<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 29.6.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.52
Celkom 1 pretekári

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.6.2019 - 16:05) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.63 Q 0.165
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 Q 0.154
3 87 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.00 q 0.152
4 9 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.34 0.165
6 135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.59 0.174
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.6.2019 - 16:05) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.171
2 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.20 Q 0.194
3 133 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.30 0.177
4 131 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.45 0.140
5 130 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.72 0.192
6 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 7 11.72 0.496
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.6.2019 - 16:05) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 4 10.94 Q 0.155
2 88 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.12 Q 0.209
3 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.18 q 0.177
4 59 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.51 0.158
5 134 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.93 0.222
6 129 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.196
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.63 Q 0.165
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 Q 0.154
3 58 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.171
4 80 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 4 10.94 Q 0.155
5 87 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.00 q 0.152
6 88 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.12 Q 0.209
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.18 q 0.177
8 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.20 Q 0.194
9 133 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.30 0.177
10 9 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.34 0.165
11 131 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.45 0.140
12 59 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.51 0.158
13 135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.59 0.174
14 130 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.72 0.192
14 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 7 11.72 0.496
16 134 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.93 0.222
17 129 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.196

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 17:30) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.56 0.159
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.73 0.163
3 58 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.87 0.183
4 80 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 10.90 0.145
5 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01 0.188
6= 88 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.04 0.212
6= 87 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.04 0.181
8 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.24 0.175
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.46 Q 0.486
2 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12.80 Q 0.388
3 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.90 q 0.407
4 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.11 q 0.314
5 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.12 q 0.177
6 82 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 2 13.69 0.196
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.58 Q 0.218
2 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.79 Q 0.187
3 167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.15 q 0.155
4 169 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.24 0.194
5 31 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.41 0.350
6 170 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.82 0.212
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.46 Q 0.486
2 66 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.58 Q 0.218
3 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.79 Q 0.187
4 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12.80 Q 0.388
5 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.90 q 0.407
6 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.11 q 0.314
7 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.12 q 0.177
8 167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.15 q 0.155
9 169 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.24 0.194
10 31 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.41 0.350
11 82 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 2 13.69 0.196
12 170 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.82 0.212

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 17:20) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.22 0.244
2 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.35 0.146
3 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.51 0.152
4 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.67 0.172
5 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.88 0.176
6 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.01 0.256
7 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13.13 0.463
167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 30.6.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.85 0.235
2 56 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.48 0.239
Celkom 2 pretekári

200 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.6.2019 - 15:15) official Vietor: -4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.83 Q 0.156
2 80 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 23.03 Q 0.152
3 135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.73 q 0.228
4 130 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 23.83 0.196
5 35 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.36 0.201
6 152 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.23 0.204
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.07 Q 0.227
2 133 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.32 Q 0.201
3 59 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.77 q 0.157
4 105 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 24.38 0.393
5 134 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.54 0.178
6 136 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.98 0.197
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89 Q 0.192
2 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.98 Q 0.154
3 21 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 23.92 0.178
4 164 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.18 0.205
5 151 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.49 0.183
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.83 Q 0.156
2 88 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89 Q 0.192
3 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.98 Q 0.154
4 80 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 23.03 Q 0.152
5 26 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.07 Q 0.227
6 133 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.32 Q 0.201
7 135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.73 q 0.228
8 59 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.77 q 0.157
9 130 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 23.83 0.196
10 21 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 23.92 0.178
11 164 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.18 0.205
12 35 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.36 0.201
13 105 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 24.38 0.393
14 134 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.54 0.178
15 136 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.98 0.197
16 152 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.23 0.204
17 151 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.49 0.183

200 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 16:40) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 2 22.00 0.142
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.22 0.161
3 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.52 0.161
4 26 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.61 0.215
5 88 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.92 0.211
6 133 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.08 0.210
59 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.6.2019 - 15:00) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.00 Q 0.201
2 69 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.73 Q 0.169
3 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.25 q 0.200
4 177 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.40 q 0.194
5 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.83 0.442
6 153 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.16 0.180
7 170 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 29.26 0.204
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.6.2019 - 15:00) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.27 Q 0.242
2 39 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.77 Q 0.207
3 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.99 q 0.258
4 141 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.31 q 0.196
5 167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.72 0.276
6 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.15 0.373
7 169 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 28.39 0.219
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.00 Q 0.201
2 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.27 Q 0.242
3 69 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.73 Q 0.169
4 39 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.77 Q 0.207
5 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.99 q 0.258
6 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.25 q 0.200
7 141 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.31 q 0.196
8 177 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.40 q 0.194
9 167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.72 0.276
10 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.83 0.442
11 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.15 0.373
12 153 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.16 0.180
13 169 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 28.39 0.219
14 170 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 29.26 0.204
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

200 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 16:30) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.96 0.184
2 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.62 0.244
3 69 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.74 0.171
4 39 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.04 0.398
5 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 26.55 0.345
6 177 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 26.82 0.200
7 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.92 0.160
8 141 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.19 0.199
Celkom 8 pretekárov

400 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.6.2019 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:51.00 Q 0.234
2 182 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.13 Q 0.179
3 21 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:51.37 q 0.189
4 137 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.65 q 0.548
5 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 0:52.12 q 0.268
6 30 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:55.25 0.191
7 152 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:55.65 0.296
8 151 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:58.61 0.166
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.6.2019 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.88 Q 0.328
2 128 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.97 Q 0.239
3 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 q 0.553
4 164 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.14 0.193
5 124 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 0:52.94 0.181
6 136 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:54.29 0.241
7 105 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:54.52 0.238
126 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.88 Q 0.328
2 128 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.97 Q 0.239
3 9 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:51.00 Q 0.234
4 182 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.13 Q 0.179
5 21 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:51.37 q 0.189
6 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 q 0.553
7 137 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.65 q 0.548
8 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 0:52.12 q 0.268
9 164 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.14 0.193
10 124 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 0:52.94 0.181
11 136 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:54.29 0.241
12 105 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:54.52 0.238
13 30 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:55.25 0.191
14 152 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:55.65 0.296
15 151 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:58.61 0.166
126 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

400 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:49.77 0.172
2 21 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:50.71 0.189
3 9 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:50.71 0.204
4 137 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:51.24 0.188
5 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.32 0.176
6 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1 0:52.07 0.240
7 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:52.14 0.211
Celkom 7 pretekárov

400 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh (so, 29.6.2019 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:54.90 0.323
2 143 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.59 0.166
3 65 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:56.80 0.578
4 178 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.45 0.196
5 177 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.42 0.264
6 141 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.01 0.209
7 16 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:03.27 0.282
93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.136
Celkom 8 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:22.72
Celkom 1 pretekári

800 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:56.52
2 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:56.61
3 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:58.19
4 156 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 2:01.61
5 100 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 2:04.30
6 51 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:06.25
7 20 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 2:09.80
8 165 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:09.92
9 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10 2:09.95
112 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNF
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:16.59
Celkom 1 pretekári

800 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:11.98
2 33 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:15.02
3 11 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:15.65
4 81 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletikaNaša atletika 6 2:19.36
5 34 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:29.02
6 109 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:31.73
7 147 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.85
8 155 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:41.90
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 4:35.17
2 25 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 4:41.03
3 24 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:51.87
102 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 DNF
Celkom 4 pretekári

1500 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:02.90
2 57 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:03.19
3 98 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:09.36
4 173 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:09.44
5 1 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:12.66
6 187 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:15.18
7 100 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 4:17.66
8 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:35.31
9 99 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 4:40.97
10 71 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 5:06.11
163 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 DNS
112 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNF
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:41.86
2 10 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 5:17.37
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 4:41.84
2 123 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 5:00.35
3 180 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 5:05.14
4 68 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 5:14.35
5 109 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 5:14.86
6 116 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 5:26.53
7 155 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 5:45.44
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:54.75
2 22 Čačík MiroslavČačík Miroslav 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 17:41.15
3 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21:39.79
102 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 DNF
Celkom 4 pretekári

5000 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15:22.06
2 57 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15:25.04
3 19 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 17:18.94
4 99 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 17:24.54
106 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 DNS
107 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 DNS
163 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 76 Forsberg ChristinaForsberg Christina 90 90 Športový klub KOMPAS KošiceŠportový klub KOMPAS Košice 4 20:18.83
Celkom 1 pretekári

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 18:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 123 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 18:53.51
2 95 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18:56.26
3 103 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 20:51.37
4 144 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21:49.02
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Mezibeh)

Mezibeh (so, 29.6.2019 - 16:55) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Janíčková VeronikaJaníčková Veronika 98 98 Česká republikaČeská republika 4 13.89 0.190
2 108 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 14.90 0.237
97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF 0.538
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále 01 (so, 29.6.2019 - 15:15) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.95 0.449
2 108 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 14.96 0.301
3 154 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.24 0.577
4 153 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.41 0.366
5 47 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 16.50 0.381
MS 4 Janíčková VeronikaJaníčková Veronika 98 98 Česká republikaČeská republika 4 13.79 0.199
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:53.79 0.324
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.21 0.289
2 104 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:52.67 0.166
3 111 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.51 0.193
4 174 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:59.42 0.200
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pešková MichaelaPešková Michaela 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.06 0.410
2 65 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:01.49 0.553
3 145 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.70 0.192
4 188 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:04.85 0.280
5 154 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.99 0.405
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:06.38 0.315
2 121 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:09.52 0.297
3 119 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:13.89 0.461
4 158 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:18.30 0.351
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pešková MichaelaPešková Michaela 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.06 0.410
2 65 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:01.49 0.553
3 145 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.70 0.192
4 188 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:04.85 0.280
5 154 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.99 0.405
6 159 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:06.38 0.315
7 121 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:09.52 0.297
8 119 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:13.89 0.461
9 158 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:18.30 0.351

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09:37.55
2 107 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:20.43
Celkom 2 pretekári

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09:54.60
2 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10:21.02
3 19 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10:55.91
4 20 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 11:02.45
5 72 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13:09.38
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 95 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12:48.92
2 96 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14:22.90
94 Maňovská JanaMaňovská Jana 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 30.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 185 190 195 200 220
1 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 195 o o o o o xo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Muži 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 185 190 195 200 220 223
1 138 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 185 - - o o xxx
2 72 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 180 o o o xxx
3 73 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 1 175 o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 169 173 177 180 183 186
1 74 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 1 173 - - o o o o xxx
2 125 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 6 169 - - o o o xxx
3 148 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 165 o o xxo o xxx
4= 142 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 4 160 - o o xxx
4= 37 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 160 o o o xxx
4= 64 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 160 o o o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320 340 360 380 400 410 420 440 460 470 480 490
1 5 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 420 - - - o o - xo xxx
2 55 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 420 - - - xo o - xo xxx
3 43 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 2 400 - - - xxo xxo xxx
4 53 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 380 - - o o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400
1 171 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 3 370 - - - xo - o - o - xxo - - o xxx
2 179 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 1 300 - - - o - xxo xxx
108 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 2 NM - - - xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 660 +2.7 m/s 660  2,70 650  5,30 x  2,80 660 x  2,10 x  3,30 x  2,20
2 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 5 651 +3.1 m/s 609  2,50 618  2,50 x  0,40 618 628  3,30 641  3,10 651  3,10
3 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 601 +2.9 m/s 553 +1.9 m/s 538  1,60 533  3,30 553  1,90 553 591  3,50 x  5,20 601  2,90
4 79 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 3 596 +2.0 m/s x  3,90 596  2,00 595  1,80 596 x  3,10 x  3,20 593  2,40
5 90 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 569 +2.9 m/s 528  2,10 553  2,50 518  2,50 553 560  3,70 x  3,10 569  2,90
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 11 565 +3.3 m/s 557 +2.0 m/s 514  1,60 543  2,60 545  3,10 545 557  2,00 565  3,30 561  4,60
2 63 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 9 545 +4.1 m/s 508 +1.4 m/s 515  2,20 539  3,30 530  2,90 539 508  1,40 534  3,30 545  4,10
3 31 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 8 504 +3.4 m/s 493 +1.5 m/s 496  2,80 504  3,40 x  2,50 504 438  6,20 493  1,50 338  2,20
4 61 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 7 483 +1.7 m/s x  2,30 483  1,70 x  2,60 483 482  2,20 x  3,50 x  2,10
5 92 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 6 481 +2.8 m/s 479 +1.6 m/s x  1,80 x  2,40 481  2,80 481 476  3,80 479  1,60 480  2,10
6 32 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 4 472 +2.2 m/s 466 +1.4 m/s 472  2,20 459  1,30 461  3,90 472 397  1,20 429  2,90 466  1,40
7 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 1 460 +1.2 m/s x  1,60 460  1,20 x  3,00 460 x  1,30 x  3,40 453  2,00
8 91 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 2 403 +1.4 m/s 402  4,60 399  1,50 379  1,70 402 403  1,40 380  3,10 395  1,50
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 5 DNS
108 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10 DNS
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 DNS
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Muži 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 3 13.87 +1.8 m/s x  1,60 11.22  2,00 13.87  1,80 13.87 12.16  2,40 11.52  2,20 13.68  1,70
2 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 12.28 +3.4 m/s 12.11  2,20 12.28  3,40 x  1,90 12.28 x  3,50 x x  2,10
110 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 DNS
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Ženy 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 175 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 5 12.63 -0.3 m/s 12.27  2,10 11.80  0,10 12.56  1,50 12.56 12.27  1,90 12.60  0,50 12.63  -0,30
2 37 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 12.27 +2.7 m/s 12.26 -0.1 m/s 11.82  1,80 12.26  -0,10 12.19  0,00 12.26 12.27  2,70 x  0,80 12.03  1,60
3 117 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 4 12.14 +0.9 m/s 11.70  2,50 11.43  -0,20 11.92  1,20 11.92 11.88  2,80 12.12  -0,40 12.14  0,90
4 39 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 11.45 +0.1 m/s 10.84  2,10 10.83  1,40 11.10  -0,30 11.10 11.04  0,70 11.45  0,10 x  0,20
5 6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 1 10.59 +1.8 m/s 09.90  1,40 x  0,70 10.29  0,50 10.29 10.48  1,50 10.59  1,80 10.40  1,10
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 13.15 x 13.15 x 13.15 x 12.88 x
2 94 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 6 12.26 11.43 11.85 12.26 12.26 x 11.75 x
3 122 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 7 11.86 10.98 11.78 x 11.78 11.86 11.69 11.81
4 29 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 5 11.31 10.62 11.14 10.91 11.14 10.87 11.31 10.50
5 28 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 4 10.24 x x x - 09.94 x 10.24
6 49 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 2 09.72 09.61 08.98 09.09 9.61 09.72 09.51 x
7 62 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 08.86 08.67 08.65 08.35 8.67 08.86 x 08.67
8 46 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 1 00.00 x x -
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 78 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 3 16.98 16.97 x x 16.97 16.98 16.98 16.79
2 7 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 2 15.60 14.83 15.35 14.69 15.35 x 15.59 15.60
3 181 Žák AndrejŽák Andrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
99 99 1 08.08 07.48 06.99 07.78 7.78 08.08 07.54 07.32
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 36.55 33.37 33.46 34.35 34.35 35.18 34.30 36.55
2 28 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 6 36.48 36.48 35.82 x 36.48 35.49 36.43 x
3 94 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 36.37 34.79 33.92 36.37 36.37 34.37 x 34.62
4 40 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 35.76 35.76 28.53 30.89 35.76 35.03 x 32.98
5 49 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 3 31.88 20.68 22.20 x 22.20 28.41 28.47 31.88
6 62 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 28.82 24.99 28.82 27.56 28.82 x 27.24 27.96
7 46 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 1 20.17 19.27 20.01 20.17 20.17 18.94 x x
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 78 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 2 48.65 46.49 47.43 43.89 47.43 46.98 48.65 47.01
2 7 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 3 48.14 48.14 x x 48.14 x x x
3 150 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 1 31.48 30.06 31.48 x 31.48 29.66 29.17 x
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 4 44.06 44.06 43.18 43.30 44.06 x x 42.28
2 36 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 35.15 35.15 x 34.88 35.15 33.76 x x
3 168 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 2 33.24 33.24 32.78 x 33.24 x 32.30 32.77
4 42 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 28.40 27.72 x 27.95 27.95 x 28.40 27.80
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 3 50.91 49.75 49.40 50.91 50.91 50.26 46.65 x
2 150 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 1 47.53 44.06 46.32 47.53 47.53 x 46.51 x
3 78 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 2 47.10 45.46 46.54 46.53 46.54 x 47.10 47.09
4 181 Žák AndrejŽák Andrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
99 99 181 22.75 x 19.41 22.00 22.00 - - 22.75
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 29.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 118 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
96 96 1 40.32 40.32 37.94 x 40.32 38.53 x 39.70
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 4 40.89 40.89 38.01 39.19 40.89 39.43 39.09 40.50
2 115 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 2 38.13 37.00 x - 37.00 x 38.13 36.90
3 44 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 3 37.84 35.06 35.75 35.09 35.75 37.84 x x
4 82 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
Naša atletikaNaša atletika
00 00 1 26.03 26.03 x 25.46 26.03 25.14 23.06 25.13
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži 20-22 rokov

(so, 29.6.2019 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 89 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 6 66.29 60.47 x 66.29 66.29 54.28 63.87 63.81
2 27 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 5 49.41 49.41 46.88 x 49.41 x x 47.62
3 53 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 48.28 x 48.28 x 48.28 x 45.31 44.41
4 140 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 4 47.26 x 45.08 45.81 45.81 x 47.26 42.94
5 77 Šulík FilipŠulík Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
99 99 1 43.61 40.38 38.52 41.89 41.89 41.77 43.61 41.25
6 132 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 2 42.61 x 42.09 39.79 42.09 x 38.43 42.61
Celkom 6 pretekárov