<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 4:35.17
2 25 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 4:41.03
3 24 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:51.87
102 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 DNF
Celkom 4 pretekári

1500 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:02.90
2 57 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:03.19
3 98 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:09.36
4 173 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:09.44
5 1 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:12.66
6 187 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:15.18
7 100 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 4:17.66
8 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:35.31
9 99 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 4:40.97
10 71 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 5:06.11
163 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 DNS
112 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNF
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:41.86
2 10 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 5:17.37
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 30.6.2019 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 4:41.84
2 123 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 5:00.35
3 180 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 5:05.14
4 68 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 5:14.35
5 109 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 5:14.86
6 116 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 5:26.53
7 155 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 5:45.44
Celkom 7 pretekárov