<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.14
2 72 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.36
MS 21 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.49
4 4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.52
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.80
2 62 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.30
3 65 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.63
4 70 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 23.18
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 22.30
2 37 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 22.75
3 40 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 22.79
4 28 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 23.37
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 24.24
2 17 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 24.63
3 14 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 27.19
111 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 23.01
2 108 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 19 23.75
3 29 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 24.17
4 34 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 27.73
36 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.14
2 72 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.36
3 54 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.80
4 62 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.30
4 18 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 22.30
6 21 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.49
7 4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.52
8 65 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.63
9 37 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 22.75
10 40 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 22.79
11 33 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 23.01
12 70 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 23.18
13 28 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 23.37
14 108 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 19 23.75
15 29 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 24.17
16 15 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 24.24
17 17 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 24.63
18 14 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 27.19
19 34 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 27.73
111 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 DNS
36 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.44
2 90 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.82
3 38 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.88
98 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 84 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.28
2 83 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.66
3 88 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.86
4 82 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 23.51
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 22.95
2 93 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.06
3 81 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.82
4 85 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.29
5 87 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.81
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.10
2 66 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.30
3 71 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.71
4 74 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.86
5 76 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 24.10
2 77 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.49
3 67 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.53
4 64 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.38
5 61 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 25.43
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.23
MS 52 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.58
3 94 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.83
4 57 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.66
5 1 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.85
6 59 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.30
2 118 Odlerová MáriaOdlerová Mária 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.32
3 27 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.19
4 69 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.21
5 79 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 24.46
6 78 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 20.1.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.75
2 46 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.74
3 73 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.93
4 51 Boháčková LindaBoháčková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 25.98
5 48 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 26.41
6 47 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.55
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.23
2 84 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.28
3 89 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.44
4 52 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.58
5 83 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.66
6 90 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.82
7 88 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.86
8 38 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.88
9 80 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 22.95
10 93 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.06
11 53 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.30
12 118 Odlerová MáriaOdlerová Mária 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.32
13 82 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 23.51
14 50 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.75
15 81 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.82
16 68 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.10
16 60 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 24.10
18 27 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.19
19 69 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.21
20 85 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.29
21 66 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.30
22 79 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 24.46
23 77 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.49
24 67 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.53
25 71 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.71
26 46 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.74
27 87 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.81
28 74 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.86
29 64 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.38
30 61 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 25.43
31 76 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.65
32 94 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.83
33 78 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.84
34 73 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.93
35 51 Boháčková LindaBoháčková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 25.98
36 48 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 26.41
37 57 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.66
38 1 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.85
39 47 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.55
40 59 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.73
98 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS