<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Dubnica nad Váhom (9. 6. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.62 11.00
2 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.45 9.00
3 210 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:52.75
4 214 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:52.81 8.00
5 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:55.02 7.00
6 212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:55.73 6.00
7 15 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 1:58.81 5.00
8 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:59.04 4.00
9 268 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:01.71
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 166 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.19
2 242 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:00.10 3.00
3 76 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:00.43
4 127 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:01.39
5 54 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 2:01.77 2.00
6 161 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.60
7 22 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:06.82
8 50 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:07.67
9 43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:13.23
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.64
2 148 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:04.76 1.00
3 190 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:05.83
4 44 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:06.68
5 90 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:06.69
6 139 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:09.43
7 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:10.59
8 167 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:16.93
9 198 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 2:16.97
221 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.62 11.00
2 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.45 9.00
3 210 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:52.75
4 214 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:52.81 8.00
5 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:55.02 7.00
6 212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:55.73 6.00
7 15 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 1:58.81 5.00
8 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:59.04 4.00
9 166 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.19
10 242 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:00.10 3.00
11 76 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:00.43
12 127 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:01.39
13 268 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:01.71
14 54 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 2:01.77 2.00
15 74 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.64
16 148 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:04.76 1.00
17 161 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.60
18 190 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:05.83
19 44 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:06.68
20 90 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:06.69
21 22 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:06.82
22 50 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:07.67
23 139 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:09.43
24 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:10.59
25 43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:13.23
26 167 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:16.93
27 198 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 2:16.97
221 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:10.13 11.00
2 182 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:11.57 9.00
3 136 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:12.12 8.00
4 208 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:14.44 7.00
5 263 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:17.80 6.00
6 262 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.67 5.00
7 180 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:20.94 4.00
8 251 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:21.64 3.00
9 65 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:22.40 2.00
10 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:36.49
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:27.72 1.00
2 60 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:29.40
3 28 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:29.55
4 130 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:31.22
5 185 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:35.21
6 173 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.25
7 100 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:49.87
8 176 Jenčová NelaJenčová Nela 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:01.25
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:10.13 11.00
2 182 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:11.57 9.00
3 136 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:12.12 8.00
4 208 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:14.44 7.00
5 263 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:17.80 6.00
6 262 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.67 5.00
7 180 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:20.94 4.00
8 251 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:21.64 3.00
9 65 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:22.40 2.00
10 67 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:27.72 1.00
11 60 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:29.40
12 28 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:29.55
13 130 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:31.22
14 185 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:35.21
15 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:36.49
16 173 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.25
17 100 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:49.87
18 176 Jenčová NelaJenčová Nela 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:01.25
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF