<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Dubnica nad Váhom (9. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.40 0.145 11.00
2 188 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.79 0.174 9.00
3 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.84 0.192 8.00
4 192 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.185 7.00
5 125 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 11.21 0.156
6 106 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.197 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 11.00 0.160
2 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.27 0.179 6.00
3 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.37 0.197 2.50
4 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.52 0.199
5 211 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.53 0.192
124 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DQ -0.192
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.30 0.199 5.00
2 142 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 0.167 4.00
3 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.37 0.182 2.50
4 149 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.65 0.203
5 33 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.67 0.175
6 92 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.77 0.172
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.57 0.186
2 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.62 0.188
3 158 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.66 0.193
4 122 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.73 0.214
5 243 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.200
6 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.24 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.98 0.224
2 156 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.99 0.192
3 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 12.16 0.164
4 219 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.26 0.248
5 162 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.27 0.210
6 216 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.60 0.205
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.71 0.201
2 150 Escher SamuelEscher Samuel 020909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.06 0.207
3 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.28 0.196
4 146 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.33 0.293
5 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 0.178
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.40 0.145 11.00
2 188 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.79 0.174 9.00
3 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.84 0.192 8.00
4 77 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 11.00 0.160
5 192 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.185 7.00
6 125 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 11.21 0.156
7 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.27 0.179 6.00
8 223 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.30 0.199 5.00
9 142 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 0.167 4.00
10 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.37 0.197 2.50
10 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.37 0.182 2.50
12 106 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.197 1.00
13 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.52 0.199
14 211 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.53 0.192
15 189 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.57 0.186
16 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.62 0.188
17 149 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.65 0.203
18 158 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.66 0.193
19 33 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.67 0.175
20 239 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.71 0.201
21 122 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.73 0.214
22 92 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.77 0.172
23 243 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.200
24 241 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.98 0.224
25 156 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.99 0.192
26 150 Escher SamuelEscher Samuel 020909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.06 0.207
27 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 12.16 0.164
28 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.24 0.191
29 219 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.26 0.248
30 162 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.27 0.210
31 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.28 0.196
32 146 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.33 0.293
33 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 0.178
34 216 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.60 0.205
124 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DQ -0.192

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.192 11.00
2 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.00 0.166 9.00
3 99 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.05 0.146 8.00
4 175 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.44 0.215 7.00
5 107 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.47 0.194 6.00
6 225 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.83 0.180 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.248 5.00
2 64 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.62 0.349 4.00
3 71 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 13.03 0.198
4 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.07 0.247 1.00
5 133 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.21 0.169
6 137 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.22 0.238
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.72 0.209 3.00
2 206 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.25 0.265
3 224 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.38 0.263
4 231 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.50 0.201
5 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.51 0.382
6 200 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.62 0.208
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.38 0.187
2 114 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.54 0.206
3 95 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.83 0.204
4 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.84 0.227
5 256 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.23 0.278
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 3 13.64 0.175
2 70 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 13.86 0.195
3 205 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.41 0.212
4 170 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.47 0.351
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.43 0.171
2 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.64 0.168
3 254 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.28 0.190
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.192 11.00
2 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.00 0.166 9.00
3 99 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.05 0.146 8.00
4 175 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.44 0.215 7.00
5 107 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.47 0.194 6.00
6 172 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.248 5.00
7 64 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.62 0.349 4.00
8 132 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.72 0.209 3.00
9 225 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.83 0.180 2.00
10 71 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 13.03 0.198
11 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.07 0.247 1.00
12 133 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.21 0.169
13 137 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.22 0.238
14 206 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.25 0.265
15 224 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.38 0.263
15 184 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.38 0.187
17 226 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.43 0.171
18 231 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.50 0.201
19 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.51 0.382
20 114 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.54 0.206
21 200 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.62 0.208
22 78 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 3 13.64 0.175
22 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.64 0.168
24 95 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.83 0.204
25 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.84 0.227
26 70 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 13.86 0.195
27 256 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.23 0.278
28 254 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.28 0.190
29 205 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.41 0.212
30 170 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.47 0.351
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.02 0.158 11.00
2 81 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 0.168 9.00
3 222 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 49.07 0.189 8.00
4 47 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 49.30 0.199 7.00
5 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.04 0.200 6.00
6 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 51.43 0.204
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Beloš AdamBeloš Adam 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.44 0.204 5.00
2 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 50.47 0.205 4.00
3 38 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 50.91 0.211
4 196 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.03 0.198
5 160 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.04 0.177
6 88 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.46 0.236
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.48 0.254 3.00
2 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.80 0.247 2.00
3 35 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 51.75 0.241
4 215 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.47 0.211
87 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.258
212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.236
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 50.83 0.254 1.00
2 145 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.99 0.213
3 247 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 51.10 0.222
4 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 52.19 0.198
5 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 54.82 0.235
6 75 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 54.83 0.214
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.53 0.243
2 53 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 55.41 0.200
3 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 56.21 0.241
4 123 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 56.22 0.211
5 126 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 56.31 0.235
43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 51.88 0.234
2 249 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 55.93 0.254
3 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 57.09 0.200
4 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.58 0.198
5 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 58.80 0.235
6 121 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:00.98 0.222
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.02 0.158 11.00
2 81 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 0.168 9.00
3 222 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 49.07 0.189 8.00
4 47 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 49.30 0.199 7.00
5 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.04 0.200 6.00
6 144 Beloš AdamBeloš Adam 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.44 0.204 5.00
7 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 50.47 0.205 4.00
8 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.48 0.254 3.00
9 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.80 0.247 2.00
10 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 50.83 0.254 1.00
11 38 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 50.91 0.211
12 145 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.99 0.213
13 196 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.03 0.198
14 160 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.04 0.177
15 247 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 51.10 0.222
16 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 51.43 0.204
17 35 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 51.75 0.241
18 245 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 51.88 0.234
19 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 52.19 0.198
20 88 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.46 0.236
21 215 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.47 0.211
22 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.53 0.243
23 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 54.82 0.235
24 75 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 54.83 0.214
25 53 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 55.41 0.200
26 249 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 55.93 0.254
27 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 56.21 0.241
28 123 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 56.22 0.211
29 126 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 56.31 0.235
30 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 57.09 0.200
31 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.58 0.198
32 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 58.80 0.235
33 121 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:00.98 0.222
87 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.258
212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.236
43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 53.29 0.235 11.00
2 227 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.81 0.210 9.00
3 236 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.91 0.236 8.00
4 265 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 56.55 0.246 7.00
5 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.90 0.278 6.00
6 264 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.31 0.200 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 57.24 0.233 5.00
2 252 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 57.52 0.236 4.00
3 68 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.68 0.189 3.00
4 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.55 0.200 2.00
5 183 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:01.17 0.200
6 66 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:01.31 0.352
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.63 0.300
2 103 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.65 0.198
3 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:01.29 0.200
4 109 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.36 0.269
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.39 0.200
2 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.81 0.235
3 201 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.28 0.198
4 203 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:04.00 0.201
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.18 0.256
2 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:05.44 0.211
3 27 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:07.51 0.241
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 53.29 0.235 11.00
2 227 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.81 0.210 9.00
3 236 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.91 0.236 8.00
4 265 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 56.55 0.246 7.00
5 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.90 0.278 6.00
6 63 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 57.24 0.233 5.00
7 252 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 57.52 0.236 4.00
8 68 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.68 0.189 3.00
9 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.55 0.200 2.00
10 264 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.31 0.200 1.00
11 104 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.63 0.300
12 103 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.65 0.198
13 183 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:01.17 0.200
14 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:01.29 0.200
15 66 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:01.31 0.352
16 109 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.36 0.269
17 202 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.39 0.200
18 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.81 0.235
19 201 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.28 0.198
20 203 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:04.00 0.201
21 230 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.18 0.256
22 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:05.44 0.211
23 27 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:07.51 0.241
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.241
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.62 11.00
2 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.45 9.00
3 210 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:52.75
4 214 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:52.81 8.00
5 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:55.02 7.00
6 212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:55.73 6.00
7 15 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 1:58.81 5.00
8 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:59.04 4.00
9 268 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:01.71
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 166 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.19
2 242 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:00.10 3.00
3 76 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:00.43
4 127 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:01.39
5 54 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 2:01.77 2.00
6 161 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.60
7 22 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:06.82
8 50 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:07.67
9 43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:13.23
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.64
2 148 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:04.76 1.00
3 190 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:05.83
4 44 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:06.68
5 90 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:06.69
6 139 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:09.43
7 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:10.59
8 167 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:16.93
9 198 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 2:16.97
221 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.62 11.00
2 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.45 9.00
3 210 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:52.75
4 214 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:52.81 8.00
5 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:55.02 7.00
6 212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:55.73 6.00
7 15 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 1:58.81 5.00
8 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:59.04 4.00
9 166 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.19
10 242 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:00.10 3.00
11 76 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:00.43
12 127 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:01.39
13 268 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:01.71
14 54 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 2:01.77 2.00
15 74 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.64
16 148 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:04.76 1.00
17 161 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.60
18 190 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:05.83
19 44 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:06.68
20 90 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:06.69
21 22 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:06.82
22 50 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:07.67
23 139 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:09.43
24 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:10.59
25 43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:13.23
26 167 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:16.93
27 198 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 2:16.97
221 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:10.13 11.00
2 182 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:11.57 9.00
3 136 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:12.12 8.00
4 208 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:14.44 7.00
5 263 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:17.80 6.00
6 262 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.67 5.00
7 180 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:20.94 4.00
8 251 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:21.64 3.00
9 65 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:22.40 2.00
10 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:36.49
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:27.72 1.00
2 60 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:29.40
3 28 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:29.55
4 130 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:31.22
5 185 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:35.21
6 173 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.25
7 100 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:49.87
8 176 Jenčová NelaJenčová Nela 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:01.25
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:10.13 11.00
2 182 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:11.57 9.00
3 136 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:12.12 8.00
4 208 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:14.44 7.00
5 263 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:17.80 6.00
6 262 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.67 5.00
7 180 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:20.94 4.00
8 251 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:21.64 3.00
9 65 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:22.40 2.00
10 67 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:27.72 1.00
11 60 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:29.40
12 28 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:29.55
13 130 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:31.22
14 185 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:35.21
15 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:36.49
16 173 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.25
17 100 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:49.87
18 176 Jenčová NelaJenčová Nela 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:01.25
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF

3000 m - Muži

(ne, 9.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 Bratislavský maratónBratislavský maratón 16 08:25.69
2 218 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 08:36.08 11.00
3 36 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08:38.99 9.00
4 157 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08:48.82 8.00
5 24 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08:59.30
6 50 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09:00.50 7.00
7 118 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 09:03.54
8 15 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 09:24.04 6.00
9 155 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09:26.82 5.00
10 190 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.14 4.00
11 25 Schieber MatejSchieber Matej 960606 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 09:33.44
12 73 Kašša LadislavKašša Ladislav 980130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09:41.24
13 119 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 09:43.41
14 152 Golian JurajGolian Juraj 780602 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 09:45.23 3.00
15 151 Fedák MatejFedák Matej 910505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 09:49.14 2.00
MS 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 18 09:57.75
17 23 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 670831 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 14 10:35.36
2 Červeňák MichalČerveňák Michal 920912 AC MichalovceAC Michalovce 11 DNS
Celkom 18 pretekárov

3000 m - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09:38.43
2 240 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 09:56.47
3 255 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10:01.54 11.00
4 21 Stachova AnitaStachova Anita 010829 Atletika NMnVAtletika NMnV 10 10:35.35
5 26 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 10:48.57
6 178 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:50.70 9.00
7 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11:08.30 8.00
8 115 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12:00.56 7.00
9 179 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 12:25.77 6.00
10 204 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12:26.71 5.00
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.23 0.221 11.00
2 116 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.08 0.138 9.00
3 175 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.20 0.183 8.00
4 102 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.31 0.231 7.00
5 101 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.02 0.192 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.32 0.202 6.00
2 201 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.53 0.211 5.00
3 111 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.66 0.266 4.00
4 60 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 17.79 0.213 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.23 0.221 11.00
2 116 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.08 0.138 9.00
3 175 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.20 0.183 8.00
4 102 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.31 0.231 7.00
5 202 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.32 0.202 6.00
6 201 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.53 0.211 5.00
7 111 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.66 0.266 4.00
8 101 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.02 0.192 3.00
9 60 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 17.79 0.213 2.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.59 0.173 11.00
2 188 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.70 0.160 9.00
3 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.27 0.199 8.00
4 248 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.52 0.224 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 950209 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.08 0.215 6.00
2 82 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.22 0.174 5.00
3 164 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.31 0.185 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.59 0.173 11.00
2 188 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.70 0.160 9.00
3 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.27 0.199 8.00
4 248 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.52 0.224 7.00
5 52 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 950209 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.08 0.215 6.00
6 82 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.22 0.174 5.00
7 164 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.31 0.185 4.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ne, 9.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09:19.02 11.00
2 54 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10:17.21 9.00
3 40 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:46.89 8.00
4 83 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:58.35 7.00
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11:38.36 11.00
2 128 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 980721 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11:57.04 9.00
3 113 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14:19.24 8.00
4 117 Vargová LeonaVargová Leona 991217 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14:51.19 7.00
5 174 Holecová DominikaHolecová Dominika 000107 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 17:24.18
Celkom 5 pretekárov

10 km chôdza - Muži (Beh)

Beh (ne, 9.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 960324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 41:56 11.00
2 Černý DominikČerný Dominik 971101 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42:37 9.00
3 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 47:38 8.00
4 Medera ZdenkoMedera Zdenko 750101 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 55:58 7.00
Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNF
Celkom 5 pretekárov

10 km chôdza - Ženy (Beh)

Beh (ne, 9.6.2019 - 17:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Czaková MáriaCzaková Mária 881002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46:54 11.00
2 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 51:10 9.00
3 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56:52 8.00
4 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 60:39 7.00
5 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 62:08 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160170175180185190195200203205 Body
1 19 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 9 200 -----ooo-xxx 11.00
2 165 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 8 190 ---ooxox-xx 9.00
3 164 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 7 185 -o-oxxoxxx 8.00
4 163 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 4 180 oox-xoxxx 7.00
5 13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 6 180 oooxxox- 6.00
6 79 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 5 170 oox-xx 5.00
7 86 Mazúch DavidMazúch David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960731 1 170 oxo 4.00
8= 87 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
950530 2 160 o- 2.50
8= 191 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 3 160 oxxx 2.50
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140150155160165170173175177179181185 Body
1 56 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 8 181 ---o-o-o-oxoxxx 11.00
2 141 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 7 179 ---ooo-o-xxoxx-
3 171 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 4 165 --ooxoxxx 9.00
4 187 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 6 160 -ooxoxxx 8.00
5 62 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020904 5 160 ooxoxoxxx 7.00
6 101 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 2 160 oooxxoxxx 6.00
7 98 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 3 155 oooxxx 5.00
8 186 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 1 150 oxxoxxx 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260300320340360380400420430440450460490500 Body
1 84 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 10 490 -------o-o-ooxxx 11.00
2 41 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 8 440 ----oooxxooxoxxx 9.00
3 13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 5 420 -----xooxoxxx 8.00
4 8 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000912 6 400 -----ooxxx 7.00
5 11 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 2 400 ---ooxxooxxx 6.00
6 30 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 7 380 ----ooxxx
7 37 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 3 380 ----oxxoxxx 5.00
8 42 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 4 380 ----xoxxoxxx 4.00
9 29 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 1 340 --oxoxxx
219 Ralík MarošRalík Maroš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
010112 9 NM
Poznámky/pokusy:
" Ralík - zranenie ruky počas rozcvičky
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280300320330340350360370 Body
1 235 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 10 360 -------ooxoxxoxxx 11.00
2 267 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 1 360 ----ooxooxooxxoxxx
3 259 Očkaiová SlavomíraOčkaiová Slavomíra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
801118 8 330 ----ooooxxx 9.00
4 257 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 7 300 ----oxxoxxx 8.00
5 94 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 5 280 -ooooxxx 7.00
6 238 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 9 280 ---xoxxoxxx 6.00
7 261 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
750811 6 240 --ox 5.00
8 253 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 3 200 xoxxx 4.00
260 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 4 DNS
207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 2 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 15 13.77 12.7112.5813.2513.2513.4213.7713.54 11.00
2 69 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 14 12.12 12.12xx12.12xxx 9.00
3 117 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991217 11 11.94 10.0211.94-11.94--11.67 8.00
4 258 Novotná JanaNovotná Jana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990126 2 11.73 11.0310.4811.7311.7311.2111.65x 7.00
5 138 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010123 13 11.45 11.15x11.3111.31x11.45x 6.00
6 237 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920320 7 11.39 10.8210.7110.9710.9711.39x10.73 5.00
7 112 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 10 10.93 10.93xx10.93x10.46x 4.00
8 105 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 9 10.78 10.7810.4610.6910.7810.5710.73x 3.00
9 250 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 12 10.53 09.8510.53x10.53 2.00
MS 97 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980211 8 10.19 09.8410.19x10.19
11 129 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000516 5 10.02 09.3709.5110.0210.02 1.00
12 59 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 6 09.21 09.0509.21x09.21
13 131 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010801 3 08.59 08.0208.0808.5908.59
14 134 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
961107 4 08.43 08.43x08.2408.43
15 256 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020215 1 06.73 x06.7305.9106.73
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 13 16.71 16.30x16.2716.3016.7116.65x 11.00
2 85 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 11 15.58 14.7015.2015.3715.3714.8614.9015.58 9.00
3 10 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 10 14.64 x14.2714.6414.64xx- 8.00
4 80 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 9 14.45 14.1014.43x14.4314.45x14.30 7.00
5 51 Pauer RadovanPauer Radovan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
860202 1 13.75 13.3613.75x13.75xx- 6.00
6 213 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 8 13.23 13.2312.9512.8213.23xx13.21 5.00
7 89 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011007 2 12.53 12.4212.5312.4012.53xxx 4.00
8 79 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 7 11.74 x10.2611.1711.1711.2411.7411.35 3.00
9 163 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 5 10.89 10.4010.2410.8910.89 2.00
10 49 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 4 10.49 08.9309.6910.4910.49 1.00
11 164 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 3 10.43 10.04x10.4310.43
93 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980104 6 DNS ---0
7 Daniš DavidDaniš David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
931031 12 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 11 42.95 42.8138.6438.3842.8141.60x42.95 11.00
2 117 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991217 9 40.75 39.47xx39.47x40.7540.00 9.00
3 105 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 10 40.63 40.6340.50x40.63x40.4640.58 8.00
4 96 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 4 34.67 x30.7334.6734.67xxx 7.00
5 112 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 6 34.46 31.9829.52x31.9834.46xx 6.00
MS 97 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980211 8 34.23 xx33.4433.4433.84x34.23
7 138 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010123 7 33.71 31.02x33.7133.7133.6933.6333.36 5.00
8 69 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 5 29.72 x29.3529.7229.72xxx 4.00
9 59 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 3 27.32 25.2227.3226.5127.32
10 131 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010801 2 26.73 26.7326.10x26.73
234 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 1 NM xxx0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 12 48.74 47.9348.7448.3648.74x48.22x 11.00
2 80 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 11 47.45 45.21x46.9446.94x46.8047.45 9.00
3 10 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 9 47.13 45.6345.9745.7945.9747.1345.89x 8.00
4 85 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 8 46.96 46.9645.85x46.96x43.7846.80 7.00
5 4 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 7 43.24 43.24xx43.2441.94x43.03 6.00
6 51 Pauer RadovanPauer Radovan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
860202 1 40.63 39.39xx39.3939.3240.63x 5.00
7 89 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011007 2 36.73 x33.2036.3436.3436.7336.2235.89 4.00
8 194 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 4 30.02 29.58x30.0230.02 3.00
9 49 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 3 29.23 26.6425.9329.2329.23
7 Daniš DavidDaniš David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
931031 10 DNS 0.0
13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 5 NM xxx0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 250 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 9 47.23 43.3347.1946.1847.1947.2347.15x 11.00
2 138 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010123 8 42.41 42.41x40.1342.4138.90xx 9.00
3 105 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 7 38.65 38.6537.68x38.65xxx 8.00
4 69 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 2 34.50 29.2632.3734.3334.3332.4833.1634.50 7.00
5 228 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 6 33.71 30.4233.71x33.7133.5032.87x 6.00
6 229 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 1 28.65 27.2927.5726.1627.57x27.2128.65
7 140 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030404 5 27.89 26.04x27.8927.89xxx
8 131 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010801 4 26.06 23.5425.9126.0626.0626.03x24.42
MS 97 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980211 3 21.31 19.83x21.3121.31
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 7 75.74 71.91x73.9173.9175.7474.0274.63 11.00
2 5 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 5 56.35 53.2156.3555.3056.35--- 9.00
3 244 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 6 54.55 51.9452.7450.6252.7454.5554.23x 8.00
4 49 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 4 51.48 48.6251.26x51.2651.4848.87x 7.00
5 4 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 3 46.44 43.8745.4846.4446.4443.00-46.10 6.00
6 194 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 1 45.34 44.2645.23x45.2345.34xx 5.00
7 80 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 2 45.06 42.94x43.4443.4445.06xx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000516 8 47.06 47.0643.1541.1347.06x39.7643.70 11.00
2 134 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
961107 7 40.29 36.1637.5638.8138.8136.9238.9040.29 9.00
3 57 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 6 38.31 34.38x38.3138.31x-x 8.00
4 258 Novotná JanaNovotná Jana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990126 4 37.34 34.76x31.4134.7637.34-- 7.00
5 235 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 5 32.97 31.4129.2932.9732.9729.6132.4031.70 6.00
6 234 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 1 27.35 26.4027.3524.1627.35xx25.96
7 238 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 2 23.25 x22.9121.4922.9123.25x22.65
8 94 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 3 22.68 22.6820.23-22.68---
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 9.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 11 66.10 59.8966.1063.1166.10x-- 11.00
2 48 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 10 64.81 61.9462.7861.3362.7864.8163.4863.15 9.00
3 20 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
901230 12 63.43 x60.61x60.61x63.43x 8.00
4 93 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980104 9 60.54 54.7858.6257.5858.6260.54xx 7.00
5 213 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 8 51.28 48.0846.8447.0848.0848.2850.3751.28 6.00
6 168 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970126 7 47.36 45.7542.5845.1545.7547.3643.5545.67 5.00
7 154 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 4 47.13 39.8042.8138.2642.81x47.13x 4.00
8 37 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 6 44.12 41.74xx41.7444.12xx 3.00
9 32 Brunner IgorBrunner Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
850408 3 38.22 38.1238.22x38.22 2.00
10 91 Šimune KristiánŠimune Kristián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010601 1 29.27 25.5029.2727.0129.27
11 3 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
790629 2 23.32 23.3223.20x23.32
Celkom 11 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

Muži 01 (ne, 9.6.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Noskovič, Šuba, Danáč, Volko Noskovič, Šuba, Danáč, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.84 0.241 11.00
2 39 Hrudkay, Marček, Buvala, Ďubašák Hrudkay, Marček, Buvala, Ďubašák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 43.42 0.198 9.00
3 88 Opavský, Puchovský, Mrva, Dömötör Opavský, Puchovský, Mrva, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 43.84 0.179 8.00
4 192 Jelínek, Čerevka, Sedlák, Baluch Jelínek, Čerevka, Sedlák, Baluch AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 44.34 0.258 6.00
5 153 Krošlák, Hanic, Danilov, Antolík Krošlák, Hanic, Danilov, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 46.19 0.236 5.00
219 Vitáloš, Ralík, Timoranský, Bottlík Vitáloš, Ralík, Timoranský, Bottlík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.198
Celkom 6 pretekárov
Muži 02 (ne, 9.6.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Ďurdina, Beloš, Cidorík, Lúža Ďurdina, Beloš, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.24 0.219 7.00
2 122 Cerula, Golešényi, Mészáros, Rigler Cerula, Golešényi, Mészáros, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 44.79 0.245
3 242 Beláň, Bugoš, Truchlík, Kvasnica Beláň, Bugoš, Truchlík, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 46.84 0.200 2.00
Celkom 3 pretekári
Muži 03 (ne, 9.6.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Špak, Šimune, Mazúch, Kačina Špak, Šimune, Mazúch, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 46.35 0.231 4.00
2 143 Drobný, Babulík, Cisár, Kosár Drobný, Babulík, Cisár, Kosár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.56 0.200 3.00
3 162 Escher, Pázmány, Hromada, Pavelka Escher, Pázmány, Hromada, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.56 0.234 1.00
199 Patarák, Váňa, Gonda, Staš Patarák, Váňa, Gonda, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF 0.219
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Ženy

Ženy 01 (ne, 9.6.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Takácsová, Lackovičová, Ledecká, Forster Takácsová, Lackovičová, Ledecká, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.08 0.235 11.00
2 266 Kubaščíková, Zápotočná, Novotná, Šimlovičová Kubaščíková, Zápotočná, Novotná, Šimlovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 49.17 0.200 9.00
3 68 Kováčová, Tomková, Malatincová, Močáryová Kováčová, Tomková, Malatincová, Močáryová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 49.50 0.241 8.00
4 225 Baňovičová, Letovancová, Belicová, Weigertová Baňovičová, Letovancová, Belicová, Weigertová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 49.55 0.231 7.00
5 182 Šmigová, Nikolenko, Cheremisna, Cidoríková Šmigová, Nikolenko, Cheremisna, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.19 0.268 6.00
6 202 Brachová, Géciová, Fotulová, Kuczik Brachová, Géciová, Fotulová, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 51.47 0.211 4.00
Celkom 6 pretekárov
Ženy 02 (ne, 9.6.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Holešová, Haršányová, Luptáková, Ištvánová Holešová, Haršányová, Luptáková, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 51.17 0.215 5.00
2 170 Behúňová, Babiczová, Naňová, Matejíčková Behúňová, Babiczová, Naňová, Matejíčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 53.01 0.236 3.00
3 95 Šedová, Bucholcerová, Fonferová, Gavalovičová Šedová, Bucholcerová, Fonferová, Gavalovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.58 0.199 2.00
4 187 Tési, Tichá, Jenčová, Butkovská Tési, Tichá, Jenčová, Butkovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 55.99 0.254 1.00
Celkom 4 pretekári