<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

800 m - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:01.80
2 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:03.22
3 Považan Adrián Považan Adrián 02 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 2:09.28
4 Urban JakubUrban Jakub 02 02 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2:16.78
5 Tilesch DenisTilesch Denis 02 02 SG KremnicaSG Kremnica 2:17.24
6 Kicko AdamKicko Adam 03 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 2:19.54
7 Koppa LukášKoppa Lukáš 01 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2:20.48
8 Melicherčík JánMelicherčík Ján 01 01 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:21.41
9 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 2:22.87
10 Sucháň IvanSucháň Ivan 01 01 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:22.88
11 Kováčik JakubKováčik Jakub 02 02 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 2:29.53
12 Chaban JurajChaban Juraj 03 03 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 2:30.82
13 Kvasna ŠimonKvasna Šimon 02 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2:31.11
14 Laššák JozefLaššák Jozef 02 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2:41.37
15 Benko MarcelBenko Marcel 02 02 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 2:42.55
Šandor NorbertŠandor Norbert 00 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová DNF
Poznámky:
800m - Študenti
Celkom 16 pretekárov

800 m - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Meszárosová LeaMeszárosová Lea 03 03 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 2:45.97
2 Selecká ViktóriaSelecká Viktória 02 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2:54.41
3 Donovalová AnnaDonovalová Anna 04 04 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 2:54.62
4 Belková JankaBelková Janka 01 01 HA BreznoHA Brezno 3:03.94
5 Vojtková AlexandraVojtková Alexandra 03 03 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 3:08.14
6 Budačová AdelaBudačová Adela 02 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3:14.44
7 Ostrolúcka AdélaOstrolúcka Adéla 02 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 4:56.63
Berkyová ViktóriaBerkyová Viktória 01 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica DNS
Poznámky:
800m - Študentky
Celkom 8 pretekárov