<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:22.72
Celkom 1 pretekári

800 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:56.52
2 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:56.61
3 185 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:58.19
4 156 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 2:01.61
5 100 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 2:04.30
6 51 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:06.25
7 20 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 2:09.80
8 165 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:09.92
9 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10 2:09.95
112 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNF
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:16.59
Celkom 1 pretekári

800 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:11.98
2 33 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:15.02
3 11 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:15.65
4 81 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletikaNaša atletika 6 2:19.36
5 34 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:29.02
6 109 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:31.73
7 147 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.85
8 155 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:41.90
Celkom 8 pretekárov