<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.98
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.55
3 50 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.15
4 28 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 13.61
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.42
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.48
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.83
4 107 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.13
5 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 12.01
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.04
MS Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.12
4 79 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 12.98
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 13.53
2 71 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 13.81
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.74
4 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.82
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.37
2 34 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.69
3 27 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 14.57
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.37
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.42
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.48
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.83
5 82 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 12.01
6 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.04
7 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.12
8 107 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.13
9 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.27
10 34 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.69
11 79 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 12.98
12 78 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 13.53
13 71 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 13.81
14 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.07
15 27 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 14.57
16 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.74
17 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.82

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.28
2 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.24
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.93
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 13.66
2 12 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.33
3 Janega LukášJanega Lukáš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.43
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.28
2 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.24
3 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 13.66
4 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.93
5 12 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.33
6 Janega LukášJanega Lukáš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.43

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.43
2 56 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.31
3 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 13.48
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.74
5 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.88
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.31
2 73 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 15.03
3 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.76
4 7 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 16.44
Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.43
2 56 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.31
3 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 13.48
4 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.31
5 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.74
6 73 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 15.03
7 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.76
8 7 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 16.44
9 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.88
Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS