<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

400 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.6.2019 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:51.00 Q 0.234
2 182 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.13 Q 0.179
3 21 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:51.37 q 0.189
4 137 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.65 q 0.548
5 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 0:52.12 q 0.268
6 30 Melo PavolMelo Pavol 990110 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:55.25 0.191
7 152 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:55.65 0.296
8 151 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:58.61 0.166
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.6.2019 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.88 Q 0.328
2 128 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.97 Q 0.239
3 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 q 0.553
4 164 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.14 0.193
5 124 Mitašík AndrejMitašík Andrej 981205 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 0:52.94 0.181
6 136 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:54.29 0.241
7 105 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:54.52 0.238
126 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.88 Q 0.328
2 128 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.97 Q 0.239
3 9 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:51.00 Q 0.234
4 182 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.13 Q 0.179
5 21 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:51.37 q 0.189
6 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 q 0.553
7 137 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.65 q 0.548
8 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 0:52.12 q 0.268
9 164 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.14 0.193
10 124 Mitašík AndrejMitašík Andrej 981205 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 0:52.94 0.181
11 136 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:54.29 0.241
12 105 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:54.52 0.238
13 30 Melo PavolMelo Pavol 990110 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:55.25 0.191
14 152 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:55.65 0.296
15 151 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:58.61 0.166
126 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

400 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:49.77 0.172
2 21 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:50.71 0.189
3 9 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:50.71 0.204
4 137 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:51.24 0.188
5 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.32 0.176
6 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1 0:52.07 0.240
7 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:52.14 0.211
Celkom 7 pretekárov

400 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh (so, 29.6.2019 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:54.90 0.323
2 143 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.59 0.166
3 65 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:56.80 0.578
4 178 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.45 0.196
5 177 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.42 0.264
6 141 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.01 0.209
7 16 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:03.27 0.282
93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.136
Celkom 8 pretekárov