<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ut, 30.4.2019 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:51.28
2 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 6 0:56.90
3 Janík MiloslavJaník Miloslav 001115 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 1 1:00.80
4 Hulla MarekHulla Marek 021204 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 1:01.80
5 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 020113 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 4 1:11.70
Genszký KamilGenszký Kamil 990726 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 3 DNS
Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 5 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Poznámky:
400m - Študenti :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ut, 30.4.2019 - 12:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sabó MilanSabó Milan 020318 02 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 7 0:55.04
2 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 03 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 1:00.80
3 Kriška AdamKriška Adam 991223 99 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 4 1:01.78
4 Mitru BranislavMitru Branislav 010101 01 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 1:03.50
5 Laššák AdriánLaššák Adrián 011221 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 3 1:04.48
6 Zátroch OndrejZátroch Ondrej 030228 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 8 1:05.24
Laca TomášLaca Tomáš 020807 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 DNS
Poznámky:
400m - Študenti :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janík MiloslavJaník Miloslav 001115 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 1 1:00.80
1 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 03 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 1:00.80
3 Kriška AdamKriška Adam 991223 99 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 4 1:01.78
4 Hulla MarekHulla Marek 021204 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 1:01.80
5 Mitru BranislavMitru Branislav 010101 01 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 1:03.50
6 Laššák AdriánLaššák Adrián 011221 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 3 1:04.48
7 Zátroch OndrejZátroch Ondrej 030228 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 8 1:05.24
8 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 020113 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 4 1:11.70
9 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:51.28
10 Sabó MilanSabó Milan 020318 02 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 7 0:55.04
11 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 6 0:56.90
Genszký KamilGenszký Kamil 990726 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 3 DNS
Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 5 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Laca TomášLaca Tomáš 020807 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 DNS

400 m - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 1:02.41
2 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:06.79
3 Bieliková MonikaBieliková Monika 020126 02 SG KremnicaSG Kremnica 5 1:12.01
4 Pekárová MarianaPekárová Mariana 010521 01 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 2 1:12.31
5 Belková JankaBelková Janka 010205 01 HA BreznoHA Brezno 4 1:21.31
Poznámky:
400m - Študentky
Celkom 5 pretekárov