<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Dubnica nad Váhom (9. 6. 2019)

Skok o žrdi - Muži

(ne, 9.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260300320340360380400420430440450460490500 Body
1 84 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 10 490 -------o-o-ooxxx 11.00
2 41 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 8 440 ----oooxxooxoxxx 9.00
3 13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 5 420 -----xooxoxxx 8.00
4 8 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000912 6 400 -----ooxxx 7.00
5 11 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 2 400 ---ooxxooxxx 6.00
6 30 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 7 380 ----ooxxx
7 37 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 3 380 ----oxxoxxx 5.00
8 42 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 4 380 ----xoxxoxxx 4.00
9 29 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 1 340 --oxoxxx
219 Ralík MarošRalík Maroš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
010112 9 NM
Poznámky/pokusy:
" Ralík - zranenie ruky počas rozcvičky
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280300320330340350360370 Body
1 235 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 10 360 -------ooxoxxoxxx 11.00
2 267 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 1 360 ----ooxooxooxxoxxx
3 259 Očkaiová SlavomíraOčkaiová Slavomíra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
801118 8 330 ----ooooxxx 9.00
4 257 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 7 300 ----oxxoxxx 8.00
5 94 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 5 280 -ooooxxx 7.00
6 238 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 9 280 ---xoxxoxxx 6.00
7 261 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
750811 6 240 --ox 5.00
8 253 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 3 200 xoxxx 4.00
260 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 4 DNS
207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 2 NM xxx
Celkom 10 pretekárov