<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019

Banská Bystrica (30. 4. 2019)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (ut, 30.4.2019 - 10:55) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Gym Žiar nad HronomGym Žiar nad Hronom 8 22.92
2 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 6 23.62
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 3 24.11
4 Hájik MarcelHájik Marcel 01 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2 27.44
5 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 02 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 30.52
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 01 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 DNS
Hric MatúšHric Matúš 02 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 7 DNS
Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Poznámky:
200m - Študenti :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ut, 30.4.2019 - 10:57) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 23.25
2 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 24.51
3 Kyseľ PeterKyseľ Peter 01 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 6 25.81
4 Jakubík AdamJakubík Adam 02 02 SŠ DetvaSŠ Detva 3 27.69
5 Ľupták BranislavĽupták Branislav 03 03 SŠ DetvaSŠ Detva 2 29.21
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Medveď MarekMedveď Marek 02 02 SŠ DetvaSŠ Detva 8 DNS
Slotta Andrej Slotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
200m - Študenti :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Gym Žiar nad HronomGym Žiar nad Hronom 8 22.92
2 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 23.25
3 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 SŠ Školská Banská BystricaSŠ Školská Banská Bystrica 6 23.62
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 SPŠ dopravná ZvolenSPŠ dopravná Zvolen 3 24.11
5 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 24.51
6 Kyseľ PeterKyseľ Peter 01 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 6 25.81
7 Hájik MarcelHájik Marcel 01 01 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 2 27.44
8 Jakubík AdamJakubík Adam 02 02 SŠ DetvaSŠ Detva 3 27.69
9 Ľupták BranislavĽupták Branislav 03 03 SŠ DetvaSŠ Detva 2 29.21
10 Bornemisza KolomanBornemisza Koloman 02 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 5 30.52
Bočkaj SamuelBočkaj Samuel 01 01 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 4 DNS
Hric MatúšHric Matúš 02 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 7 DNS
Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Medveď MarekMedveď Marek 02 02 SŠ DetvaSŠ Detva 8 DNS
Slotta Andrej Slotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (ut, 30.4.2019 - 11:05) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková Kristína Galušková Kristína 03 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 27.01
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 6 27.24
3 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.43
4 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 03 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 34.43
Matejková JúliaMatejková Júlia 02 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 5 DNS
Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 1 DNS
Poznámky:
200m - Študentky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ut, 30.4.2019 - 11:07) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 26.07
2 Viglaská KristínaViglaská Kristína 99 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 27.35
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 01 01 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 DNS
Poznámky:
200m - Študentky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 SŠ Kremnička Banská BystricaSŠ Kremnička Banská Bystrica 4 26.07
2 Galušková Kristína Galušková Kristína 03 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 4 27.01
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 6 27.24
4 Viglaská KristínaViglaská Kristína 99 99 ŠG Banská Bystrica ŠG Banská Bystrica 2 27.35
5 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.43
6 Čapkovičová VeronikaČapkovičová Veronika 03 03 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 34.43
Matejková JúliaMatejková Júlia 02 02 Gymnázium Tajovského Banská BystricaGymnázium Tajovského Banská... 5 DNS
Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 Gymnázium Ľ.Štúra ZvolenGymnázium Ľ.Štúra Zvolen 1 DNS
Ridzoňová SimonaRidzoňová Simona 01 01 Gymnázium A.Sládkoviča Banská BystricaGymnázium A.Sládkoviča Bans... 3 DNS