 5 13.47
2 Varsová TimeaVarsová Timea 030426 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 4 15.54
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh D
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 12.95
2 Hrašková TimeaHrašková Timea 030210 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 13.30
2 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 2 13.30
4 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 5 13.47
5 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia 020524 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 13.72
6 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 13.78
7 Koniarová DianaKoniarová Diana 030627 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 1 13.91
7 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 1 13.91
9 Grúberová SáraGrúberová Sára 010827 HA BreznoHA Brezno 5 14.26
9 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 5 14.26
11 Kantáriková ErikaKantáriková Erika 030628 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 14.56
11 Murgašová EmaMurgašová Ema 010102 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 14.56
13 Guliková SáraGuliková Sára 030319 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 15.14
13 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 3 15.14
15 Hazuchová NikolaHazuchová Nikola 001012 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 6 15.22
15 Lukácsová NatáliaLukácsová Natália 020729 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 15.22
17 Tóthová AdrianaTóthová Adriana 020304 HA BreznoHA Brezno 7 15.48
18 Varsová TimeaVarsová Timea 030426 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 4 15.54
19 Chlebničanová KatarínaChlebničanová Katarína 030214 SŠ DetvaSŠ Detva 7 15.70
19 Moravčíková BiankaMoravčíková Bianka 020627 SŠ DetvaSŠ Detva 7 15.70
21 Turčanová SoňaTurčanová Soňa 001127 SG KremnicaSG Kremnica 8 15.94
22 Sudimáková KristínaSudimáková Kristína 020717 SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom 3 16.29
23 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 030813 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 16.97
23 Korepanová AnastasiaKorepanová Anastasia 010412 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 4 16.97
Uhrinová MichaelaUhrinová Michaela 020513 SŠ DetvaSŠ Detva 1 DNS
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 010819 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 5 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ut, 30.4.2019 - 12:10) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 12.47
2 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 3 13.03
3 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 6 13.29
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 7 13.30
5 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia 020524 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 2 13.55
6 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 1 13.81
Hrašková TimeaHrašková Timea 030210 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 5 DNS
Koniarová DianaKoniarová Diana 030627 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 DNF
Poznámky:
100m - Študentky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov