<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)
Skok do výšky - Juniori (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabó MilanSabó Milan 02 02 SOŠ PG LučenecSOŠ PG Lučenec 185
2 Mandičevský MichalMandičevský Michal 02 02 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 170
3 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 170
Skok do výšky - Juniorky (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 160
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda 02 02 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 155
3 Adamčíková KláraAdamčíková Klára 03 03 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 140
Skok do diaľky - Juniori (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Gymnázium Rúfusa Žiar nad HronomGymnázium Rúfusa Žiar nad H... 659
2 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 Gymnázium BST LučenecGymnázium BST Lučenec 644
3 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 613
Skok do diaľky - Juniorky (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mazúrová TimeaMazúrová Timea 02 02 SG KremnicaSG Kremnica 517
2 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 494
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 ŠG Banská BystricaŠG Banská Bystrica 491
Vrh guľou 3 kg - Juniorky (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 14.59
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.98
3 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 01 01 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 10.41
Vrh guľou 5 kg - Juniori (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 02 02 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 16.36
2 Gallay IgorGallay Igor 02 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 14.35
3 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 13.92
Hod diskom 1 kg - Juniorky (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 02 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 33.69
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 31.18
3 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 01 01 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 26.40
Hod diskom 1,5 kg - Juniori (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 02 02 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 43.80
2 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 39.32
3 Gallay IgorGallay Igor 02 02 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 35.83
Hod oštepom 500 g - Juniorky (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 02 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 35.44
2 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 32.86
3 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 29.21
Hod oštepom 700 g - Juniori (utorok, 30.4.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 02 02 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 61.52
2 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 48.33
3 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 45.27