<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (ne, 30.6.2019 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pešková MichaelaPešková Michaela 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.06 0.410
2 65 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:01.49 0.553
3 145 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.70 0.192
4 188 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:04.85 0.280
5 154 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.99 0.405
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.6.2019 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:06.38 0.315
2 121 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:09.52 0.297
3 119 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:13.89 0.461
4 158 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:18.30 0.351
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pešková MichaelaPešková Michaela 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.06 0.410
2 65 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:01.49 0.553
3 145 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.70 0.192
4 188 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:04.85 0.280
5 154 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.99 0.405
6 159 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:06.38 0.315
7 121 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:09.52 0.297
8 119 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:13.89 0.461
9 158 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:18.30 0.351