<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(ut, 30.4.2019 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hriň AdamHriň Adam
Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H...
02 02 659 xx659659576xx
2 Žilka FilipŽilka Filip
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
01 01 644 548562521562644xx
3 Saluga KristiánSaluga Kristián
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
01 01 613 x577613613556604610
4 Poloha OliverPoloha Oliver
EG Banská BystricaEG Banská Bystrica
02 02 610 585610573610x586596
5 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
03 03 583 490564x564553583567
6 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš
KG Banská BystricaKG Banská Bystrica
02 02 572 489536572572564536x
7 Laššák AdriánLaššák Adrián
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
01 01 563 x563535563498507x
8 Slančok FilipSlančok Filip
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
03 03 559 524559524559454516559
9 Jančo FabienJančo Fabien
SOŠ technická ZvolenSOŠ technická Zvolen
02 02 555 533544555555
10 Švantner MatúšŠvantner Matúš
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
01 01 531 480506531531
11 Palúch RomanPalúch Roman
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
02 02 528 514496528528
12 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
Gymnázium J. Chalupku BreznoGymnázium J. Chalupku Brezno
02 02 519 492496519519
13 Muco Peter Muco Peter
HA BreznoHA Brezno
03 03 519 519x483519
14 Hájik MarcelHájik Marcel
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
01 01 519 x519x519
15 Kuzma MichalKuzma Michal
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
02 02 517 x517498517
16 Ličko AdriánLičko Adrián
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
01 01 517 x517x517
17 Marcinek LukášMarcinek Lukáš
SŠ DetvaSŠ Detva
02 02 510 x510491510
18 Sojka DominikSojka Dominik
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
02 02 508 508482488508
19 Ulehla PatrikUlehla Patrik
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
03 03 506 501372506506
20 Martinka EduardMartinka Eduard
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
02 02 501 501479x501
21 Adamec AndrejAdamec Andrej
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
01 01 491 463491442491
22 Bojtoš MariánBojtoš Marián
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
02 02 468 468444401468
23 Tapajčík RadoslavTapajčík Radoslav
SOŠ TaS BreznoSOŠ TaS Brezno
99 99 451 408427451451
24 Tuček AdriánTuček Adrián
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
01 01 444 384444x444
25 Slavkov MichalSlavkov Michal
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
03 03 430 x337430430
26 Fajfer PatrikFajfer Patrik
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
02 02 420 xx420420
27 Oravkin Ján Oravkin Ján
SSOŠH Železiarne PodbrezováSSOŠH Železiarne Podbrezová
01 01 369 295369x369
28 Ťažký MartinŤažký Martin
SPŠ Murgaša Banská BystricaSPŠ Murgaša Banská Bystrica
00 00 357 xx357357
29 Ťavoda AdamŤavoda Adam
SŠ DetvaSŠ Detva
01 01 294 x294x294
Ihring AdriánIhring Adrián
SG KremnicaSG Kremnica
01 01 NM xxx0.0
Bystriansky MarekBystriansky Marek
SŠ DetvaSŠ Detva
03 03 NM xxx0.0
Môcik MartinMôcik Martin
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
00 00 NM xxx0.0
Krišák PatrikKrišák Patrik
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
00 00 NM xxx0.0
Lendvorský ClaudioLendvorský Claudio
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
02 02 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Študenti
Celkom 34 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ut, 30.4.2019 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Grúberová SáraGrúberová Sára
HA BreznoHA Brezno
01 01 xxx0.0
Králová BarboraKrálová Barbora
SOŠ Hotelová Banská BystricaSOŠ Hotelová Banská Bystrica
03 03 xxx0.0
Budáčová AdelaBudáčová Adela
Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská...
02 02 xxx0.0
1 Mazúrová TimeaMazúrová Timea
SG KremnicaSG Kremnica
02 02 517 xxx0.0
2 Mattová MichaelaMattová Michaela
Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen
00 00 494 xxx0.0
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica
03 03 491 xxx0.0
4 Šimčíková TeréziaŠimčíková Terézia
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
02 02 473 479x453479517474x
5 Muková VeronikaMuková Veronika
SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica
03 03 464 467468458468475480494
6 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
EG Banská BystricaEG Banská Bystrica
03 03 458 454435408454444489491
7 Guliková SáraGuliková Sára
Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans...
03 03 440 434408443443x473400
8 Murgašová EmaMurgašová Ema
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
01 01 424 x456463463438464x
9 Kremserová TerezaKremserová Tereza
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
03 03 420 436x425436458450x
10 Tóthová Adriana Tóthová Adriana
HA BreznoHA Brezno
02 02 419 439x415439436x440
11 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec
03 03 399 424421380424401405419
12 Lukácsová NatáliaLukácsová Natália
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
02 02 396 420391x420
13 Hazuchová NikolaHazuchová Nikola
SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec
00 00 395 413385419419
14 Moravčíková BiankaMoravčíková Bianka
SŠ DetvaSŠ Detva
02 02 380 xx399399
15 Wengerová RadkaWengerová Radka
SZŠ Banská BystricaSZŠ Banská Bystrica
02 02 378 392396387396
16 Paučová LíviaPaučová Lívia
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
01 01 368 395372368395
17 Sudimáková KristínaSudimáková Kristína
SSOŠP EBG Žiar nad HronomSSOŠP EBG Žiar nad Hronom
02 02 365 368380290380
Fajčíková LenkaFajčíková Lenka
SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica
01 01 DNS 0.0
Barbara BeňováBarbara Beňová
ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica
01 01 DNS 0.0
Leštáková MiriamLeštáková Miriam
SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica
03 03 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Študentky
Celkom 23 pretekárov