<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 30.4.2019 - 09:55) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 00 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 8 0:12.09
2 Filander MartinFilander Martin 011224 01 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 1 0:12.13
3 Čela ArisČela Aris 020904 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 7 0:12.47
4 Adam AlexanderAdam Alexander 020212 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 0:12.48
5 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 02 Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno 2 0:13.21
6 Beníček AlexBeníček Alex 001019 00 SG KremnicaSG Kremnica 5 0:14.10
Bystriansky MarekBystriansky Marek 030605 03 SŠ DetvaSŠ Detva 6 DNS
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 010724 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 30.4.2019 - 09:57) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 3 0:11.48
2 Hric MatúšHric Matúš 020621 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 0:12.45
3 Kicko AdamKicko Adam 030205 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 8 0:12.81
4 Kovačík IvanKovačík Ivan 021225 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 1 0:13.04
5 Jančo FabienJančo Fabien 020220 02 SOŠ technická ZvolenSOŠ technická Zvolen 2 0:13.39
6 Hrnčiarik JakubHrnčiarik Jakub 021125 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 6 0:13.92
7 Katko FilipKatko Filip 030410 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 7 0:15.35
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh B
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 30.4.2019 - 09:59) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magula MarekMagula Marek 020418 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 8 0:12.10
2 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 0:12.30
3 Lasheen Marwan MohamedLasheen Marwan Mohamed 011102 01 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 0:12.84
4 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 99 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 4 0:12.96
5 Matonok MarekMatonok Marek 020928 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 1 0:13.11
6 Kuzma MichalKuzma Michal 021208 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 0:13.55
7 Ličko AdriánLičko Adrián 010307 01 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 0:13.65
Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 02 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 30.4.2019 - 10:01) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:12.05
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 02 SPŠ stavebná LučenecSPŠ stavebná Lučenec 4 0:12.20
3 Orlíček Filip Orlíček Filip 020418 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 0:13.09
4 Môcik MartinMôcik Martin 001028 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 0:13.29
5 Sarvaš JakubSarvaš Jakub 020404 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 0:13.65
6 Slavkov MichalSlavkov Michal 030630 03 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 0:13.75
7 Nociar ŠtefanNociar Štefan 030523 03 SŠ DetvaSŠ Detva 3 0:14.03
Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh D
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (ut, 30.4.2019 - 10:03) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tkáč Jozef Tkáč Jozef 000920 00 SŠ DetvaSŠ Detva 2 0:12.58
2 Svitek RobertSvitek Robert 011212 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:12.79
3 Šandor NorbertŠandor Norbert 000805 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 5 0:12.90
4 Valach JakubValach Jakub 020815 02 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 8 0:13.00
5 Végh HugoVégh Hugo 020425 02 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 1 0:13.01
6 Tuček AdriánTuček Adrián 011228 01 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 0:13.73
Šutinský JánŠutinský Ján 010528 01 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 6 DNS
Šuba DanielŠuba Daniel 020117 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh E
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (ut, 30.4.2019 - 10:05) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrťo Adam Vrťo Adam 020902 02 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 0:12.40
2 Židík MiroslavŽidík Miroslav 990404 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 0:12.91
Poznámky:
100m - Študenti :: Rozbeh F
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 3 0:11.48
2 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:12.05
3 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 00 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 8 0:12.09
4 Magula MarekMagula Marek 020418 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 8 0:12.10
5 Filander MartinFilander Martin 011224 01 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 1 0:12.13
6 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 02 SPŠ stavebná LučenecSPŠ stavebná Lučenec 4 0:12.20
7 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 0:12.30
8 Vrťo Adam Vrťo Adam 020902 02 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 0:12.40
9 Hric MatúšHric Matúš 020621 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 0:12.45
10 Čela ArisČela Aris 020904 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 7 0:12.47
11 Adam AlexanderAdam Alexander 020212 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 0:12.48
12 Tkáč Jozef Tkáč Jozef 000920 00 SŠ DetvaSŠ Detva 2 0:12.58
13 Svitek RobertSvitek Robert 011212 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:12.79
14 Kicko AdamKicko Adam 030205 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 8 0:12.81
15 Lasheen Marwan MohamedLasheen Marwan Mohamed 011102 01 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 0:12.84
16 Šandor NorbertŠandor Norbert 000805 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 5 0:12.90
17 Židík MiroslavŽidík Miroslav 990404 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 0:12.91
18 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 99 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 4 0:12.96
19 Valach JakubValach Jakub 020815 02 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 8 0:13.00
20 Végh HugoVégh Hugo 020425 02 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 1 0:13.01
21 Kovačík IvanKovačík Ivan 021225 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 1 0:13.04
22 Orlíček Filip Orlíček Filip 020418 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 0:13.09
23 Matonok MarekMatonok Marek 020928 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 1 0:13.11
24 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 021205 02 Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno 2 0:13.21
25 Môcik MartinMôcik Martin 001028 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 0:13.29
26 Jančo FabienJančo Fabien 020220 02 SOŠ technická ZvolenSOŠ technická Zvolen 2 0:13.39
27 Kuzma MichalKuzma Michal 021208 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 0:13.55
28 Ličko AdriánLičko Adrián 010307 01 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 0:13.65
28 Sarvaš JakubSarvaš Jakub 020404 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 0:13.65
30 Tuček AdriánTuček Adrián 011228 01 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 7 0:13.73
31 Slavkov MichalSlavkov Michal 030630 03 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 0:13.75
32 Hrnčiarik JakubHrnčiarik Jakub 021125 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 6 0:13.92
33 Nociar ŠtefanNociar Štefan 030523 03 SŠ DetvaSŠ Detva 3 0:14.03
34 Beníček AlexBeníček Alex 001019 00 SG KremnicaSG Kremnica 5 0:14.10
35 Katko FilipKatko Filip 030410 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 7 0:15.35
Bystriansky MarekBystriansky Marek 030605 03 SŠ DetvaSŠ Detva 6 DNS
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 010724 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS
Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 02 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 DNS
Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Šutinský JánŠutinský Ján 010528 01 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 6 DNS
Šuba DanielŠuba Daniel 020117 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále 1 (ut, 30.4.2019 - 12:00) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 4 0:11.34
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 02 SPŠ stavebná LučenecSPŠ stavebná Lučenec 7 0:11.88
3 Magula MarekMagula Marek 020418 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 0:11.92
4 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 5 0:11.94
5 Filander MartinFilander Martin 011224 01 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 2 0:12.00
6 Vrťo Adam Vrťo Adam 020902 02 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 1 0:12.22
7 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 0:12.27
Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 00 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 3 DNS
Poznámky:
100m - Študenti :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 30.4.2019 - 10:10) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrašková TimeaHrašková Timea 030210 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 0:13.30
2 Koniarová DianaKoniarová Diana 030627 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 1 0:13.91
3 Grúberová SáraGrúberová Sára 010827 01 HA BreznoHA Brezno 5 0:14.26
4 Kantáriková ErikaKantáriková Erika 030628 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 0:14.56
5 Guliková SáraGuliková Sára 030319 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 0:15.14
6 Hazuchová NikolaHazuchová Nikola 001012 00 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 6 0:15.22
7 Chlebničanová KatarínaChlebničanová Katarína 030214 03 SŠ DetvaSŠ Detva 7 0:15.70
8 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 030813 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 0:16.97
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 30.4.2019 - 10:12) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 2 0:13.30
2 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 03 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 1 0:13.91
3 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 02 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 5 0:14.26
4 Murgašová EmaMurgašová Ema 010102 01 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 0:14.56
5 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 3 0:15.14
6 Lukácsová NatáliaLukácsová Natália 020729 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 0:15.22
7 Moravčíková BiankaMoravčíková Bianka 020627 02 SŠ DetvaSŠ Detva 7 0:15.70
8 Korepanová AnastasiaKorepanová Anastasia 010412 01 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 4 0:16.97
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 30.4.2019 - 10:14) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:12.95
2 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia 020524 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 0:13.72
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 0:13.78
4 Tóthová AdrianaTóthová Adriana 020304 02 HA BreznoHA Brezno 7 0:15.48
5 Turčanová SoňaTurčanová Soňa 001127 00 SG KremnicaSG Kremnica 8 0:15.94
6 Sudimáková KristínaSudimáková Kristína 020717 02 SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom 3 0:16.29
Uhrinová MichaelaUhrinová Michaela 020513 02 SŠ DetvaSŠ Detva 1 DNS
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 010819 01 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 5 DNS
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 30.4.2019 - 10:16) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 5 0:13.47
2 Varsová TimeaVarsová Timea 030426 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 4 0:15.54
Poznámky:
100m - Študentky :: Rozbeh D
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:12.95
2 Hrašková TimeaHrašková Timea 030210 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2 0:13.30
2 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 2 0:13.30
4 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 5 0:13.47
5 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia 020524 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 0:13.72
6 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 0:13.78
7 Koniarová DianaKoniarová Diana 030627 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 1 0:13.91
7 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 03 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 1 0:13.91
9 Grúberová SáraGrúberová Sára 010827 01 HA BreznoHA Brezno 5 0:14.26
9 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 02 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 5 0:14.26
11 Kantáriková ErikaKantáriková Erika 030628 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 0:14.56
11 Murgašová EmaMurgašová Ema 010102 01 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 0:14.56
13 Guliková SáraGuliková Sára 030319 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 0:15.14
13 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 3 0:15.14
15 Hazuchová NikolaHazuchová Nikola 001012 00 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 6 0:15.22
15 Lukácsová NatáliaLukácsová Natália 020729 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 6 0:15.22
17 Tóthová AdrianaTóthová Adriana 020304 02 HA BreznoHA Brezno 7 0:15.48
18 Varsová TimeaVarsová Timea 030426 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 4 0:15.54
19 Chlebničanová KatarínaChlebničanová Katarína 030214 03 SŠ DetvaSŠ Detva 7 0:15.70
19 Moravčíková BiankaMoravčíková Bianka 020627 02 SŠ DetvaSŠ Detva 7 0:15.70
21 Turčanová SoňaTurčanová Soňa 001127 00 SG KremnicaSG Kremnica 8 0:15.94
22 Sudimáková KristínaSudimáková Kristína 020717 02 SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom 3 0:16.29
23 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 030813 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 0:16.97
23 Korepanová AnastasiaKorepanová Anastasia 010412 01 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 4 0:16.97
Uhrinová MichaelaUhrinová Michaela 020513 02 SŠ DetvaSŠ Detva 1 DNS
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 010819 01 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 5 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ut, 30.4.2019 - 12:10) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:12.47
2 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 3 0:13.03
3 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 6 0:13.29
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 7 0:13.30
5 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia 020524 02 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 2 0:13.55
6 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 03 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 1 0:13.81
Hrašková TimeaHrašková Timea 030210 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 5 DNS
Koniarová DianaKoniarová Diana 030627 03 SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica 8 DNF
Poznámky:
100m - Študentky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ut, 30.4.2019 - 10:55) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 Gym Žiar nad HronomGym Žiar nad Hronom 8 0:22.92
2 Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 6 0:23.62
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030301 03 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 3 0:24.11
4 Hájik MarcelHájik Marcel 010912 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2 0:27.44
5 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 020113 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 0:30.52
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 010724 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 DNS
Hric MatúšHric Matúš 020621 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 7 DNS
Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Poznámky:
200m - Študenti :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ut, 30.4.2019 - 10:57) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:23.25
2 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 0:24.51
3 Kyseľ PeterKyseľ Peter 011002 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 6 0:25.81
4 Jakubík AdamJakubík Adam 020907 02 SŠ DetvaSŠ Detva 3 0:27.69
5 Ľupták BranislavĽupták Branislav 030311 03 SŠ DetvaSŠ Detva 2 0:29.21
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Medveď MarekMedveď Marek 020811 02 SŠ DetvaSŠ Detva 8 DNS
Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
200m - Študenti :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 Gym Žiar nad HronomGym Žiar nad Hronom 8 0:22.92
2 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:23.25
3 Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 6 0:23.62
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 030301 03 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 3 0:24.11
5 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 0:24.51
6 Kyseľ PeterKyseľ Peter 011002 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 6 0:25.81
7 Hájik MarcelHájik Marcel 010912 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2 0:27.44
8 Jakubík AdamJakubík Adam 020907 02 SŠ DetvaSŠ Detva 3 0:27.69
9 Ľupták BranislavĽupták Branislav 030311 03 SŠ DetvaSŠ Detva 2 0:29.21
10 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 020113 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 0:30.52
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 010724 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 DNS
Hric MatúšHric Matúš 020621 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 7 DNS
Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Medveď MarekMedveď Marek 020811 02 SŠ DetvaSŠ Detva 8 DNS
Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ut, 30.4.2019 - 11:05) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková Kristína Galušková Kristína 030724 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 0:27.01
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 6 0:27.24
3 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 0:29.43
4 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 030813 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 0:34.43
Matejková JúliaMatejková Júlia 020317 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 5 DNS
Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 1 DNS
Poznámky:
200m - Študentky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ut, 30.4.2019 - 11:07) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:26.07
2 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 0:27.35
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 010819 01 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 DNS
Poznámky:
200m - Študentky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 0:26.07
2 Galušková Kristína Galušková Kristína 030724 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 0:27.01
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000115 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 6 0:27.24
4 Viglaská KristínaViglaská Kristína 991007 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 0:27.35
5 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 0:29.43
6 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 030813 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 0:34.43
Matejková JúliaMatejková Júlia 020317 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 5 DNS
Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 1 DNS
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 010819 01 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ut, 30.4.2019 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:51.28
2 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 6 0:56.90
3 Janík MiloslavJaník Miloslav 001115 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 1 1:00.80
4 Hulla MarekHulla Marek 021204 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 1:01.80
5 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 020113 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 4 1:11.70
Genszký KamilGenszký Kamil 990726 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 3 DNS
Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 5 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Poznámky:
400m - Študenti :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ut, 30.4.2019 - 12:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sabó MilanSabó Milan 020318 02 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 7 0:55.04
2 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 03 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 1:00.80
3 Kriška AdamKriška Adam 991223 99 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 4 1:01.78
4 Mitru BranislavMitru Branislav 010101 01 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 1:03.50
5 Laššák AdriánLaššák Adrián 011221 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 3 1:04.48
6 Zátroch OndrejZátroch Ondrej 030228 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 8 1:05.24
Laca TomášLaca Tomáš 020807 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 DNS
Poznámky:
400m - Študenti :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janík MiloslavJaník Miloslav 001115 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 1 1:00.80
1 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 03 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 1:00.80
3 Kriška AdamKriška Adam 991223 99 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 4 1:01.78
4 Hulla MarekHulla Marek 021204 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 1:01.80
5 Mitru BranislavMitru Branislav 010101 01 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 6 1:03.50
6 Laššák AdriánLaššák Adrián 011221 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 3 1:04.48
7 Zátroch OndrejZátroch Ondrej 030228 03 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 8 1:05.24
8 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 020113 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 4 1:11.70
9 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2 0:51.28
10 Sabó MilanSabó Milan 020318 02 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 7 0:55.04
11 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 6 0:56.90
Genszký KamilGenszký Kamil 990726 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 3 DNS
Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 5 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Laca TomášLaca Tomáš 020807 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 DNS

400 m - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 1:02.41
2 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:06.79
3 Bieliková MonikaBieliková Monika 020126 02 SG KremnicaSG Kremnica 5 1:12.01
4 Pekárová MarianaPekárová Mariana 010521 01 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 2 1:12.31
5 Belková JankaBelková Janka 010205 01 HA BreznoHA Brezno 4 1:21.31
Poznámky:
400m - Študentky
Celkom 5 pretekárov

800 m - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:01.80
2 Marko JánMarko Ján 000809 00 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:03.22
3 Považan Adrián Považan Adrián 020910 02 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 2:09.28
4 Urban JakubUrban Jakub 020605 02 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 2:16.78
5 Tilesch DenisTilesch Denis 020409 02 SG KremnicaSG Kremnica 2:17.24
6 Kicko AdamKicko Adam 030205 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 2:19.54
7 Koppa LukášKoppa Lukáš 010920 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2:20.48
8 Melicherčík JánMelicherčík Ján 010503 01 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:21.41
9 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 03 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 2:22.87
10 Sucháň IvanSucháň Ivan 011122 01 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2:22.88
11 Kováčik JakubKováčik Jakub 020416 02 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 2:29.53
12 Chaban JurajChaban Juraj 030123 03 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 2:30.82
13 Kvasna ŠimonKvasna Šimon 020316 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2:31.11
14 Laššák JozefLaššák Jozef 020724 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2:41.37
15 Benko MarcelBenko Marcel 021113 02 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 2:42.55
Šandor NorbertŠandor Norbert 000805 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová DNF
Poznámky:
800m - Študenti
Celkom 16 pretekárov

800 m - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Meszárosová LeaMeszárosová Lea 030807 03 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 2:45.97
2 Selecká ViktóriaSelecká Viktória 021117 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 2:54.41
3 Donovalová AnnaDonovalová Anna 040619 04 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 2:54.62
4 Belková JankaBelková Janka 010205 01 HA BreznoHA Brezno 3:03.94
5 Vojtková AlexandraVojtková Alexandra 031010 03 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 3:08.14
6 Budačová AdelaBudačová Adela 021002 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 3:14.44
7 Ostrolúcka AdélaOstrolúcka Adéla 021013 02 SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica 4:56.63
Berkyová ViktóriaBerkyová Viktória 010715 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica DNS
Poznámky:
800m - Študentky
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 990807 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 5:12.38
2 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5:19.42
3 Sivoková KristínaSivoková Kristína 020320 02 SŠ DetvaSŠ Detva 5:40.68
4 Čellárová VeronikaČellárová Veronika 020724 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 5:41.10
5 Piatriková MargarétaPiatriková Margaréta 020805 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 6:11.40
6 Krupová KatarínaKrupová Katarína 030714 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 6:11.90
7 Danielová NinaDanielová Nina 020626 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 6:24.88
8 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 03 SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom 6:26.76
9 Jakušová NinaJakušová Nina 030321 03 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 6:51.20
Poznámky:
1500m - Študentky
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
0 Laca TomášLaca Tomáš 020807 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
1 Oravec MatúšOravec Matúš 020918 02 SG KremnicaSG Kremnica 09:50.67
2 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 99 SOŠL Banská ŠtiavnicaSOŠL Banská Štiavnica 09:56.93
3 Didi AdamDidi Adam 020402 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 10:08.91
4 Janík MiloslavJaník Miloslav 001115 00 SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová 10:16.69
5 Kobzák JakubKobzák Jakub 011204 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 10:39.35
6 Špiriak JánŠpiriak Ján 020904 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 10:40.87
7 Koreň TomášKoreň Tomáš 020911 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 10:49.95
8 Dovala AdamDovala Adam 030215 03 SŠ DetvaSŠ Detva 10:52.59
9 Melicher BrunoMelicher Bruno 040218 04 EG Banská BystricaEG Banská Bystrica 10:56.81
10 Švejda ZdenekŠvejda Zdenek 990419 99 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 10:58.33
11 Bublinec Juraj Bublinec Juraj 990214 99 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 11:10.18
12 Slovík SashaSlovík Sasha 021016 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 11:24.93
13 Nôta MariánNôta Marián 011209 01 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 11:32.83
14 Bakuľa MarošBakuľa Maroš 020522 02 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 11:34.01
15 Kamenský MichalKamenský Michal 030323 03 SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica 12:14.04
16 Sojka PeterSojka Peter 010104 01 Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno 12:22.62
17 Turský FilipTurský Filip 010815 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 12:22.74
18 Chaban ErikChaban Erik 020118 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 12:46.80
19 Ďurček ViktorĎurček Viktor 030319 03 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 12:48.93
Poznámky:
3000m - Študenti
Celkom 20 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 09:45) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 03 SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom 3 24.85
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Študentky
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180185187
1 Sabó MilanSabó Milan
SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec
020318 02 185 oooooxxoxxx
2 Mandičevský MichalMandičevský Michal
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
020927 02 170 ooxoxxx
3 Žilka FilipŽilka Filip
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
011114 01 170 oxoxoxxx
4 Švantner MatúšŠvantner Matúš
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
010411 01 160 xoxxx
Janiš IvanJaniš Ivan
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
020326 02 DNS
Palúch RomanPalúch Roman
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020920 02 NM
Špiriak JánŠpiriak Ján
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020904 02 NM
Muco PeterMuco Peter
HA BreznoHA Brezno
030527 03 NM
Kyseľ PeterKyseľ Peter
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
011002 01 NM
Tapajčík RadoslavTapajčík Radoslav
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
991212 99 NM
Hazucha JakubHazucha Jakub
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
021006 02 NM
Miklušák ErikMiklušák Erik
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
030424 03 NM
Mesiarik MarianMesiarik Marian
SŠ DetvaSŠ Detva
010219 01 NM
Fergel MichalFergel Michal
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
990913 99 NM
Slančok FilipSlančok Filip
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
030519 03 NM
Chaban JurajChaban Juraj
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
030123 03 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Študenti
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150155160165
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 02 160 --oooxxoxxx
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
020618 02 155 --ooxoxxx
3 Adamčíková KláraAdamčíková Klára
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
030607 03 140 ooxxx
Budačová AdelaBudačová Adela
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
021002 02 DNS
Ševčíková EvaŠevčíková Eva
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
021220 02 DNS
Leštáková MiriamLeštáková Miriam
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
030107 03 DNS
Bahledová EmaBahledová Ema
SŠ DetvaSŠ Detva
010905 01 DNS
Sarvašová SimonaSarvašová Simona
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
030327 03 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Študentky
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hriň AdamHriň Adam
Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H...
020311 02 659 xx659659576xx
2 Žilka FilipŽilka Filip
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
011114 01 644 548562521562644xx
3 Saluga KristiánSaluga Kristián
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
010518 01 613 x577613613556604610
4 Poloha OliverPoloha Oliver
EG Banská BystricaEG Banská Bystrica
020718 02 610 585610573610x586596
5 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
030627 03 583 490564x564553583567
6 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš
KG Banská BystricaKG Banská Bystrica
021106 02 572 489536572572564536x
7 Laššák AdriánLaššák Adrián
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
011221 01 563 x563535563498507x
8 Slančok FilipSlančok Filip
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
030519 03 559 524559524559454516559
9 Jančo FabienJančo Fabien
SOŠ technická ZvolenSOŠ technická Zvolen
020220 02 555 533544555555
10 Švantner MatúšŠvantner Matúš
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
010411 01 531 480506531531
11 Palúch RomanPalúch Roman
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020920 02 528 514496528528
12 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno
021205 02 519 492496519519
13 Muco Peter Muco Peter
HA BreznoHA Brezno
030527 03 519 519x483519
14 Hájik MarcelHájik Marcel
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
010912 01 519 x519x519
15 Kuzma MichalKuzma Michal
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
021208 02 517 x517498517
16 Ličko AdriánLičko Adrián
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
010307 01 517 x517x517
17 Marcinek LukášMarcinek Lukáš
SŠ DetvaSŠ Detva
020424 02 510 x510491510
18 Sojka DominikSojka Dominik
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
020401 02 508 508482488508
19 Ulehla PatrikUlehla Patrik
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
030204 03 506 501372506506
20 Martinka EduardMartinka Eduard
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020912 02 501 501479x501
21 Adamec AndrejAdamec Andrej
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010221 01 491 463491442491
22 Bojtoš MariánBojtoš Marián
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
020911 02 468 468444401468
23 Tapajčík RadoslavTapajčík Radoslav
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
991212 99 451 408427451451
24 Tuček AdriánTuček Adrián
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
011228 01 444 384444x444
25 Slavkov MichalSlavkov Michal
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
030630 03 430 x337430430
26 Fajfer PatrikFajfer Patrik
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020526 02 420 xx420420
27 Oravkin Ján Oravkin Ján
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010302 01 369 295369x369
28 Ťažký MartinŤažký Martin
SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica
001016 00 357 xx357357
29 Ťavoda AdamŤavoda Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
010530 01 294 x294x294
Ihring AdriánIhring Adrián
SG KremnicaSG Kremnica
010509 01 NM xxx0.0
Bystriansky MarekBystriansky Marek
SŠ DetvaSŠ Detva
030605 03 NM xxx0.0
Môcik MartinMôcik Martin
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
001028 00 NM xxx0.0
Krišák PatrikKrišák Patrik
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
000618 00 NM xxx0.0
Lendvorský ClaudioLendvorský Claudio
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020729 02 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Študenti
Celkom 34 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Grúberová SáraGrúberová Sára
HA BreznoHA Brezno
010827 01 xxx0.0
Králová BarboraKrálová Barbora
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
030613 03 xxx0.0
Budáčová AdelaBudáčová Adela
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
021002 02 xxx0.0
1 Mazúrová TimeaMazúrová Timea
SG KremnicaSG Kremnica
020628 02 517 xxx0.0
2 Mattová MichaelaMattová Michaela
Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen
000221 00 494 xxx0.0
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica
030430 03 491 xxx0.0
4 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
020524 02 473 479x453479517474x
5 Muková VeronikaMuková Veronika
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
030402 03 464 467468458468475480494
6 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
EG Banská BystricaEG Banská Bystrica
030130 03 458 454435408454444489491
7 Guliková SáraGuliková Sára
Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans...
030319 03 440 434408443443x473400
8 Murgašová EmaMurgašová Ema
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
010102 01 424 x456463463438464x
9 Kremserová TerezaKremserová Tereza
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
030211 03 420 436x425436458450x
10 Tóthová Adriana Tóthová Adriana
HA BreznoHA Brezno
020304 02 419 439x415439436x440
11 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
030327 03 399 424421380424401405419
12 Lukácsová NatáliaLukácsová Natália
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
020729 02 396 420391x420
13 Hazuchová NikolaHazuchová Nikola
SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec
001012 00 395 413385419419
14 Moravčíková BiankaMoravčíková Bianka
SŠ DetvaSŠ Detva
020627 02 380 xx399399
15 Wengerová RadkaWengerová Radka
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
020608 02 378 392396387396
16 Paučová LíviaPaučová Lívia
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
010522 01 368 395372368395
17 Sudimáková KristínaSudimáková Kristína
SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom
020717 02 365 368380290380
Fajčíková LenkaFajčíková Lenka
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
010322 01 DNS 0.0
Barbara BeňováBarbara Beňová
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
011119 01 DNS 0.0
Leštáková MiriamLeštáková Miriam
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
030107 03 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Študentky
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
010217 01 14.59 14,2714,03x14,2714,3613,7514,59
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 00 10.98 8,9010,619,229,229,9310,2510,98
3 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
011027 01 10.41 9,90x9,899,9010,0810,4110,06
4 Karáčová MichaelaKaráčová Michaela
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
030323 03 09.76 9,299,769,059,768,959,368,04
5 Jacsová ZuzanaJacsová Zuzana
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
030215 03 08.82 8,797,617,598,798,828,278,65
6 Bahledová EmaBahledová Ema
SŠ DetvaSŠ Detva
010905 01 08.77 7,457,168,228,228,738,777,87
7 Sedliaková VeronikaSedliaková Veronika
SŠ DetvaSŠ Detva
001114 00 08.73 7,628,558,538,558,398,178,73
8 Petrovičová KristínaPetrovičová Kristína
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020424 02 08.56 7,378,567,888,567,978,467,60
9 Hrnčiarová LeaHrnčiarová Lea
OA LučenecOA Lučenec
030521 03 08.08 8,087,787,568,08
10 Mažáriová TeaMažáriová Tea
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
011217 01 07.78 7,397,057,787,78
11 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H...
021230 02 07.60 7,007,607,307,60
Melichová PetraMelichová Petra
SŠ DetvaSŠ Detva
010801 01 DNS 0.0
Sýkorová LuciaSýkorová Lucia
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
011010 01 DNS 0.0
Matejková JúliaMatejková Júlia
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020317 02 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Študentky
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
020407 02 16.36 16,36xx16,36xxx
2 Gallay IgorGallay Igor
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
020215 02 14.35 14,3513,44x14,3513,37xx
3 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
990909 99 13.92 11,6112,5911,1312,5912,6512,5113,92
4 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
030424 03 13.58 x13,1511,9013,1511,99x13,58
5 Tilesch DenisTilesch Denis
SG KremnicaSG Kremnica
020409 02 13.00 10,9912,9011,3712,9010,9311,6413,00
6 Prokein Jozef Prokein Jozef
SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica
021207 02 12.96 12,9612,6612,0012,9611,9812,8312,43
7 Baran AndrejBaran Andrej
SŠ DetvaSŠ Detva
001020 00 12.85 11,5311,4512,4812,4812,8512,1411,98
8 Ostrihoň DenisOstrihoň Denis
SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen
000731 00 12.55 11,7911,9412,5512,5512,0611,7211,24
9 Ťavoda AdamŤavoda Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
010530 01 11.90 10,4510,8811,9011,90
10 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
021110 02 11.63 10,619,4211,639,42
11 Hoza PavolHoza Pavol
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
020224 02 10.89 9,5710,8910,749,57
12 Laššák AdamLaššák Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
030402 03 10.20 x9,5310,209,53
13 Šutinský JánŠutinský Ján
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010528 01 09.96 9,969,87x9,96
14 Bohumeľ MartinBohumeľ Martin
SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica
020215 02 09.87 9,878,909,199,87
15 Ihring AdriánIhring Adrián
SG KremnicaSG Kremnica
010509 01 09.86 9,369,459,869,86
16 Sklenka David Sklenka David
SG KremnicaSG Kremnica
011031 01 09.50 8,249,159,509,50
17 Čerevka PatrikČerevka Patrik
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
030213 03 09.30 9,307,48x9,30
18 Janík PavolJaník Pavol
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
020722 02 08.78 8,78x7,708,78
19 Adamec AndrejAdamec Andrej
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010221 01 08.38 8,138,38x8,38
Medveď MichalMedveď Michal
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020802 02 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [5kg] - Študenti
Celkom 20 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020217 02 33.69 29,16x33,6933,69x30,5429,96
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 00 31.18 30,5628,4331,1831,18x30,90x
3 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
011027 01 26.40 xx26,4026,40xxx
4 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H...
021230 02 22.63 18,4417,3321,1121,1122,63xx
5 Jakušová NinaJakušová Nina
Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H...
030321 03 13.94 13,9410,9210,9513,94---
6 Danielová NinaDanielová Nina
Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H...
020626 02 13.40 10,7111,6711,2111,6713,40--
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Študentky
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
020407 02 43.80 36,5439,0743,8043,80---
2 Medveď MichalMedveď Michal
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020802 02 39.32 xx35,2735,27x39,32x
3 Gallay IgorGallay Igor
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
020215 02 35.83 32,3932,9333,4033,4034,59x35,83
4 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
030424 03 35.25 31,1732,6235,2535,25xx33,91
5 Franko RadoslavFranko Radoslav
SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen
030301 03 34.79 25,9234,79x34,79x--
6 Mistrík Martin Mistrík Martin
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
990909 99 33.99 x31,9633,7733,77x31,6733,99
7 Jelínek PatrikJelínek Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010723 01 33.97 xx33,9733,97xxx
8 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
021110 02 30.06 x30,0628,3630,06x--
9 Martinka EduardMartinka Eduard
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020912 02 27.20 22,2327,20x27,20
10 Pompura DávidPompura Dávid
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010103 01 23.49 19,1223,49x23,49
11 Tešlár DavidTešlár David
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010530 01 22.25 9,4022,25x9,40
12 Aneštík SamuelAneštík Samuel
Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno
011219 01 21.80 18,19x21,8021,80
13 Jančík MatejJančík Matej
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010718 01 18.01 x18,0116,1618,01
Kvasnička IvanKvasnička Ivan
SŠ DetvaSŠ Detva
011026 01 DNS 0.0
Fajfer PatrikFajfer Patrik
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020526 02 NM xx-0.0
Golian MiroslavGolian Miroslav
SŠ DetvaSŠ Detva
010428 01 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1,5kg] - Študenti
Celkom 16 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020217 02 35.44 34,9533,9434,4034,95x33,4235,44
2 Kvietková LauraKvietková Laura
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
030412 03 32.86 32,8632,1632,3232,86x32,4727,08
3 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 00 29.21 23,1529,2127,4829,2126,3425,96x
4 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
010906 01 22.69 22,6920,4021,1022,6919,8522,0021,67
5 Burgerová BarboraBurgerová Barbora
Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans...
020321 02 21.81 19,9618,1021,0721,0721,3921,8121,40
Čunderlíková RadkaČunderlíková Radka
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
010919 01 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Študentky
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
020407 02 61.52 55,6761,52-61,52---
2 Martinka EduardMartinka Eduard
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
020912 02 48.33 48,3342,40x48,3345,5747,07x
3 Medveď MichalMedveď Michal
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020802 02 45.27 41,87x45,2745,2743,26xx
4 Jelínek PatrikJelínek Patrik
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
010723 01 44.80 40,22x44,8044,8043,04x-
5 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
030627 03 37.63 37,63x35,4037,63---
6 Šajtroch MárioŠajtroch Mário
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
020415 02 37.18 36,5237,1827,1637,1831,5733,76-
7 Sklenka David Sklenka David
SG KremnicaSG Kremnica
011031 01 35.78 x35,7823,7835,7832,2226,2723,73
8 Pompura Dávid Pompura Dávid
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010103 01 32.04 30,8127,0232,0432,0430,3027,88x
9 Aneštík SamuelAneštík Samuel
Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno
011219 01 31.07 29,9031,0730,7931,07
10 Mistrík MichalMistrík Michal
SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen
020507 02 30.60 30,6029,10x30,60
11 Oravkin Ján Oravkin Ján
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
010302 01 23.76 21,6621,6823,7623,76
Jelínek PatrikJelínek Patrik
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
010723 01 DNS -0.0
Laššák AdamLaššák Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
030402 03 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Oštep [700g] - Študenti
Celkom 13 pretekárov