<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180185187
1 Sabó MilanSabó Milan
SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec
020318 02 185 oooooxxoxxx
2 Mandičevský MichalMandičevský Michal
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
020927 02 170 ooxoxxx
3 Žilka FilipŽilka Filip
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
011114 01 170 oxoxoxxx
4 Švantner MatúšŠvantner Matúš
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
010411 01 160 xoxxx
Janiš IvanJaniš Ivan
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
020326 02 DNS
Palúch RomanPalúch Roman
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020920 02 NM
Špiriak JánŠpiriak Ján
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020904 02 NM
Muco PeterMuco Peter
HA BreznoHA Brezno
030527 03 NM
Kyseľ PeterKyseľ Peter
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
011002 01 NM
Tapajčík RadoslavTapajčík Radoslav
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
991212 99 NM
Hazucha JakubHazucha Jakub
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
021006 02 NM
Miklušák ErikMiklušák Erik
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
030424 03 NM
Mesiarik MarianMesiarik Marian
SŠ DetvaSŠ Detva
010219 01 NM
Fergel MichalFergel Michal
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
990913 99 NM
Slančok FilipSlančok Filip
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
030519 03 NM
Chaban JurajChaban Juraj
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
030123 03 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Študenti
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150155160165
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 02 160 --oooxxoxxx
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
020618 02 155 --ooxoxxx
3 Adamčíková KláraAdamčíková Klára
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
030607 03 140 ooxxx
Budačová AdelaBudačová Adela
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
021002 02 DNS
Ševčíková EvaŠevčíková Eva
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
021220 02 DNS
Leštáková MiriamLeštáková Miriam
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
030107 03 DNS
Bahledová EmaBahledová Ema
SŠ DetvaSŠ Detva
010905 01 DNS
Sarvašová SimonaSarvašová Simona
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
030327 03 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Študentky
Celkom 8 pretekárov