<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 4 660 +2.7 m/s 660  +2.7650  +5.3 +2.8660 +2.1 +3.3 +2.2
2 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 5 651 +3.1 m/s 609  +2.5618  +2.5 +0.4618628  +3.3641  +3.1651  +3.1
3 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 2 601 +2.9 m/s 553 +1.9 m/s 538  +1.6533  +3.3553  +1.9553591  +3.5 +5.2601  +2.9
4 79 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 3 596 +2.0 m/s  +3.9596  +2.0595  +1.8596 +3.1 +3.2593  +2.4
5 90 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001215 1 569 +2.9 m/s 528  +2.1553  +2.5518  +2.5553560  +3.7 +3.1569  +2.9
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov

(ne, 30.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 11 565 +3.3 m/s 557 +2.0 m/s 514  +1.6543  +2.6545  +3.1545557  +2.0565  +3.3561  +4.6
2 63 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 9 545 +4.1 m/s 508 +1.4 m/s 515  +2.2539  +3.3530  +2.9539508  +1.4534  +3.3545  +4.1
3 31 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
010522 8 504 +3.4 m/s 493 +1.5 m/s 496  +2.8504  +3.4 +2.5504438  +6.2493  +1.5338  +2.2
4 61 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 7 483 +1.7 m/s  +2.3483  +1.7 +2.6483482  +2.2 +3.5 +2.1
5 92 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 6 481 +2.8 m/s 479 +1.6 m/s  +1.8 +2.4481  +2.8481476  +3.8479  +1.6480  +2.1
6 32 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 4 472 +2.2 m/s 466 +1.4 m/s 472  +2.2459  +1.3461  +3.9472397  +1.2429  +2.9466  +1.4
7 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990913 1 460 +1.2 m/s  +1.6460  +1.2 +3.0460 +1.3 +3.4453  +2.0
8 91 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 2 403 +1.4 m/s 402  +4.6399  +1.5379  +1.7402403  +1.4380  +3.1395  +1.5
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 5 DNS 0.0
108 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 10 DNS 0.0
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 3 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov